Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Akkor már csinálhatták volna a D-padot különálló gombosra, mint a profi kontrollereknél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A design marha jó, de ennyi pénzért inkább Arcade Sticket vennék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) saelin


saelin
veterán

Vagány. Itthon is lehet vajon kapni vagy ne is álmodnak róla?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az irányítók egyébként kompatibilisek az előző generációval is, azaz egy kapcsoló segítségével az Xbox One joy használható x360-on, míg a PS4-es pedig PS3-on.

Egyébként az analóg kar eltörlése nagy ötlet volt, nem is tudom kinek jutott eszébe hogy egy verekedős játékoknál ilyet akarna bárki is használni. :DDD

(#5) Sirandrish

Ez

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Sirandrish válasza oriic (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Super Nintendommal melyik kompatibilis? ;]

Az "egybe" D-pad se sokkal jobb az analognál...főleg egy MK-nál :N

Szerk: nah látod, az már döfi :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Megjegyeznem, hogy az nem analog kar volt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#7) oriic válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint mi?

Live-Die-Respawn

(#8) big-J válasza Sirandrish (#2) üzenetére


big-J
őstag

$35-50-ért inkább arcade sticket? Mit?

(#9) oriic válasza Döglött Róka (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez analog kar volt:

[link]

Live-Die-Respawn

(#10) AxBattler


AxBattler
félisten

Meh. Ha gamepad-ot erőltetik bunyós játékhoz, akkor legalább olyan D-padot tervezhettek volna rá, mint anno a Genesis-re... :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11) Sirandrish válasza big-J (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valami ilyesmit

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) gyuribácsi88

Hát nem tudom, én valahogy ki tudom kerülni az analóg kart verekedős játékoknál, engem nem zavar hogy ott van.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te biza 30-50dollárt/eurot elihatsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Én pl jobban szeretem az analóg kart egyes kombókhoz, bár nem vagyok profi, sőt. Pl le-hátra szerintem gyorsabban és pontosabban nyomható vele, de pl az előre-előre vagy hátra-előre már nem. Váltogatni szoktam a kettő között és így azért 95%-ban sikerül összehozni amit akarok :D Ezért is szeretem jobban az x360 joyt mint a PS változatot, szerintem jobb helyen van a D pad.

Amúgy egyáltalán nem tűnik drágának, egy sima joy is kb ennyibe kerül és aki fighting game fan annak bőven megéri dedikált kontroller ezekhez a játékokhoz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) Döglött Róka válasza oriic (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezek sosem analog karok, hanem szimpla digitalis 4 iranyu joystickok. Mar koltseg szempontjabol sem erdemes a dragabb analog kart beepiteni egy verekedos jatekhoz szant kontrollerhez.

Ez persze csak a fent emlitett verziora igaz, mert egy jobb mikrokapcsolos joy annyiba kerul mint egy ilyen kontroller. De ez tuti nem olyan volt.:)

Sirandrish: Kar hogy egy ilyen sanwa cuccos stick min 200 euro:D:::

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Sirandrish válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az a lényeg hanem hogy megtudta hogy kb miről beszélek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Döglött Róka válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jogos:)

En sajattal tolom, de nem tudom mi lesz ha konzolt cserelek:(

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18) oriic válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom mi az analog kar és a mikrokapcsolós kar között a különbség. A fent linkelt kontroller ami negyed éve látott napvilágot, analog kart tartalmazott, nem mikrokapcsolósat. Amit később Sirandrish linkelt az már mikrokapcsolós.

De ha gondolod írok kollegáknak akik kint vannak CES-en, hogy kérdezzenek rá a kiállítónál, hogy a korábbi kiadáson analóg volt-e, és hogy miért cserélték le d-padra őket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19) Döglött Róka válasza oriic (#18) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mibol gondolod, hogy analog volt?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) oriic válasza Döglött Róka (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez van ha a források is hülyeségeket mondanak. Szóval bocsánatot kérek tőled, rossz infókkal dolgoztam én is. :W

"It's not an analog stick, PDP told IGN. "The stick that you see is actually a series of micro-switches as well (just like the buttons), not an analog stick. It helps to bring the player closer to the classic arcade feel.""

