Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)

Hozzászólások

(#81) keIdor válasza 25zsozso (#32) üzenetére


keIdor
titán

Mondok neked valamit. Márciusban én is megyek, de nem az országgal van bajom, hanem az emberekkel.
Nem Magyarországot nem szeretem, hanem a magyarok 60-70%-át.
Pont ahogy előtted írták, sok a tróger, a munkát nem becsüli, de a lopás, hazudozás az megy.
De egyébként én nem voltam sosem nagy hazafi, de rájöttem, hogy itt nem az ország a szar, hanem az emberek, plusz a vezetés, de az ellenzék sem jobb, a szélsőjobb ráadásul egy söpredék.
Unom már, hogy itt mindenki hibás. Az EU, a cigány, a zsidók, a románok, a szlovákok, az oroszok, az osztrákok, a németek, a franciák, de hogy ezek a magyarok, hogy a saját házuk táján sosem képesek szétnézni, sem a jelenben, sem a múltban, nem jönnek rá, hogy ugyanúgy hibásak a jelenlegi gazdasági helyzet miatt. Ebből van elegem.
Birka nép, az országot valahol sajnálom. Viszont nem a pénz miatt megyek, inkább 50%-ban kalandvágy, 50%-ban elegem van a magyar mentalitásból, mert ez, ami itt van, nem élhető hely, jelenleg. Amíg ez a 60-70% nem változik meg, addig ez lesz. Visszajönni én sem tervezek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Munka Izraelben - szubjektíven (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.