Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fagy53


fagy53
nagyúr

Várom már! Tetszetősebb a grafika és végre a videón nem a törésmodell szemléltetése a lényeg. :C

(#2) twollah


twollah
nagyúr

"Az egyiken maga a játék arca Ken Block produkál nekünk egy gyors kört Horvátországban"

Ez mondat mar az elejetol santit.
Ken Block meg egy frame-nyit sem tunik fel a videoban.
Max az az auto amivel jelenleg versenyez.
De az meg nem jelenti azt, hogy o vezeti.
Esetleg az egyik beta tesztelo.

(#3) hackeeeee válasza twollah (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs arról szó, hogy ő látható a videóban, és honnan tudod, hogy nem Ő vezet? :U

Gondolom a forrásban úgy volt feltüntetve, hogy Ő vezetett, nem tudom mi értelme van kötekedni...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4) Ursache válasza twollah (#2) üzenetére


Ursache
senior tag

De nagyon centizik =)
Első videó mintha kicsit szaggatna? Vagy csak nálam?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#5) hackeeeee válasza Ursache (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kicsit tényleg úgy tűnik.

Nem tom, hogy ez már DX11-es e, mert ha igen, akkor ugye elvileg lassabban megy DX10 vagy DX10.1-es kártyákon, és lehet, hogy arra róható fel ez.

De ez csak egy tipp. :U

Véleményem szubjektív...

(#6) bOtX válasza Ursache (#4) üzenetére


bOtX
aktív tag

Nálam is lagol :F

(#7) 7600 GS válasza Ursache (#4) üzenetére


7600 GS
addikt

Huh, gyerekek ez nem kicsit laggol. Remélem ez csak annak tudható be, hogy gyenge gépen futtatták.Egyébként ütős lesz nagyon!

(#8) Quiksilver válasza hackeeeee (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Nyugi srácok neki ez a lételeme :) (Én már megszoktam)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#9) Nunder


Nunder
őstag

Érezhetően akad, ennyit leszögezhetünk. De attól még a játék nagyon jól néz ki, és élvezetes volt végignézni a videót, annak ellenére, hogy kicsit sántított.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#10) Gomez86


Gomez86
őstag

Érdekes hogy kontrollerrel, vagy bill-el vezetett az akiről az első vidi készült. Reméltem hogy nagy kormány promó lesz körülötte...

(főleg ha végre megcsinálnák hogy a G25-öt támogassa a Box)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#11) 7600 GS válasza Quiksilver (#8) üzenetére


7600 GS
addikt

:DDD :DDD :K :K

(#12) copass


copass
veterán

jó lesz ez, én arra a gumi fizikára leszek kíváncsi amit láttam vmelyik devdiaryban, jól nézett ki ahogy hirtelen leeresztett a kerék!:)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem a stream miatt lagol.
Masodszor, harmadszor megnezve a videot mindig mashol volt az akadas.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

A dirt 1hez képest túl sokat nem változott a grafika, bár már azis egész jó volt, falta is a gépet rendesen. :D

(#15) MmDorian


MmDorian
őstag

Hát, nem tudom, a BMW-s videó valahogy, mintha jobb lett volna. Itt, amikor belemnt a vízbe a kocsi, mi történt ?...

Azért nem rossz :DDD Várom.

(#16) Ursache válasza twollah (#13) üzenetére


Ursache
senior tag

És akkor a másik miért nem akad?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#17) kaik_holi válasza bOtX (#6) üzenetére


kaik_holi
tag

JJjjjááááájjjjj nagyon komoly lesz...várom már mint a messiást...az egyet is végigvittem vagy 10 szer legalább...igaz hogy xbox360 on de ott is adta rendesen... :C :C

Várunk Dirt2 nagy szeretettel... :R

....mAximum mInimal....

(#18) BiP válasza twollah (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért sántít, mert a név előtt kéne egy vessző a mondatba.
Szerintem meg csak simán a Ken Block-os autóval mennek benne, azért hivatkoznak rá. Nem hiszem, hogy ő maga vezette volna, mert elég bénán megy az illető.

(#19) fagy53 válasza MmDorian (#15) üzenetére


fagy53
nagyúr

Ekkora tempónál a legkevesebb, hogy megdobja. A minap láttam ezt élőben, majd egy métert dobta jobbra egy vízzel elöntött aluljáróban az előttem rohanót, pár centire volt az aluljáró falától. Ha a játékban is ez történik, akkor szuper, a vízfüggönyről már nem is beszélve. :C

(#20) FefeeX válasza BiP (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

"mert elég bénán megy az illető"

pont hogy azon gondolkoztam, hogy ahhoz képest, hogy nem szimulátor, ha tényleg ken block megy rajt, elég jól begyakorolta a dolgot - és ezen belül is kérdés, hogy G25-el tolta-e vagy analóg kontrollerrel, mert aki csak az életben vezetett, az csak álmodik arról, hogy elsőre így fog menni egy arcade játékkal billentyűről vagy controllerről :)

(#21) konas


konas
senior tag

Hat egyre jobb. :R Iszonyat mennyisegu textura,meg az elso Dirt-nel is tobb. :R
Ja meg mar rendes ember hajtja a kocsikat a videokon.Tud vezetni.

(#22) Ice!?


Ice!?
őstag

Tetszik a gumi deformálódása. Szerintem sokat számít.

(#23) spyke79


spyke79
tag

na végre újabb hasítós game :C

Én vagyok a kiha én nem,hát még téged és még engem!:D

(#24) BiP válasza FefeeX (#20) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát ha valóban elsőre ment vele, akkor tényleg nem rossz. Bár Ken Blocktól többet várnék így is.
Nem vagyok profi benne, de ahogy néztem, tök úgy tűnt, hogy a kanyarok nagy részét elmérte, egyenesben meg belátható nagy ívben meg én is tudok gyorsan menni. Aztán lehet, hogy tényleg én nem értek hozzá vagy csak a videón nem jött át, és tényleg így kell menni ezen a pályán. Horvát szerpentinen én is óvatosan repesztenék.

De a játékot nagyon várom. (abban reménykedem, hogy ez a Prostreet-szerű graffiti jellegű menü nem lesz benne, és csak a Gametrailers dizájnja. Bár a borítóbol ítélve ez a játékban van :(((((( )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.