Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Szerintem a HTC 123 sokkal logikusabb, így Bone123 fogja tesztelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2) #77081088


#77081088
törölt tag

Lehet találgatni hány hsz lesz hogy samsung másolat ez is :))

(#3) Wesder válasza #77081088 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

2? :D Bakker félreolvastam...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) batai15


batai15
félisten

ne jöjjön ívelt kijelzővel. félelem lehet ívelt változat is ,de csak ívelt ne.

(#5) aelod


aelod
veterán

Tényleg ennyit tudnak mutatni a nagy gyártók h 5,5" meg edge? Milyen előnye van egy edge panelnek a simához képest? Nekem baromi kényelmetlen volt nyomkodni az s6 edge-t.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) Matada2.3 válasza batai15 (#4) üzenetére


Matada2.3
veterán

5,5-tel se jöjjön, ha lehet.. Elefántcsonttoronyban vannak a HTC gondolkodói vagy a termékfelelősei az utóbbi időben, nem lenne jó, ha ez már a flagshipet is affektálná.

Finn the human

(#7) batai15 válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


batai15
félisten

na igen . most 5.5coll vab nekem,de néha nagy. szoval 5 coll a tökéletes méret , és nem sok 5collos telefon van ami ennyire jó.

(#8) atike


atike
nagyúr

A HTC is felszáll a vonatra...? :F :((

(#9) Tyer válasza batai15 (#7) üzenetére


Tyer
őstag

Jo ez az 5.2 a 10-en, az maradhat.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#10) tixem


tixem
addikt

Kell az a qhd, mint üveges tótnak a hanyatt esés... Elég értelmetlen ez a divat.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) macskea válasza tixem (#10) üzenetére


macskea
őstag

Mivel a HTC a Vive-val azért elég nagyot domborított a VR piacon, esetükben lehet nem is felesleges. Kérdés, hogy vajon mindenki ki akarja-e fizetni a VR felárát a telefonjában, akkor is, ha nem érdekli?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) tixem válasza macskea (#11) üzenetére


tixem
addikt

Van egy olyan halvány sejtésem, hogy ez a VR dolog a hétköznapokra átlagpistának totálisan felesleges lesz és senki nem fogja venni. Na de majd ez a következő pár évben kiderül.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#13) no more válasza tixem (#10) üzenetére


no more
addikt

Minek vettél O+3-at, amikor tökéletesen kiszolgál a O+1 is? Kb. ennyire volt értelmes a kommented.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezeknek már mindegy mivel jönnek. Csak kullognak.

(#15) tixem válasza no more (#13) üzenetére


tixem
addikt

Miért, talán nem igaz? HTC-től függetlenül semmi értelme ekkora méretbena QHD-nek.

Azért vettem, mert a 820-am totálisan meghalt és mivel O+1-et nem lehet kapni így 3-at vettem. Ennek a kommentnek sem volt semmi értelme. De neked ügyeletes htc drukkerként muszáj belekötnöd valakibe újfent :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) Matada2.3 válasza Tyer (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pontosan, az a golden standard szerintem majdnem mindenkinek! :)

Finn the human

(#17) h4h01 válasza tixem (#15) üzenetére


h4h01
senior tag

Jó reggelt kívánok! QHD felbontás, már több mint 2 éve van a csúcsmobilokban..Most ezen akadsz ki komolyan? Meg, h divat a QHD, és a HTC is ezt a vonalat követi?!..A HTC éppenhogy nem erőltette a dolgot, és inkább az utolsók között volt, aki a global flagshipjébe QHD panelt rakott..Persze volt már korábban, valami M9 variáns QHD-val, de azt nem lehetett kapni globálisan..Ellenben az idei flagship az első..

Szal szerintem nem baj, ha ezen a téren inkább az elsők között akarnak lenni, mint az utolsók között..Bár hozzáteszem nekem se létfontosságú a dolog, és nem is igen izgat, h ívelt vagy se..

