Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ó az irónia:

Live-Die-Respawn

(#3) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Már akinek újdonság ez. Sejthető volt hogy megvárják az új konzolokat.
De a hírt azért köszi :R

(#4) Neurotoxin válasza Farkassacred (#3) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Persze, sejthető volt, de már pár hete átvehető a limitált kiadású XO X is. Szeretném azt gondolni, hogy ez is a hype része.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#5) rottenbull


rottenbull
senior tag

Benyalhatnak.

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Mivel nem rendeltem elő, így nem érzem problémànak. Jöjjön amikor jönnie kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Őszre jósolják az újabb koronavírus hisztériát. Szerintem ez ezévben már nem jelenik meg.

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Nesze neked gaming naptár. Most jöhet az újra tervezés,valamit néznem kell helyette. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) CPT.Pirk válasza Televan74 (#8) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem meg átütemezni a szabadságot, amit a héten vettem ki a megjelenés környékére. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) m0h0senator válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is most mondtam vissza a szabadságot... sajnos

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Helyes döntés. Még egy érv az új konzol mellett, ráadásul elég nyomós.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) andor80 válasza Raysen623 (#11) üzenetére


andor80
senior tag

Még egy érv a konzol ellen inkább.Miattuk van csúszás.#PCFOEVA
Első héten durván szép lesz konzolokon is a játék
De két hét és megjönnek a pc modok alázni ahogyan eddig mindig.. ;]

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#13) Raysen623 válasza andor80 (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

3-4-szeres költségvetésből könnyű alázni. Ez valahogy mindig kimarad az irományból. :U

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hogy ba$#&@k meg!!! :W :W :W :W :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) nxswitch


nxswitch
senior tag

A játék futni fog első naptól PS5-ön és XSX-en és szebben fog kinézni. Aki megveszi előző genre, az megkapja a frissítést ingyenesen. 2021-re terveznek egy nagyobb grafikai update-et next gen konzolokra, amit szintén megkap mindenki ingyenesen.

[link]

Engem nem zavar a késés annyira, személyesen még örülök is, mert eladtam PS4em és a következőre várok. Ha 5 évet dolgoznak egy játékon, ami ha olyan lesz mint az előző, akkor 5 évig fognak beszélni róla, akkor engem nem zavar pár hónap késés. A vásárlók felé CDPR eddig szerintem nagyon korrekt volt mindig.

andor80: Nekem is a konzol mellett plusz egy érv, az exkluzív játékok, eladható lemezes játékok, egyszerűség és windows kidobása mellett.

[ Szerkesztve ]

(#16) VágniValó


VágniValó
addikt

Ezt tolják megint, BigFry csatornájáról meg kiderült, hogy a Ready or Not nem rossz, hanem katasztrofális állapotban van :(

Mosmá' 4 hetes ultimátumot adok a világnak, és kérem a Horizon Zero Dawnt legalább, ne bohóckodjunk má'

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#17) Wesder válasza VágniValó (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenki àlljon vigyàzba, csabika ultimàtumot adott!.:DDD

Most biztos a vilàg vezető cégei nagyon megijedtek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) VágniValó válasza Wesder (#17) üzenetére


VágniValó
addikt

Nyilván túltoltam poénból. Nagy reményekkel kezdtem az évet játékok terén, Június közepén túl vagyunk és mégis minden egyre távolabbinak tűnik. :(((

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#19) m0h0senator


m0h0senator
őstag

An odyssey through the realm of consciousness.

(#20) Televan74


Televan74
nagyúr

De jó hogy nem rendeltem elő,most rágnám a kefét. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) MaraTóni


MaraTóni
tag

a végén meg majd egy kalap kaki lesz, "hála" az "új" generációs konzoloknak... :W

(#22) Wesder válasza MaraTóni (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Te màr csak tudod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Inkább kész legyen mint béta.

(#24) k-adi válasza VágniValó (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ready or Not sincs még sehol? pedig már évek óta csinálják azt is nem?

