Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jó lenne egy igazi folytatás. Az American Nightmare nagyon gyenge volt minden szempontból...

(#2) drotsztyuart válasza BoneDragon (#1) üzenetére


drotsztyuart
tag

A remedy osszes jateka hullagyenge.
Az avalanche mellet szerintem ok a jatekfejlesztes legalja.
A lenyeg az ha keszul is, ne a remedy csinalja. :F

(#3) Kanczy válasza drotsztyuart (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

A Max Payne egy kiváló játék, a sorozat másik két tagja is átlagon felüli, ahogy szerintem a Control is. Mással nem játszottam tőlük, de ezek alapján nagyon nem értem a hsz-ed.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4) L3zl13 válasza drotsztyuart (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"A remedy osszes jateka hullagyenge."
Tekintve, hogy az eredeti Alan Wake-et is ők csinálták, szerintem senki aki kíváncsi a folytatásra nem ért egyet ezzel a véleményeddel. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A Controlban lévő DLC-k után ez nem is volt kérdéses, hogy készül.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) wjbhbdux válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Remélem az Epic visszavásárolja nekik a Max Payne jogokat is idővel mert jólenne Control+ grafikával/rombolással fejeket lőni.

/s

(#7) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ez remélem hogy nemcsak egy elsejei baromság.

(#8) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én szeretném, mert az elsőt is imádtam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Gaben92 válasza drotsztyuart (#2) üzenetére


Gaben92
őstag

Ízlés kérdése. Remedy nálam special pont azon stúdiók egyike akiknél simán nyomnám a preorder-t DD Edition-re akkor is ha annyit mondananának, hogy "majd valami játékunk jön".

Szerencsére övék az IP szóval mindenképp ők csinálják majd. :K

wjbhbdux: Azt nagyon el tudnám viselni én is, de valahol mint ha olvastam volna, hogy próbálták visszavásárolni pár éve csak a Take-Two nem akarja eladni.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10) Lenry válasza drotsztyuart (#2) üzenetére


Lenry
félisten

15 éve fórumozok itt aktívan, de azt hiszem te vagy az első, akitől kizárólag fikázó és / vagy negatív hozzászólást láttam bármilyen témában.

bántott valaki? szeretnél róla beszélni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Kedven támadt elővenni az AW egyet és a Max Payne 3-at. Remélem 30+ fps meglesz :U

(#12) Gaben92 válasza toronyhaz (#11) üzenetére


Gaben92
őstag

Max Payne 3-hoz mondjuk a Remedynek pont semmi köze. Csak az első kettőt csinálták ők, a harmadik Rockstar Games. (Nem a Remedy tulajdona az IP amiatt).

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#13) Heroes fan válasza toronyhaz (#11) üzenetére


Heroes fan
őstag

Akkor nagyon időszerű gépet venni hogy tudj játszani is :D :D

(#14) myckey


myckey
veterán

Max Payne 2 többször megvolt....fúúú, a zenéjét a mai napig hallgatom, eszméletlenül jó hangulata volt az egész játéknak.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Wesder válasza Lenry (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy làtszik nem csak én vettem ezt észre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) hogabesz válasza drotsztyuart (#2) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ha már szóbakerült a másik stúdió. Kövezz meg, de én kifejezetten szeretem a JC szériát minden hibája ellenére is.

(#17) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Én nagyon örülnék egy folytatásnak már végre.
Control-t végigjátszottam tetszett, de azért nincs egy szinten A.Wake.el!
Az úgy ahogy van egy remekmű, hihetetlen jó hangulattal.
A szőr felállt a hátamon mikor játszottam!
TOP 10-ben nálam ott van!

(#18) Joci93


Joci93
senior tag

Nagyon adnám, ha végre készülne a második rész. Emlékszem, hogy gimisként mennyire magával ragadott a történet. Eleve már a "mesélésnek" is megvolt a maga hangulata. Uh de paráztam néha, hogy nem lesz elég elem nálam. :)) Nem tudnék mondani hasonló játékot.
Mestermű alkotás számomra az első. Ha valakinek kimaradt, akkor ajánlom pótlásra.