Jah mellesleg az egész cikk, egy qrva nagy pletyka, valszeg semmi se igaz belőle, és a kommentednek sincs túl sok köze a kamu cikkhez :D Szal qrva jól megy nekünk, ilyenekre van időnk..Aztán panaszkodik itt mindenki :DDD

(#18) #gab_


#gab_
őstag

Ha qhd-s lenne az OP3ad nem ezt írnád. :P :P :P :P :P :P :P :P

(#19) Sinesol


Sinesol
veterán

Azaz, kell az a QHD, nem szabad lemaradni az akksimerítő versenyben. :DDD

(#20) tixem válasza #gab_ (#18) üzenetére


tixem
addikt

+ (#17) h4h01

Már két éve is hülyeségnek tartottam. Most sincs ez másképp. A sorba meg be fognak állni, mert most ez a divat. Majd rájönnek idővel, hogy semmi értelme, csak feleslegesen zabálja az akkut.

OP3-am ha qhd lenne akkor az lenne, amitől függetlenül továbbra is értelmetlen e-faszméregetésnek tartanám. De nem az.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) Goxi


Goxi
tag

HTC? Ez valami telefonos cég? 😈

(#22) #72042496 válasza #gab_ (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem QHD-s az S7-em, de szerintem is totál fölösleges ilyen méretben ekkora felbontás.

És mielőtt valaki megkérdezi, hogy akkor miért ilyet vettem: mert összességében ez a telefon tetszett a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#23) Potrien válasza Goxi (#21) üzenetére


Potrien
senior tag

Én sajnálom szegény htc-t.
ennyire futotta :U

(#24) no more válasza tixem (#15) üzenetére


no more
addikt

Nem HTC-t használok, úgyhogy ez nem nyert. De írták előttem is, hogy a QHD kijelző a VR miatt kell. Az senkit sem érdekel, hogy neked felesleges, a QHD a sztenderd és 1-2 év múlva már a 4K!!!!!!! (ne is vegyél többet telefont) lesz. Nem hiszem, hogy egy veszteséges dolog, ha már konkrétan majdnem mindegyik gyártó flagshipje ilyen felbontású kijelzőt használ.

Amúgy mi értelme a 6GB RAM-nak a O+3-ban, amikor már a 4GB is teljesen elég és az iOS pl. 2GB-tal lealázza mindegyik telefont multitaskingban? ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#25) Sinesol válasza no more (#24) üzenetére


Sinesol
veterán

Kb annyi értelme és jövője van a telefonos VR-nek, mint a tv-s 3D-nek. Csak egy marketingfogás, amivel be lehet hülyíteni a birkanépet, hogy elhiggyék kell nekik. A QHD meg csak egy szám a kinek nagyobb az e-pénisze versenyben, cserébe meg nő a fogyasztás, ami igen, egy veszteséges dolog.

Persze hogy mindegyik gyártó flagshipje ilyet használ, mivel az emberi ostobaság és a marketingbullshitet elindító pár vezérbirka miatt nekik is követniük kell a trendet, legyen az bármennyire értelmetlen. Vér István ugyis csak azt látja az ennyi meg ennyi sok pixel, 'oszt az a jó.

[ Szerkesztve ]

(#26) macskea válasza tixem (#12) üzenetére


macskea
őstag

Abszolút egyetértek. :R

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Már csak a Super AMOLED hiányzik HTC-ből és KO. Sikerült a Senset is szétcseszniük,már lassan nem marad semmi az igazi HTC-ből,ami jó volt.Pedig régen imádtam őket.Igaz a Kaiserem kipurcant,de a HD2-őm még mindig meg van,néha előveszem kicsit buherálgatni. 2009-ben nem sajnáltam 180 ropit kiadni egy HTC-ért,ma már igen,pedig mennyit romlott közben a forint... :(((

[ Szerkesztve ]

(#28) tixem válasza Sinesol (#25) üzenetére


tixem
addikt

Végre, köszönöm.

