Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Ilyen speckókkal inkább ne jöjjön erre.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2) ZP67


ZP67
tag

a japán belpiacos telefon műxik itthon?

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nem mertek kockáztatni ezzel az olcsóbb farfekvésű procival.
Inkább került volna bele jó kamerarendszer és SD765 max. 400 vagy SD865-ös processzor 500 euróért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) .Szaki.


.Szaki.
addikt

A szavazásba én azért még beletenném a leglényegesebb dolgot, amit sajnos ez a Sony sem tud:

Csúcsfelszereltség, kompakt mérettel. A 12 mini ugyanis ezt tudja, és erre volna Android fronton is hatalmas igénye sokaknak.

Ezen kívül minden bizonnyal remek telefon, a Sony a kompakt kategóriában mindig élen járt és becsülöm is őket ezért.

(#5) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Japán belpiacos cuccról hirt adni - felesleges. :K
Azt sem tudni hogy i-mode, vagy DoCoMo, esetleg GSM.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) finley válasza GreenGoblin (#1) üzenetére


finley
junior tag

MI a gond a speckókkal? A 8 nm-es átnevezett SD 750G? Mást egyelőre nem tudunk, de valószínűleg kap egy 4/64 GB-os alapkombót, ami nagyon sok embernek még mindig elég.

(#7) #16820480 válasza .Szaki. (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nem lenne túl nagy ötlet ekkora méretbe bedobni egy SD888-at, megsülne és a kisebb akksi sem hajtaná sokáig. Ha meg 865 menne bele, akkor meg az lenne a sirálom, hogy tavalyi hw milyen szar már így nem is kell.

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Van aki még vesz Sony telefont?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) .Szaki. válasza Wesder (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Biztosan baromi kevesen, de én őszintén örülnék neki ha a Sony és az LG is megemberelné magát és színesebbé tenné az Androidos palettát.

(#10) AliceWake válasza .Szaki. (#4) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Benne van :F

Non omnis moriar.

(#11) Wesder válasza .Szaki. (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Valamiért nagyon nem megy nekik, pedig csak le kéne lesni hogy mit csinàlnak a többiek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) .Szaki. válasza AliceWake (#10) üzenetére


.Szaki.
addikt

Basszus, bocsánat, a hagyományos formaterv megzavart és félreértelmeztem! :R

(#13) AliceWake válasza .Szaki. (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

No prob :N

Non omnis moriar.

(#14) #16820480 válasza Wesder (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

És akkor lehetne n+1. egymásról koppintása ugyanannak, ahogy a kínaiak csinálják. Így legalább a formaterv egyedi.

(#15) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Mi a különbség a "Remek, de a szenzorcsepp elrontja az egészet." és az "A hardverrel még nem lenne is gond, de a szenzorcsepp hiba." között?

(#16) Wesder válasza #16820480 (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam én hogy a formatervet kell lekoppintani?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Egyaltalan nem igenyem a felso kategorias hardver, 120k-ert vett Xiaomi Mi 9T sebessegevel is meg vagyok elegedve, de ez mar gyanithatoan nekem is keves lenne, ha iden vennek telefont. A notch is siralmas, a kameralyuk se jo, azzal is max megbekelni tudnek, de ez a csepp alaku belogas szamomra sokkal rondabb hatast kelt.

(#18) finley válasza Felesbandi (#17) üzenetére


finley
junior tag

A Snapdragon 730 és 480 között marginális a különbség.

(#19) Enci1983


Enci1983
senior tag

A renderképet elnézve, nekem nagyon nem 21:9 képaránynak tűnik. Inkább 18:9 de a 16:9 sem kizárt. Igazából örülnék neki, leszámítva a szenzorcseppet. Talán Xperia L4 utód? Esetleg a korábbi Ace folytatása? Az is csak Japánban volt kapható.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) janeszgol válasza finley (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

4 GB ram? Ne! Minimum 6 GB. Mivel 100k feletti árról beszélünk. Ha közelíti a 200 ezret az ár, akkor meg 8GB.
Igazából ez méretben tökéletes, SoC oké. 8/256 vagy 8/128 kivitelben király lenne!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) finley válasza janeszgol (#20) üzenetére


finley
junior tag

Legyen igazad, bár belpiacos lesz, úgyhogy végül is mindegy.