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#19) toronyhaz válasza Gaben92 (#12) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

A MP3-at ( :DDD ) a harmadik kommentben olvastam csak azért.

(#20) toronyhaz válasza Heroes fan (#13) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Nem mostanában fogok venni az tuti :N
De ez az Alan Wake FHD maxon 40-60 között azért hasított most ;] (a konfig az ami a leírásomban van :B) De már ez a PC gaming nagyon nem hoz lázba. KB 6 éve van PS4. Tökéletesen elvagyok vele. Igaz van mikor fél évig nem megy egy játék sem rajta mert eléggé válogatós vagyok.

(#21) Z10N válasza Lenry (#10) üzenetére


Z10N
veterán

Yepp. Csak nezz ra. Csupa ideg :D

UI: Amugy a dlc-k es az American Nightmare unlamasak lettek anno.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#22) batman91


batman91
őstag

Én már nagyon régen várok a folytatásra, szóval örülnék neki nagyon.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#23) MikiLóS válasza Lenry (#10) üzenetére


MikiLóS
tag

Nem fog válaszolni mert csak fikásodni jött, aki véleményt tud formálni annak alap, hogy ha valamit állít akkor azt alátámasztja, máskülönben csak egy ASSHOLE.
Nem kell vele foglalkozni, nincs mivel.

Nekem a 3 kedvenc játékom a
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Alan Wake
Mad Max

(#24) arty


arty
veterán

jó lenne Alan Wake 2, csak ne az epic égisze alatt készüljön... máshogy nyilván esély sincs rá, szóval nekem így nem kell :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) k-adi


k-adi
nagyúr

jó lenne egy igazi folytatás

ennek is..

meg splinter cellnek is...
...meg prince of persianak is... meg... ah mind1

(#26) Heroes fan válasza toronyhaz (#20) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát lemaradsz annyi jó címről hogycsak na :D :D

(#27) Heroes fan válasza arty (#24) üzenetére


Heroes fan
őstag

Enye enye itt osztogatja nekünk a drága epicke játékaikat azt nem kől XDXDXDXD Ne válogass :D :D ezé bántani szegénykét.

(#28) mg1992mg válasza Kanczy (#3) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én a Quantum Break-et is imádtam tőlük.

(#29) toronyhaz válasza mg1992mg (#28) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Hú tényleg. Sajna az már nekem nem fut el PC-n :DDD

(#30) maputo válasza arty (#24) üzenetére


maputo
tag

Én mondjuk nem értem, hogy a MS miért engedte el a kezüket. Ugyan az AW meg a QB sem volt tömegjáték, de azért ne csak a 23. folytatásokra legyen már pénz...
(Az is szomorú, hogy a T2 sem akar semmit kezdeni a Max Payne-nel. Persze abból nehéz lenne online-t csinálni.)

(#31) Gaben92 válasza maputo (#30) üzenetére


Gaben92
őstag

Az igazán szomorú az, hogy annak ellenére, hogy a T2 kezdeni nem akar vele semmit, eladni se adják el... :(((

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#32) Wesder válasza maputo (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Azért lettek "elengedve" mert a QB csúfosan megbukott, pedig nem volt egy rossz jàték, csak a kezdeti balf@szkodás és rossz PR rànyomta a bélyegét az összes 3rdparty MS ex jàtékra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) arty válasza maputo (#30) üzenetére


arty
veterán

+1

sonynál ugyanez volt az Evolution studios (Driveclub)
értedm én, hogy néha megdöccen a szekér, de akkor egyből ki kell vágni a deveket?
pláne h konzolfronton MINDEN exskluziv systemseller is egyben - VALAKINEK

mindegy, nyilván a komplett kiadófelvásárlások "olcsóbbak" :D
aztán remélem egy elrontott doom után ID is megy a levesbe :D

#31 Gaben92 ráadásul nekem az MP3 a kedvenc. első kettő sose fogott meg igazán....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#34) Wesder válasza arty (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Az gondolom megvan hogy a Remedy sosem volt Microsoft stúdió. Nem mellesleg a QB hatalmasat bukott és a Remedy sem akart màr csak az MS-sel dolgozni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.