(#24) no more

A 6 giga ram is felesleges igen, de valamivel minden gyártó el akarja adni a termékét. A OnePlus a 6 gigával próbálja. Azért vettem, mert ez volt a legolcsóbb flagship ami vélhetően a következő 4-5 évig biztos telefon lesz.

A QHD pedig nem a VR miatt sztenderd, már jóval a VR előtt is volt qhd telefon. Azért sztenderd, mert csak. Mert a gyártók évről évre előállnak valami felesleges hülyeséggel, hogy el tudják adni a készülékeiket. Lásd dupla kamera. Annak is kb annyi értelme van, mint ennek az eszetlen felbontásnövelésnek. Semmi.
S7 Edge odaveri eddig az összes duplakamerás telefont képalkotási képességben, pedig csak eggyel dolgozik.

De látom nem akarod megérteni az egészet és okoskodsz feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#29) zsolt0017


zsolt0017
tag

Ha értelmetlen, ha nem, a htc sajnos nem abban a helyzetben van, hogy diktáljon, az átlag ember pedig kitalálhatod, mikor akarja majd megvenni, ha mellette a csilli s8-cat promózzák edge kijelzővel, QHD felbontással. Ez is úgy néz ki, a jövő sztenderdje lesz. Én pedig őszintén bevallom, az s7 edge pl piszok jól néz ki, bármennyire is nem szeretem a samsungot. Használhatóságról nem tudok nyilatkozni, mivel még nem használtam.

(#30) Potrien


Potrien
senior tag

kiváncsi vagyok ,hogy mennyibe fog kerülni.

(#31) Georgexy_hun


Georgexy_hun
tag

Imádom, hogy mindenki csak panaszkodik, hogy miért kell QHD meg 6 Gb ram meg ívelt kijelző?
Azért kell, mert haladni kell a korral. Mert ti sem vennétek meg ha nem lenne.
Nem is vettétek meg. Ezért áll így a HTC ahogy. Vettetek Samsungot helyette ,eg minden mást amiben ezek benne voltak. És akkor meg panaszkodtatok, hogy miért nincs QHD meg ennyi, meg annyi ram. Amikor kiderült, hogy 5,2 " akkor jöttetek, hogy miért nem 5,5".
MOst, hogy talán a kövi nagyobb lesz panaszkodtok, hogy kisebb legyen. Amikor LCD van AMOLED-et akartok amikor AMOLED van akkor meg LCD-t.
Eszem megáll.

Én szeretem a QHD-t, mert már az ez a második QHD-s telefonom (HTC10) és már hozzá szokott a szemmem. A Full HD már nem tetszik.
A memória mérete pedig sosem lehet elég, legyen szó bármiről is.

Szóval ne panaszkodjatok!

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#32) keIdor válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


keIdor
titán

Haladni kell a korral? Neked akkor biztos életed végéig nő a kezed, öreg korodra meg majd 65"-ös TV-vel fogsz rohangálni? Ekkora hülyeséget... edge kijelző is kell a francnak, semmi funkciója.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) no more válasza keIdor (#32) üzenetére


no more
addikt

edge kijelző is kell a francnak, semmi funkciója

Mondod te, aki sosem használt Edge készüléket.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#34) Balage992


Balage992
csendes tag

Nem értelmetlen a QHD felbontás egyáltalán :) Az ívelt kijelző hamarabb, az van akinek tetszik van akinek nem, de látszódik a külömbség, egy G flex 2 őt és egy Galaxy S6 ot használok, előbbi 5.5 FHD , utóbbi ugyebár 5.1 QHD . Egy darabig ezek után iphone-t használtam, azmeg a 750p vel nevetséges ezek mellett , aki kicsit figyelmesebb észreveszi :)

(#35) keIdor válasza no more (#33) üzenetére


keIdor
titán

Okkal, nem tetszik. Az meg, hogy egy-két nélkülözhető kényszer featuret beleraktak, hogy megkülönböztessék a simától, engem nem ösztönöz vásárlásra. Meg visszaverődik róla a fény.
Maradjon a Samsung hülyesége ez, ne vegye át más. Vegyétek-egyétek... de ne legyen már mindenhol ez.
Ahogy az 5.5"+ se.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Wesder válasza keIdor (#35) üzenetére


