Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djmuki13


djmuki13
csendes tag

Örülünk, hogy sikerült várjuk az anyagokat. :DD (MO-n rosszabb a hejzet) :W

(#2) amanoba


amanoba
őstag

azért spanyolhonban sem fenékig tejfel a netélet..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) gybazsi


gybazsi
senior tag

A nettel azért elég rendesen megszenvedtek idén.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#4) Segal válasza gybazsi (#3) üzenetére


Segal
veterán

A kiállítással is szegények. Az idei felhozatal eddig elég sovány. SE megint nem domborított, HTC talán a One X de az sem bővíthető szóval nem bejövős, Samsung sem vitt semmi érdekeset (majd mwc után az sgs3) ma meg ilyen nokiás sokkolás hogy 41 megapixel...
Szóval egyelőre semmi durvulás, LG telefonját is ismerjük szóval ez az idei mwc elég lapos.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Teljesen megérdemeljük ha Európa csődbe megy...

(#6) sid87


sid87
senior tag

Mondjuk spanyoloktól nem vártam többet. :C

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#7) joey04


joey04
titán

Azt nem értem, hogy ilyen nagyobb külföldi oldalak hogyan oldják meg pl a netet, hogy náluk nincs ilyen probléma? Gondolom több pénzük van, de ezzel hogyan szereznek előnyt? Mert nálatok sem a pénz volt a gond most pl.

btw jók az anyagok!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Bog válasza joey04 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyrészt olyan a szállásuk, ahol DSL van, gondolom. Másrészt nem prepaiddel nyomják, hanem van előfizujuk Angliában, Spanyolországban, Németországban és USA-ban, amit fizetnek szépen havonta, nekik nem tétel, ha meg van sajtóesemény, akkor használják, that's all.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) johny dragon válasza Segal (#4) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Azért az SE (illetve Sony) megmutatta, h továbbra is követik a tavalyi stratégiájuk (nagyon helyesen).

Xperia mini pro 4.0.4

(#10) B1T3


B1T3
addikt

Talán jövőre már profitáltok az idei tapasztalatokból, bár lehetséges, hogy eleve Barcelonának kellene az emberekéből (feltéve, ha ott lesz).

(#11) gzbotii


gzbotii
veterán

Nekem az elso SIM vasarlasom volt erdekes magyarba. Itt nalunk bemesz egy uzletbe, modod mekkora kezdo egyseggel szeretnel venni kartyat, adod a peznt es kijotte.
Telenornal meg 30p szivattak engem lakcimmel, szemlyi szammal, masolatokkal, alairasokkal. Mielott alartam meg rakerdeztem, hogy nem e felrertettek es szerzodest akarnak kottetni velem :((( Erdekes dolgok :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.