(#25) oriic válasza k-adi (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Badger videóját néztem legutóbb (YouTuber ALERT!!??, én szóltam: :DDD) hát eléggé szörnyű állapotban van a cucc, teli van még mindig bugokkal és a gépigénye is az egekben.

Live-Die-Respawn

(#26) Scholes9 válasza Raysen623 (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Meg minőségi konzol exkluzívvokkal is nehéz rajta játszani ;] :P

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#27) VágniValó válasza oriic (#25) üzenetére


VágniValó
addikt

uram irgalmazz. Ez a videó.. Akkor életem 2. Előrendelése mégis a Horizon lesz :((

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#28) miqlas


miqlas
őstag

... örülök, hogy nem rendeltem elõ! Kicsit pofátlanok a Lengyel „barátaink” :W $@#$%@# :W

42

(#29) CPT.Pirk válasza miqlas (#28) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miért lennének pofátlanok? Komolyan érdekel, hogy miből jutottál erre a következtetésre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#30) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A jó munkához idő kell.
Van mivel játszani addig is, nem para.
Ja hogy a kommunikációval vannak problémák?
Egy Witcher 3 után simán elnézem nekik.

(#31) nubreed válasza ProEvoFan (#30) üzenetére


nubreed
veterán

Van mivel játszani addig is, nem para.

Igen? Mivel? Komolyan kérdezem. Alig van mostanában open world rpg vagy open world játék. Mindent csúsztatnak, halasztanak, egész évben ez megy. Nálam az early access -es dolgok nem játszanak.

Nagyon készültem a szeptemberre, mint mindenki más is, ezért kicsit csalódás a plusz két hónap várakozás, de ha ez kell ahhoz, hogy jó legyen, elfogadható.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#32) ProEvoFan válasza nubreed (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, nekem van PS4em is.
Rengeteg játékot tudnék még venni, ami kívánságlistámon van.

(#33) VágniValó válasza nubreed (#31) üzenetére


VágniValó
addikt

The Outer Worlds megvolt már? Ha elmúltál 25 és láttál már ezt-azt, sok újat nem mutat, de a mai felhozatalban kiemelkedik, az RDR2 pedig olyan magasra tette a lécet, hogy nem tudom mikor és mi lesz képes megugrani.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#34) Fecko_78


Fecko_78
tag

Muszáj halasztaniuk, amíg ki nem jönnek az új generációs konzolok, mert a Ps4+Xbox One nem tudja élvezhetően futtatni. Helyenként még 20 fps sincs meg...

[ Szerkesztve ]

(#35) nubreed válasza VágniValó (#33) üzenetére


nubreed
veterán

RDR2 megvolt, 165 órával kijátszottam és ez csak a single player játék volt. És teljesen egyetértek, elképesztően minőségi alkotás, majd valamikor újra végig játszom, az biztos. Az Outer Worlds még nem.. de majd lehet megpróbálom. Köszi.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#36) k-adi válasza oriic (#25) üzenetére


k-adi
nagyúr

wow, hát ez katasztrófa :( kár érte.. akkor megint évek mire lesz új swat game

(#37) VágniValó válasza nubreed (#35) üzenetére


VágniValó
addikt

Szintén :) Újra kifogom tolni az egészet a legelejétől. Anno amikor befejeztem a sztorit nekem valami 94-95 órámba telt, pedig (szerintem) sok mellék küldetést csináltam és bolyongtam is a mapon.

Outer Worlds egy kellemes Mass Effect - Fallout hibrid, nem egy tüzijáték a sztorija, de pl a Metro Exodus átlag alatti történetéhez viszonyítva Golden Globe jelölést megér, és itt tényleg a döntéseid szerint alakul tovább a cselekmény.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#38) GodGamer5 válasza Fecko_78 (#34) üzenetére


GodGamer5
addikt

És?? Pc-re jön elsősorban, ki nem sza*ja le a hulladék konzolokat. Mondjuk szerintem így is lesz downgrade dögivel, bár grafikailag eddig sem nyűgöztek le a bemutatók.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#39) Fecko_78


Fecko_78
tag

Pont most gondolkodtam rajta. Késnek az RTX-ek. Szerintem azért is halasztják a premiert.
Kb. arra az időpontra lesz elérhető az átlag vásárlóknak. Az bebizonyosodott, hogy az RTX 2000 széria még a QHD,WQHD felbontásra sem elég rendesen.

