Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fpeter07


fpeter07
veterán

Hát, a játék már csak jobb lehet ennél a borítónál.. :)

(#2) Ari18


Ari18
őstag

érdekes így videók alapján, de esélyt kap. A borítót meg nem is minősíteném.

(#3) bishoplogan válasza Ari18 (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Gyakorlatilag egy nagy semmi a borító..nem tudom hogy fogja csalogatni a vásárlókat, nem elég hogy még cell shadinggal jön, még ez is rátesz egy kalappal.

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Én nagyon várom ezt a játékot. Én véleményem szerint sokkal több cell shaded játék kellene. Én támogatom a cell shaded-et. Nagyon jó öttlet.

A borító inkább elmegy kategória. Ezt a head shot-ot remélem nem arra érti majd hogy a játék miatt mi is ezt tesszük :F :Y . Nagyon remélem hogy nagyon jó játék lesz belőle.

(#5) konas válasza XuChi (#4) üzenetére


konas
senior tag

Varos ez a jatek.Eleg jo szerintem az alapotlete..Jo lessz ez,ebben az idei gyenge evben,mert idaig nem sok volt a jo game..A dobozkep nem nagy szam..

(#6) fpeter07 válasza bishoplogan (#3) üzenetére


fpeter07
veterán

nekem tetszik a grafika, olyan team fortress-es :)

(#7) Markoka1993


Markoka1993
tag

A borító az nagyon gagyi ;) De nekem a játék sem tetszik

live gt: Markoka1993

(#8) teeem


teeem
aktív tag

Mi van a mai grafikusokkal? ... kifogytak a kreativitásból vagy mi van? :F

(#9) -kdM-


-kdM-
senior tag

ugy nez ki en nagyon nem ertek ezekhez a dolgokhoz...ez senkinek nem tetszik, nemreg volt valami ds jatekhoz borito azt meg agyondicsertek, en meg nem ertem ez miert sz*rabb mint az :D

mellesleg a mass effect 2 boritojat is sokan lehuztak pedig az nekem kifejezetten bejon

(#10) copass


copass
veterán

szétcseszte az egész koncepciót a befektető, legyen cellshader(shader programozók szerintem dúrván megátkozták), most meg ez a borító, hát röhej.
a prince of persia-nál azért sokat nyomott a latba hogy sokadik részként újítottak a cellshaderrel, nekem mindenesetre jobban tetszett a normális változat.
érdekes lesz.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#11) twollah


twollah
nagyúr

Bacsi fejbe lotte magat a sajat kezevel.

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Nem rossz ez a kép, egy kis módosítással tetoválásnak simán el lehet képzelni... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

én lemaradtam erről a borderlandsről eddig... az alapötlet tetszik, viszont ez a cellshaded dolog nekem annyira még nem jön be... emésztenie kell a gyomromnak, mire megszokom... :( fura/zavar egyenlőre, hogy elüt a szememben nagyon minden karakter/tárgy a háttértől... mint valami gagyi scifiben, ha látványosan oda van vágva mondjuk az űrhajó a képre...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) copass válasza mephi666 (#13) üzenetére


copass
veterán

vmi borzalmas mennyiségű fegyver lesz benne, rémlik vmi fegyvergenerátor amivel ezeket legyártották.
a cellshade szép ám: XIII,POP, de ide nem illik egy szikrát se, ettől függetlenül igényesen megcsinálták ha azt nézzük hogy majdnem végső stádiumban módosítottak szinte.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.