Wesder
félisten

5-5.2" a tökéletes méret, ha nincsenek orbitàlis kàvàk szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) TTTotya


TTTotya
senior tag

Az S7Edge-nél is ennyit rinyáltatok a QHD és az ívelt kijelző, meg a fogyasztás miatt??? :F :F Nem hiszem! Akkor itt miért kell? :F

Ja várj, mert benne van a címben, hogy HTC.

(#38) Georgexy_hun válasza keIdor (#32) üzenetére


Georgexy_hun
tag

Az Oppo Find 7 -em az 5,5"-os a HTC 10 pedig 5,2.
Mindkettő jól elfér a kezemben. Kisebbet már nem vennék.
Egy hét és hozzászokik az ember.

Samsung Galaxy S23 Ultra- Dell XPS 17 L702X - MSI X470 Gaming Plus Max - AMD Ryzen9 3900X - Nvidia RTX 2060 Super - 32 Gb DDR4

(#39) kengyel


kengyel
nagyúr

Ebből még egy jó kütyü is lehet, majd meglátjuk milyen lesz.

kengyel

(#40) keIdor válasza Georgexy_hun (#38) üzenetére


keIdor
titán

Én is használtam OnePlus 2-t. Nem a használattal van baj, a tárolásával. Legalábbis nálam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#41) CsabaZz válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


CsabaZz
tag

Jó, hát van aki még a P166MMX-ről fórumozik, na. :D

Egyébként egyetértek veled, valakinek attól lesz jobb a napja, hogy kipicsogja magát egy fórumon, mintha kényszerítenék... még egy krva pletyán is nekiáll hisztizni. :U

[ Szerkesztve ]

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#42) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Nekem meg kicsi az 5,5 és min egy 6 col kéne :U én várom,sajnálom h nem zte axon 7-et vettem op3 helyett nosztalgiázni. Htc 10 az év egyik legjobb teljesítményű telefonja volt,jó kijelzővel,nem rossz kamerával és fenomenális zenei képességekkel. Csak a samsung és a huawei marketing gépezete elhaladt mellettük. Htc megalkodhatná a közel ha nem tökéletes telefont, van elég tapasztalatuk. 4k ips,4500 mah-s akku, egy pascal tegra? Talán,6gb ram, mondjuk egy dupla kamera,egy olyan ami az axon 7-ben van (20mp f1.8) és egy ami a pixelben,xeon vaku,full fém dupla előlapi stereo hangszóró bivaly dac,5 évnyi update és minden üveg rész zafírból. Ez kell nekem :DDD ezért egy vízálló testben kiadok szemrebbenés nélkül 300e-et.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#43) tixem válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


tixem
addikt

Te sem érted, de feltétlen védelmedbe kellett venned a mundér becsületét. Csak tudnám minek, egyesek úgy védik a gyártókat, mintha tulajdon családtagjaikat küldtük volna a pokolba.
A QHD-t más telefonoknál is megszóltam már, nem csak a HTC-nél :U

"Azért kell, mert haladni kell a korral. Mert ti sem vennétek meg ha nem lenne."

Képzeld akkor is megvenném, mert a legteljesebb mértékben lesz***om, hogy fullhd vagy qhd, vagy 5 col vagy 6 col, 4 vagy 6 giga ram. Nem érdekel. Azért vettük, mert ebben a kategóriában EZ VAN. Ennyire rohadt egyszerű. Erre teremtettek igényt a gyártók.
Olcsóbbat meg azért nem vettem, mert nem akarom kukázni két év múlva.

