Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Istenben hívő és bízó emberként én is többször elkövettem már ezt. itt a ph-n is. mármint azt hittem hogy Őróla bizonyságot teszek. kicsit lazán, és jópofán adtam elő magam.
amikor szent területre lép az ember, nem engedheti meg ezt a fajta, már-már túl kötetelen, helyenként trágár stílust. egyszerűen hamisan cseng mindkettő. olyan, minha egyszerre írnál egy levelet kék és piros tintával. gondolom szándékod Isten dícsőítése volt. a hála és Felé irányuló bizalom szavait is megláttam, de a belkotyvasztott közönségesség miatt, (ami ugyan olvamányossá teszi), valójában helyenként pont az Ő nevét hiteltelenné teszed.
azt le szabad és le is kell írni, a maga nyers valóságában, hogy Isten milyen állapotból hozott ki, és milyen meghökkentő, eleinte veszteségnek, valójában nyereségbe forduló módon. csak a lebilincselő, túl laza nyelvi stílusra gondoltam. (mindenféle "szar"-ok és "fasz"-ok nélkül is lehet egy írás gugás, legfőképpen ha Istenről beszélsz...)

de egy bizos. Ő nem olyan mint mi. Ő hű és igaz....

:)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.