Live-Die-Respawn

(#21) Döglött Róka válasza oriic (#20) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Aze:D Semmi baj. Jo nagy hulyeseg lett volna az analog, meg a merete az egesznek tul pici vilt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#22) Sirandrish válasza Döglött Róka (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csinálsz egy újat :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Döglött Róka válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Meg nem talaltam nyakot One-hoz az a baj.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#24) chipesz válasza oriic (#4) üzenetére


chipesz
őstag

Melyik ez a kapcsoló?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#25) Döglött Róka válasza chipesz (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ilyeneket hasznalnak, ebbol kell negy egy joystickhoz. Darabja kb egy ezres.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) oriic válasza chipesz (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott van az alján.

Live-Die-Respawn

(#27) Döglött Róka válasza oriic (#26) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ja hogy az, elnezest:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28) oriic válasza Döglött Róka (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Live-Die-Respawn

(#29) Döglött Róka válasza oriic (#28) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jol kifog rajtunk ez kontroller:D:D:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#30) oriic válasza Döglött Róka (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye? :D Csak nehogy úgy végezze majd mint a Steam irányítója. Az már a sokadik koncepciót éli meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#31) Infernohun válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Infernohun
tag

Ilyen sticket lehet nálunk valahol kapni ? Lehetőleg ps4 kompatibilist..:)

(#32) Sirandrish válasza Infernohun (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arcade Sticket lehet kapni ez biztos.
Ha jól emlékszem a konzolokszervizénél láttam vagy 2 napja. Igaz hogy rendelhető státuszban de van. Bár az PS3as volt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) Döglött Róka válasza Infernohun (#31) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem igazan, nincs piaca. De EU-n belul talalsz. Keszulj fel arra hogy zsebbenyulos tortenet, 50-60000 forint.

Szerk: Osszvissz a Madcatz gyart PS4-kompatibilis kontrollert. 200 USD.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#34) ayo


ayo
addikt

Nézegettem ezt már párszor, de én ezt inkább dísznek tudnám elképzelni, mint használható gamepad gémereknek. Régen Segának is ez volt, meg volt PS-re is az SNK-nak, de szerintem nem volt annyira jó és nem hiába ment a gampad forradalom más irányba.
Ezt max a térdemre rakva bal kézzel fogom+d-pad és jobb kézzel felülről tudnám élvezetesen irányítani. Ami tetszett volna ebben a kivitelezésben, hogy nincs trigger, amit komolyabban be kell nyomni, viszont mivel felül van a plusz két gomb, ezért nem tudok plusz ujjat használni, ha normálisan fogom, ezért teljesen kiesik, mint megoldás.

MK9-ben a stick lassú és nehéz bizonyos esetekben a d-pad pontosan és gyorsabb, de a játék 95%-ban stickkel tolom - valahol (#14) nemlehet kommentjével tudok a legjobban egyetérteni, bár én F310-el tolom.

mellesleg vannak nekem is szörnyű emlékeim SNES paddal kapcsolatban :) jó sokszor szétment a kezem mikor SFII-t meg MK-t toltam...de élveztem minden egyes percét

(#5) Sirandrish: amúgy MK esetében még nem rossz, mivel LE ELŐRE irányokat kell tolni, viszont SF részekben félköröket és köröket kell, amitől szétmegy az ujjad .)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#35) Döglött Róka válasza ayo (#34) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Barmilyen verekedos jatekot probalsz analog stickel tolni, bitang lassu leszel egy ilyen gamepadossal szemben.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#36) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Nem tudom mi lehet a D-pad alatt, ha nem kezd el ugrálnia a hátra/előre hirtelen megnyomásánál, akkor még jó is lehetne! Viszont nem értem, mért kellett a bumpereket áthelyezni?!!? Szerintem már mindenki megszokta őket az eredeti helyükön. Ez így számomra sajnos felejtős, vagy veszek még 1 Onza-t vagy egy új Dpados kontrollert. (egy régit megpróbáltam átcsinálni, de nem lett jobb a használhatóság sajnos)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#37) Döglött Róka válasza sad_Vamp (#36) üzenetére


Döglött Róka
veterán

360-as kontrolleren meg tudod csinalni a d-padot hogy sokkal pontosabb legyen. Barmennyire rohejesen hangzik, egy darabka pet lemez kell amit asvanyvizes uvegbol ki tudsz vagni. Ezt kell rakni a gumi es a muanyag koze.

Szombaton belefutottam a ps3-as verzioba, annak a a dpad-ja szamomra meg rosszabb volt, mint a 360-e.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.