Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) keIdor válasza Ricardo (#50) üzenetére


keIdor
titán

Hmm, és érdemes? Erről a Huawei féle állítási lehetőségről most hallok először. Mert ugye egy nagyobb méretű monitoron és TV-n eléggé látszik, ha nem natívba használod.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#52) Ricardo válasza keIdor (#51) üzenetére


Ricardo
félisten

A menüben bóklászva napi használatban szerintem nem észrevehető a különbség.
Filmek játékok esetén talán már észrevehető (bár ez egyénfüggő is), igaz én nem nagyon játszom a telefonon, egy két logikai játékot leszámítva.

(#53) keIdor válasza Ricardo (#52) üzenetére


keIdor
titán

Én se nagyon. Csak azért kérdezem, mert ha csúnyább, akkor lehet jobb a 720p meg 1080p natív inkább.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#54) maxmaky válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


maxmaky
csendes tag

Ez pontosan így van. Amikor nem azzal jött az volt a baj... stb...

HTC U11 SAPPHIRE BLUE 6/128

(#55) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem Lg G3 van QHD felbontással, de én is azt mondom, h tök felesleges. Az tény, h rece sehol sincs, de valszeg 1080p-n sincs. Sztem a legtöbb G3 tulaj is jobban örülne a FHD-nak. Gyorsabb rendszer, jobb üzemidő. "Csak" ennyi pluszt jelentene, ha kisebb lenne a felbontás.

Belegondolok, hogy a 109 centis tv-m FHD, a G3 meg 14 centin QHD... :Y

[ Szerkesztve ]

(#56) Bar1


Bar1
aktív tag

Amit ez a kínai oldal ír, egyelőre nem több puszta spekulációnál. Ami az Edge kijelzőt illeti, látványos és modern, de zavaró a két oldalon megtörő fény - én inkább egy kávamentes sima verziót támogatnék. Nagyon remélem, hogy marad az LCD kijelző és remélhetőleg az elől teljesen fekete, hátul ezüst verzió Európában is elérhető lesz.

(#57) Matada2.3 válasza joey04 (#44) üzenetére


Matada2.3
veterán

A mobilVR helyett meg inkább az AR-t kéne nyomni, abban több lehetőség van mobilos fronton.. :U

Finn the human

(#58) Luck Dragon

Az engem nem is zavarna a kijelző ívelése. De a home gomb annál jobban. Még mindíg azt várom hogy egy kicsit nyúljanak vissza az M7-től M9-ig a tervezők.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.