Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem olyan felturbózott RBR grafika jut eszembe a videóról... A fizika lesz kérdés hogy milyen lesz...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) wolfman válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Nekem meg a fizika tűnik arcadenak nagyon, de majd a próba mondja meg.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) PeL


PeL
addikt

WRC átnevezve :) Kíváncsi leszek

(#4) Csapoati válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én is így látom. Kb. 2007 szint grafikailag. De ha a fizika jó lesz, bevállalom a játékot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) fagy53 válasza Csapoati (#4) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nyugodtan "bevállalhatod" még akkor is ha a fizika nem lesz még DiRT Rally szintű sem!
A WRC4 vonal megy tovább más néven, játszható az is és élvezetes, nem kell mindig szim.-ban gondolkodni.
Örülni kell minden ralis játéknak és ez az év elkényeztet bennünket, ha meg a vezetés, a volánforgatás művészete a lényeg, akkor vissza kell kanyarodni a RBR-hoz ami a mai napig a vezethetőség tekintetében etalon ebben a játéktípusban.

(#6) Csapoati válasza fagy53 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem a WRC-kkel sem volt semmi bajom, de azért az alá ne adják, csak ennyi a kérésem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) fagy53 válasza Csapoati (#6) üzenetére


fagy53
nagyúr

Én végigpróbáltam a WRC-ket és a fejlődés nyomonkövethető volt, ennek fényében biztos nem lesz rosszabb, de várható még javulás is. A legnagyobb problémám ott is és a DiRT-nél, az irányítás. A kormányok deklaráltan támogatottak a WRC-nél, de minden a konzol körül forog...

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az ugratónál a gravitáció nem brillírozott... (mindegy, legyen demója, és kipróbálom)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) gabber01 válasza Csapoati (#6) üzenetére


gabber01
addikt

A WRC3-at próbáltam csak, állítólag az már egész korrekt lett. Hát nem, förtelem. pályák borzalmak, hangok fülsértőek, fizika is rettenet.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#10) #21346560


#21346560
törölt tag

Úgy látom nem csak nekem tűnt "gagyinak" a grafika...

(#11) Csapoati válasza gabber01 (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kinek mi... en 2 nap alatt vegigvittem a karriert, annyira tetszett. A palyak meg kimondottan jok, szivatosak is sokszor.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) gold007


gold007
tag

A grafika tényleg elég gagyinak tűnik, a fizikát meg nem lehet megítélni ennyiből.
Másik dolog: ugye most nagyon odavannak a dirt rally-ért, énis nagy reményeket fűztem hozzá, mert évek óta egy ilyen játékra vártam. Ehhez képest nekem hatalmas csalódás volt. Az egy dolog, hogy a grafika nem olyan mint egy project cars, de ezt el is nézném. Az irànyítás, a fizika viszont szerintem kritikán aluli. Én még soha nem vezettem igazi rally autót, de az egyszerűen nevetséges, hogy 30-cal megyek és úgy csúszik az autó a földúton mintha jégen mennék. Konkrétan ha 25-nél gyorsabban megyek nem lehet egyenesben tartani az autót, fékezni pedig esélytelen mert vagy alig lassul az autó vagy pedig irányíthatatlanul alulkormányzott. És most nem egy 600lóerős elmebeteg wrc autóról van szó hanem egy 110 lovas lancia fulvia...

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sébastien ennyire kell a pénz?! Nem kifizetődő a WTCC? Ilyenhez adod a nevedet?!

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Háááát :U Nem tudom én többet vártam. Így elsőre nem tűnik túl acélosnak, aztán persze ne legyen igazam :)

A DiRT Rally igen magasra teszi a lécet.

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15) Sub-ZeRo válasza .LnB (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vissza jön wrc-be, nem?! Én úgy tudom....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Csapoati válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tudtommal nem, csak néha megy 1-1 ralit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Sub-ZeRo válasza Csapoati (#16) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Értem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.