Panaszkodni meg úgy panaszkodunk ahogy akarunk, nem te fogod eldönteni.
Egyébiránt pedig ha te ezt panaszkodásnak fogod fel, az a te bajod. Tudtommal a véleménynyilvánítás még mindig alapvető jog ebben az országban. Egy fórumon vagyunk, aminek végső soron az a célja, hogy mindenki leírja a gondolatait valamiről. Zárjuk be akkor az egészet, mert egyeseknek nem tetszik az amit mások gondolnak :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#44) joey04 válasza no more (#24) üzenetére


joey04
titán

vr-ra még a QHD is kevés. meg a bika soc is. na meg az akksi. persze csak ha értelmes minőségről beszélünk. nincs meg a rendes technikai háttér a vr-hoz, ahogy normális tartalom sincs. ezek nélkül esélytelen a dolog, emiatt felesleges a QHD kijelző. az meg már csak szvsz, hogy arra a sorsra fog jutni mint tv-ben a 3D, még ha lesz megfelelő háttér, akkor is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) -Skylake- válasza tixem (#15) üzenetére


-Skylake-
addikt

Lehet, hogy O nagy HTC drukker, de vele ertek egyet. Olvasd el az elso 10 kommentet, szanalom az egesz. Ne legyen nagy, de ne legyen kicsi, minek az edge, minek a QHD... Vegyetek basszus egy iphonet azt helo. Annak fenyebe a legviccesebbek ezek a komenntek, hogy akik irjak azoknak egyiknek se HTCje van. Akkor meg nem halalmindegy ? Egyebkent az edge panel ertelme, hogy bszott jol nez ki es ennyi.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#46) Potrien válasza Georgexy_hun (#31) üzenetére


Potrien
senior tag

Kérjük haladjon a korral, süssön váncza sütőporral :))

(#47) no more válasza -Skylake- (#45) üzenetére


no more
addikt

+1 az iPhone tökéletes telefon lenne nekik!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#48) Ricardo válasza keIdor (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem a kéz mérete változik idővel az embernek, hanem a felhasználási szokásai. Egyre több multimédiás tartalmat fogyaszt, böngészik, és egyéb olyan dolgot csinál, amihez jobb a nagyobb kijelző. A káva csökkentése is emiatt van. Itt jön képbe az edge kijelző. Ha más haszna nincs is, az oldalsó keret méretét minimalizálja. A felbontásról annyit, hogy nem kevés vita van belőle, kell e ekkora pixel sűrűség vagy sem. Szerintem nem baj ha a fejlett a panel és tudja a 4K-t. A kamerák már tudják, szerintem jó ha visszanézni is eredeti felbontásban lehet. A megoldás annyi, hogy lehetővé kell tenni, a felhasználó számára a beállítását. Rá kell bízni a döntést. Ha kell neki használja, ha nem visszaveszi s felbontást, ezzel az akkut is kímélve.

[ Szerkesztve ]

(#49) keIdor válasza Ricardo (#48) üzenetére


keIdor
titán

A 2560x1440-el nekem nincs bajom, én csak az Edge kijelző erőltetésével nem értek egyet. Csináljanak kettőt, mint a Samsung, azt megtalálja mindenki azt, amit használni akar.:)
Én is sokat YouTube-ozok, de nekem az iPhone 6S is jó volt erre a maga alacsony felbontásával, ha azon akartam megnézni valamit. Ezek csak apró számítógépek, nem akarom kiváltani vele sem a PG279Q-t, se a TV-t, úgyhogy nekem mondjuk a 1080p is tökéletes 5"-ön, meg a 720p is 4.7"-en. Látom a különbséget én is, ha odahajolok 10cm-re, de nem így használom a telefont, úgyhogy mindegy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) Ricardo válasza keIdor (#49) üzenetére


Ricardo
félisten

" Csináljanak kettőt, mint a Samsung, azt megtalálja mindenki azt, amit használni akar"

Ez jó megoldás lenne.

A felbontásra meg ahogy írtam az állítási lehetőség. A Huawei jól megoldotta ezt.

viszont ha a panel eleve "alacsony" felbontású akkor nem lehet magasabbra állítani. A nagyobb felbontást viszont lehet kisebbre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.