(#22) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jöhet!

“Csípem” a Sony-t :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Amire én használom bőségesen elég lesz, XZ1C-m még mindig köszöni elvan igaz akkoriban csúcshardvert kapott de mára hidegen hagy.
Kamerája elfogadható lesz? Elvileg igen. ✅
Elfér a zsebemben? Igen ✅
Formaterv? Aranyos kis gömbölyded ✅
Gyere rám szűken! :DDD

- Mindenki hazudik! -

(#24) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Kár értük, a Z3 után elvesztették a fonalat... ez a formaterv kb. csak 4 évett késett, a hardver meg mégtöbbet.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#25) finley válasza lecsokolbi (#23) üzenetére


finley
junior tag

Japánban élsz? Mert ha nem, akkor hiába várod. :)

(#26) #16820480 válasza finley (#25) üzenetére


#16820480
törölt tag

Attól még valószínűleg be lehet majd szerezni. Nem csak olyan telefont lehet várni, amit a szolgáltatók itthon árulnak majd.

(#27) finley válasza #16820480 (#26) üzenetére


finley
junior tag

Tudom, de ettől függetlenül feltételezem, hogy lecsokolbi figyelme elsiklott afelett, hogy hivatalosan nem jön EU-ba. Én biztosan vevő leszek egyre, ha megbízható helyről be tudom szerezni (pl. Amazon). Pedig ezer éve nem volt Sonym...

[ Szerkesztve ]

(#28) elfelejtette válasza GreenGoblin (#1) üzenetére


elfelejtette
veterán

Jöhet ilyen speckókkal, csak az ára is igazodjon hozzá.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#29) Felesbandi válasza .Szaki. (#4) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ebben az a legzavarobb, hogy a jack elhagyasaban es a toltofej kiszedeseben minden gyarto koveti az Apple-t, ebben meg nem.

Talan a Samsung probalkozott egyet az S10e-vel, amit meg is vettem volna, de ott meg kitalaltak, hogy az ujjlenyomat olvasot is tartalmazo feloldo gombot elerhetetlen magassagba rakjak.

(#30) zooly


zooly
aktív tag

Mi ez a szenzorcsepp uldozes? A lyukak mennyivel jobbak annal?

https://www.ratingraph.com/

(#31) Reaper


Reaper
őstag

Szép, szívesen venném rendes hardwerrel. Imádtam a kis Z1C-met, a mai napig megvan, normális anyagokból volt összerakva, új korában hasított rendesen, mindezt normális méretben. Kár, hogy az új androidokat már nem bírja.

(#32) finley válasza zooly (#30) üzenetére


finley
junior tag

Kb. a Sony volt az egyetlen gyártó, ahol nem volt se notch, se kameracsepp, se glory hole. Helyette egy szolid méretű káva.

(#33) elfelejtette válasza finley (#32) üzenetére


elfelejtette
veterán

Mi a bajod a glory hole-lal? ;]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#34) finley válasza elfelejtette (#33) üzenetére


finley
junior tag

Nekem aztán semmi. :B

(#35) ORCA58


ORCA58
addikt

Nagyon kellene már itthon is egy ilyen méretű telefon. Nem kell csúcsminőség, telefonálás némi böngészés, és egy két app használatához. Nejem Huawey Ascend 6-osát lecserélném az android 4.4 miatt, mert nem inden megy el rajta, és lassú is. Igaz 4 napot még most is képes kibírni egy töltéssel.

[ Szerkesztve ]

(#36) andrewsield válasza Zsoleszhun (#24) üzenetére


andrewsield
csendes tag

Szerintem még egy Z5-ig kimondottan jók voltak, de akkor tájt kicsit érdekes volt, hogy fél évente dobálják ki a Z megnevezéssel a telefonjaikat, ami elvileg náluk a csúcsot jelentett. :) Z3-at imádtam, jó teló volt amúgy.

"Csak a puffin ad neked erőt..."

(#37) Luck Dragon

Egy olyan Sony compact készüléket várnék , mint az iPhone SE & 12 Mini esetében is láthatunk .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) lecsokolbi válasza Reaper (#31) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

Hogy örültem mikor olvastam a cikket anno, hogy pont a mi szériánkra megszűnik a támogatás :N

- Mindenki hazudik! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.