(#40) Fecko_78 válasza GodGamer5 (#38) üzenetére


Fecko_78
tag

Pont most gondolkodtam rajta. Késnek az RTX-ek. Szerintem azért is halasztják a premiert.
Kb. arra az időpontra lesz elérhető az átlag vásárlóknak. Az bebizonyosodott, hogy az RTX 2000 széria még a QHD,WQHD felbontásra sem elég rendesen.

(#41) nubreed válasza GodGamer5 (#38) üzenetére


nubreed
veterán

Sírt emiatt a net rendesen de valójában a tavaly agusztusi 1 órás gameplay videóban még nagyon sok minden nem volt bekapcsolva ami a grafikát illeti. Ezt maga a CDPR mondta később erre reagálva. Én arra várok, hogy most június 25 -én bemutatják teljesen pompájában a játékot.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#42) GodGamer5 válasza nubreed (#41) üzenetére


GodGamer5
addikt

Hát remélem így lesz és valami döbbenet nextgen szintet mutatnak, nem(csak) az Rt-re alapozva a látványt.
Amúgy állítólag ez a késés oka. [link]

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#43) Wesder válasza GodGamer5 (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csak nem SSD lesz a minimum követelménye, akkor itt semmilyen "nextgen" nem lesz, mert HDD-ről is futnia kell elfogadhatóan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) CPT.Pirk válasza Wesder (#43) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az kezelhető lenne PC-n több ram használatával, mert eléggé alap egy játékos pc-ben a 16GB ram. Most lepődtem meg rajta, hogy a normál PS4 meg Xbox one konzolokban csak 8GB ram van. Tudom, optimalizálnak a konzol hardverre mindent, de akkor is kevésnek hat.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#45) Wesder válasza CPT.Pirk (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Nem csak hogy 8 de a One S-ben DDR3 RAM van.
Azért én megnézném azt az àtlag 16GB RAM-ot. Mondjuk úgy, hogy inkàbb illene annyi egy jàtszós gépbe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) nubreed válasza GodGamer5 (#42) üzenetére


nubreed
veterán

Szóval már megint a konzolra optimalizálás... Tőlem csinálják, csak a PC-s verziót ne butítsák vissza. Ha kell veszek új videokártyát nem érdekel, de a PC-s változast ultra grafikája nézzen már ki úgy hogy leessen az állam. Az angol fordítós részből egy szót nem értek. Az IGN -nél nem tudnak fogalmazni, szóval ezzel most mi van?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#47) Wesder válasza nubreed (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Tetszik, vagy sem a PC màsodlagos màr egy jó pàr éve. Úgy a 360 óta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) nubreed válasza Wesder (#47) üzenetére


nubreed
veterán

Tudom, de a CDPR szerintem az a fejlesztő aki azért kellő figyelmet fordít a PC-s verzióra is.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#49) ProEvoFan válasza nubreed (#48) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem kifognak szolgálni minden PCs igényt.

(#50) Dr. Akula válasza Wesder (#47) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Bizonyos konzolos fejlesztőknél, akik le vannak fizetve. A többi meg simán csak nem akar 3x dolgozni, ezért a közös nevezőre fejleszt, aztán jó lesz az falura... Ha megnézed, az AMD is hiába pakolgatja bele a featureket a Radeonokba, ha az Nvidia meg nem, és a fejlesztők inkább nem használják, mert akkor csak feleannyi potenciális vevőjük lesz. Itt se valami "konzol first" mozgalommal állunk szemben, hanem lusta programozókkal, "dolgozzálmár, mikorleszmárkész" főnökökkel. Régen simán csak nem kellett figyelembe venni a konzolok igényeit, mert tök más programok jöttek ki rájuk, nem volt hol spórolni, hát nem is csinálták.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.