Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #67947008


#67947008
törölt tag

~1 év múlva accessben tökéletes lesz végigjátszani. Egyébiránt baromi jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Jól áll ennek a Frostbite... :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) tailor74


tailor74
őstag

Kíváncsi lennék ennek a single play-nek a hozzávetőleges hosszára.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#4) Gery9112


Gery9112
őstag

4 perc gameplay a kampányból

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) BoB


BoB
veterán

A trailer fasza lett az biztos.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) wolfman válasza ribizly (#2) üzenetére


wolfman
veterán

Mindennek jól állna a frostbite, de nem így van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) atike


atike
nagyúr

Na akik eddig azon aggódtak, hogy csak a multi része lesz valamirevaló azok megnyugodhatnak... Elég komoly lesz a single is úgy nézem.

(#8) wolfman válasza atike (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Azért amit most láttunk szerintem még simán lehet egy rövid, felületes, semmilyen cucc. Szerintem nagyon nagy rá az esély, de ne így legyen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#9) Raysen623 válasza wolfman (#8) üzenetére


Raysen623
addikt

A kampány részt mindenképpen meg fogom vizslatni. Amennyiben nem egy 2-3 órás kis semmit kapunk, akkor el tudom fogadni a multi rész hiányosságait, mert érthetővé válik miért olyan amilyen és mire tették a hangsúlyt. Álmodik a nyomor...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) wolfman válasza Raysen623 (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Egy ekkora cím és kiadó háttérrel szerintem már nem megengedhető semmiféle hiányosság.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) acura válasza tailor74 (#3) üzenetére


acura
tag

Nem várnék többet mint BF1 nél.
3-4óra maximum.

Ettől még így is eladnak belölle cirka 15millió példányt.
Azért ekkora bevételnél igazán megerőltethetné magát a kiadó. Mondjuk két különálló 4 órás kampánnyal.

[ Szerkesztve ]

(#12) heihachi


heihachi
addikt

wow :Y Ez a trailer rendben van!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) tailor74 válasza acura (#11) üzenetére


tailor74
őstag

Ettől tartok én is.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) doooo válasza tailor74 (#3) üzenetére


doooo
veterán

Annyi, amíg végigvezet a sztori az összes elérhető pályán. Közöttük néhány cinematic rész... és ennyi. A CGI részektől eltekintve én nem számítok másra, mint a régi Battlefrontoknál. Érdekes lehet, meg többször is végigjátszható, de ez a számtalan trailer meg minden már szinte minden poént lelőtt. Túl nagy hype-ot generálnak, aztán meg bumm... na de majd kiderül hamarosan.

(#15) AGE-T


AGE-T
senior tag

Nézzük csak kik hegesztik. Egy közepes, vagy inkább gagyi autós játékokat készítő cég Criterion, meg egy null játékos Motive games. Motive-os csapat feje Jade Raymond, aki a régi assassins screed anyja, ad némi esélyt arra, hogy talán valamennyire érdekes lesz.
Multiért pedig a DICE felel, az egy közepes multinak ígérkezik a béta alapján. Részemről biztosan kihagyós.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#16) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Kíváncsi vagyok milyen hosszú kampányra lehet számítani, egy 8 óránál hosszabb nem hiszem, hogy lesz.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

6 órás single rész, az eléggé semmi. Főleg, hogy valószínűleg egy full lineáris, cső-lövölde lesz az egész. Az SW univerzum és a prezentáció miatt még így is lehet belőle egy szórakoztató játék. A multi nem érdekel, így a fullos árát biztos nem adnám ki érte. Ravasz ez az "árukapcsolás" dolog. :(( Külön futtatható játékként kellene adniuk a fele/harmada áron. De majd meglátjuk mennyit ér...

Szerk: hogy a fejlesztőcsapatnak női főnöke van, meg magyarázza a female protagonist választását is...

[ Szerkesztve ]

(#18) Scholes9 válasza #67947008 (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meg 1500-ért is :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) #67947008 válasza SunMount3r (#17) üzenetére


#67947008
törölt tag

Tán valami bajod van azzal, ha női karakter a főszereplő?

(#20) Persie12


Persie12
aktív tag

Azt olvastam valahol hogy a kampány 6-8 óra kb. Az csak szerintem kevés? Főleg úgy hogy úgy lett behsrangozva hogy tartalmas lesz a kampány... Lehet én vagyok rosszul összerakva, de sok tartalom nem fér bele 6-8 órába. Nekem a sok tartalom egy Witchernél vagy egy ME 1-2-3-nál kezdődik! Bennem van a hiba és én teszem magasra a lécet?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#21) #67947008 válasza Persie12 (#20) üzenetére


#67947008
törölt tag

Az elvárásaidban van a hiba, mert ez a játék alapból egy multis lövölde.
Amennyiben szeretnél egy witcher 3 szintű kampányt egy ilyen játékba, akkor a fejlesztési idő duplázódik(mit duplázódik...a Witcher 3 egy különleges alkotás...) és a játék ára is legalább duplája lesz.

