Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petcsike


petcsike
tag

nagyon jó lett:) felraktam, egyből észrevehetően gyorsult a lapok betöltése, komolyan nagy respect a fejlesztőknek. :C

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#2) zsolt501 válasza petcsike (#1) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Fura mert én meg nem vettem észre gyorsulást :F

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Én meg egyre pipább vagyok, hogy a pH! nyitólapjáról nem a cikkre mutat közvetlenül a link. :(((

Szerk.: off

[ Szerkesztve ]

(#4) cizoe válasza [HUN]Tyson (#3) üzenetére


cizoe
őstag

Ez mindig így volt. Ez nem bug hanem feature. :D

(#5) Narxis


Narxis
nagyúr

Végre javították azt az idegesítő bugot, hogy a tabokat random időközönként külön ablakokba dobta. Remélem az uninstall is menni fog ha jön az RC mert a beta 2-őt sehogy nem tudtam leszedni Vista x64-en.

Thanos was right.

(#6) tomio


tomio
tag

Alakul a molekula! :D

46.4%

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#7) max-pain válasza tomio (#6) üzenetére


max-pain
senior tag

A sajat oldalukon az arany, semmit nem jelent.

(#8) julius666 válasza max-pain (#7) üzenetére


julius666
addikt

Pedig jó lenne, akármennyire is jobb az IE 8 mint a 7 (vagy a 6!), még mindig nem győzött meg, végre a helyükre kerülhetnének az arányok.

Azt nem bánnám, ha a kisebb böngészőknek nagyobb lenne a részesedésük (kivéve a "szaftarit") a Mozillával szemben, de az IE végre tényleg 20% alá süllyedhetne.

(#9) petcsike


petcsike
tag

hát nagyon úgytűnik visszarakom a beta 2-t:) egyelőre még túl korai volt ez, az összes script amit használtam, plusz témák nem igazán kompatibilisek a beta 3-al:D na sebaj, egy próbát megér:)

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.