Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

:R Követendő példa a többi elektronikai termék gyártónak is!

(#2) Beri78


Beri78
őstag

valaki végre hosszútávra tervez :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#3) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szerepel az akcióban valami ütősebb gamer noti?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4) apatyas válasza Mercutio_ (#3) üzenetére


apatyas
Korrektor

Higgadj le, amíg nem lehet hozzá friss gyártói drivereket telepíteni csak a kiadáskori Toshibásat, addig ez mindegy.. Vagy, ebben is fejlődtek ezzel az akcióval netán?
Más: Toshiba laptop, egyet fizet kettőt lokap!

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#5) bencze


bencze
senior tag

Hát, se pénzem se szükségem most ilyesmire de az ilyen törekvések mindenképp üdvözlendők, ha majd kell valami remélem eszembe jut a Toshiba mint cég. :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#6) 4ron válasza apatyas (#4) üzenetére


4ron
senior tag

Konkrétan mire célzol? Mert nem kötelező használni a gyártó által megadott pl. AMD drivert a videokártyához.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#7) Wikoo válasza 4ron (#6) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Egyes gyártöknál le van tiltva h "külső" drivert használj, magyarul megjelenésnél kiadott toshiba vga driceren kivül nem tudsz mást feltenni. És szivsz h 1-2 év után minden uj cucc bugos a 100éves drivereden.

Békesség, boldogság! x)

(#8) haxiboy


haxiboy
veterán

Brutális...úgy néz ki jó irányba megyünk. :R :R :R

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) 4ron válasza Wikoo (#7) üzenetére


4ron
senior tag

Toshibám van és tévedsz. Legújabb AMD driver van fent guru3d-ről, megy probléma nélkül. Papíron tényleg az van előlátva, hogy csak a gyártói drivert lehet használni, de hülye lennék a régi használni, ha az új is gond nélkül felmegy.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#10) Reggie0 válasza 4ron (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

Hakkolt driverekkel minden megoldhato, csak kerdes, hogy enni penz kiadas utan akar-e valaki ilyesmit vadaszni.

(#11) 4ron válasza Reggie0 (#10) üzenetére


4ron
senior tag

Mióta hekkelt mondjuk az AMD Auto Detect? Mert az is működik Toshiba laptopo és attól nem igen van hivatalosabb.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#12) apatyas válasza 4ron (#11) üzenetére


apatyas
Korrektor

Akkor ez új információ, eddig nem így volt. Milyen típusról is van szó? Már csak azt lenne jó tudni, hogy ezentúl mire számítsunk, illetve van-e erre vonatkozó jelölés a termékleírásokban.
Hmm, egy apró gondolat. Mi van, ha az AMD auto detect is csak a Toshiba által jóváhagyott verziót teszi föl? Mi a konkrét verziód, ami fent van? Mindjárt megnézem, írtad-e közben.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#13) Reggie0 válasza 4ron (#11) üzenetére


Reggie0
félisten

Amiota hivatalosan a toshibara csak sajat drivert lehet rakni es az autodetectnek ezeknel a gepeknel el kell utasitani a telepitest. Sot acernel is volt ilyen gep.

(#14) 4ron válasza apatyas (#12) üzenetére


4ron
senior tag

15.7.1 van fent, Auto Detect által.

(#13) Reggie0: amikor megvettem a gépet, az Auto Detect nem is működött rajta, AMD részéről blokkolva volt a letöltési lehetőség. Azóta nem tudom mi változott, de működik és nincsen probléma vele. Előtte Guru3D volt a forrásom, onnan is a gyári AMD drivereket töltöttem. Mit ne mondjak, problémával nem találkoztam.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#15) Reggie0 válasza 4ron (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet, hogy azota feloldottak, de meg sok gyarto/tipus szivatja ezzel az embereket.

(#16) 4ron válasza Reggie0 (#15) üzenetére


4ron
senior tag

Azt nem tudom, hogy melyik gyártó csinálja még ezt, de nálam működik és nem babráltam a gépen semmit.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#17) Reggie0 válasza 4ron (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, elhiszem neked.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.