Egy multis játékban teljesen normális a 6-8 órás kampány, nem is szokott több lenni ennél. Régebben se volt ennél több, sőt...

[ Szerkesztve ]

(#22) Persie12 válasza #67947008 (#21) üzenetére


Persie12
aktív tag

Na jó oké, ne legyen Witcher, azzal túl lőttem a célon, elismerem. De a lényeg végülis az hogy rengeteg tartalmat(amit állítanak)nem lehet ennyire kevés órába belesűríteni, és ebből a pár órából nem hiszem hogy minden egyes perce csak játszással telne el. Na de amúgy meg hogy a te válaszodra is reagáljak. Rakjanak bele dupla annyi időt, rakjanak rá plusz pénzt, nem érdekel igazából, de akkor dobjanak össze egy kotor-t, ha már csillagok háborúja! Nyilván ez igazából multi Orientált fps, de akkor ne szenvedjünk fogalomzavarban.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#23) #67947008 válasza Persie12 (#22) üzenetére


#67947008
törölt tag

Te egy másik játékot akarsz, ami nem baj, csak ne a Battlefront 2-ben keresd és így nem leszel csalódott. Én is Kotor 3-t, Jedi Academy 2-t és ilyeneket szeretnék, de sajnos azokra még várni kell.

(#24) SunMount3r válasza #67947008 (#19) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nekem alapvetően nincs, csak ez egy megfigyelhető "trendi" jelenség mostanában, aminek rávilágítottam a jelen eseti, lehetséges okára...

Az más kérdés, hogy vannak olyan játékok, ahol kifejezetten illik magához a játékhoz a női főszereplő (pl. Portal), míg másokhoz kevésbé érzem ezt... Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#25) NandorHUN válasza SunMount3r (#17) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok, de ha full lineáris akkor az a 6 óra még mindig több, mintha nyílt lenne ugyanennyivel, nem?
Csomó félig nyitott meg sandbox csinálja azt, hogy telepakolja a játékot mindenféle időhúzással.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#26) SunMount3r válasza NandorHUN (#25) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nyilván nem full Sandbox az elvárás, de legalább egy semi-nyílt, de még ez sem jó szó rá. Csak annyi, hogy legyenek elágazások, választások, titkos, alternatív utak/lehetőségek, secret places stb... Ami azt erősítené meg, hogy egy (valamennyire) felépített, komplexebb világban játszol és nem agy Arcade Rail-Shooter-ben...

A replay value már vagy 10 éve kiveszett a (legtöbb) mainstream játékokból, mert "tök" mind 1 a kiadónak, ha bevált a franchise és kajálták több millióan, akkor "evidens", hogy jön a következő rész. Megint azzal ugyan azzal egyszerű "csőlátó" mechanikával, "bevált" formulával, mélység és RPV nélkül, mert tudják, hogy az is ugyan úgy kajálni fogják és megveszik...

A szóban forgó cím épp ennek a bizonyítéka, ahogyan milyen gyorsan jött a második rész. Ilyen tekintetben ez a 6 órás single "ajándék" azoknak akik amúgy a multiért vennék inkább, de lehúzás és sovány vigasz minden más SW fan-nak, aki csak egy -végre- jó SP SW játékra vágyna... IMO.

(#27) #67947008 válasza SunMount3r (#26) üzenetére


#67947008
törölt tag

A Last of Us is egy csőjáték. Az uncharted is csőjáték. Mi a baj velük? Nem attól lesz jó egy játék, hogy sandbox (sőt...). A fenti játékokban sincsenek elágazások, választások, titkos utak...etc. Viszont maximálisan felépített és komplex világuk van (főleg a LoU-nak).

(#28) NandorHUN válasza #67947008 (#27) üzenetére


NandorHUN
addikt

+1
Én ezeket a nyílt játékokat már kezdem unni. Egy Titanfall 2 típusú kapmány lövölde bőven jó lesz ide is.
Az meg a másik, hogy úgyis Multin van a hangsúly itt, sokat nem várok. Ezt a játékot se single miatt veszi majd a nép.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) SunMount3r válasza #67947008 (#27) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Last of Us is egy csőjáték.-> És még mennyivel jobb is lehetne, ha "több" is lenne annál. Ugye, vagy tévedek?! Csak ennyi... :D

Szerk: habár közvetlen tapasztalatom nincs, de gyanítom, hogy a LoU enyhén szólva is több volt puszta 6 óránál... Pláne.

[ Szerkesztve ]

(#30) NandorHUN válasza SunMount3r (#29) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk LoU nem az a típikus csőjáték, mert elég sok nyílt területtel aplikált, parkokkal, stb.. ahol lehetett taktikázni, hogy akarod elintézni az ellenfeledet. De azért ne egy ilyen játék legyen a standard, mert akkor mindenben lehet találni hibát.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.