Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Hogy van ez? Ha jót akarok magamnak :DDD ,akkor fizethetek live-t előfizetést, EA access-t , Xbox game pass-t? :U + adott játékhoz DLC-t, mikrotranzakciót...
WHAT??? :(( :(((

tudom, egyik sem kötelező

[ Szerkesztve ]

(#2) Silεncε válasza WhiteWalker (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Aha. Live gold évi 48 játék, ami a tiéd marad. EA access 50 körül, amik bővülnek folyamatosan. Game pass meg tobb mint 100 játék. Azért ha összeszámolod, ez annyira nem rossz

(#3) eeXaa válasza Silεncε (#2) üzenetére


eeXaa
addikt

..azért simán lehetne vásárlóbarátabb is a koncepció... pl. az ea acc-al is lehetne biztosítani az online hozzáférést, ahogy a GP vel is, ill. lehetne egy alap online hozzáférés játékok nélkül (amik amúgyis gyengék) a gold árának mondjuk negyedért, mert ez a koncepció így ahogy van, rablás..

...arról nemis beszélve hogy akinek van origin acc-ja, ne kelljen mégegyszer fizetnie az ea-ért

[ Szerkesztve ]

(#4) Silεncε válasza eeXaa (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Nyilván lehetne, de azért szerintem ez sem rossz annyira, ahhoz képest, amit kapsz (megjegyzem, GP nekem sincs, ami érdekelne belőle, már megvan)

(#5) eeXaa válasza Silεncε (#4) üzenetére


eeXaa
addikt

...én ugy gondolom hogy ez igy ahogy van jelenleg, nem jó... ezért nem fizetek elő egyikre sem... van goldos promo kodom, de kivárom a karácsonyi időszakot vele.... pc-n meg simán elvagyok az origin-el, meg a többivel...

(#6) b. válasza eeXaa (#5) üzenetére


b.
félisten

még így is felhasználóbarátabb, mint a PS.now és hozzá a ps Plusz. Goldot vagy számolod vagy nem , kapsz érte jelenleg havi 4 nemsokára pedig havi 5 játékot. ha mindent összeszámolsz egy évre, mondjuk 2018 ra:
EA acess 5500 FT / év = 50 játék hozzáférése, DLC kel együtt.
Gold előfizetés 13 000 / év 60 játék + gold kedvezmények amin nem keveset spórolsz, szinte visszahozhatja az egész árát már 3-4 játék vásárlása alatt.

18500 Ft : éves szinten 50 játékot bérelsz minden kiegészítővel, és 60 játékot kapsz . Nem érzem ezt lehúzásnak egyáltalán, még magyarországi viszonylatban sem.

Game pass pedig egyéni preferencia kérdése, meg is érheti sok emberekének. Jó pár játékot azon át próbáltam ki, mielőtt megvettem volna magamnak.3 hónap alatt meg kijátszottam 3 játékot amiknek a bolti ára 10 K+ de használt piaci ára is 7-8K lett volna
:

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Wlac


Wlac
Ármester

PlayStation tulajként mondom azt, hogy ez egy abszolút fasza szolgáltatás, és sokkal inkább felhasználóbarát, mint amit a Sony csinál. Ha most kellene konzolt választanom, esélyes hogy erre szavaznék, és csak a néhány exkluzív cím erejéig szereznék egy PS4-et.

“The wha-"

(#8) WhiteWalker válasza Silεncε (#2) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze az MS rendszere még mindig jobb anyagilag mint a $ony-é... :(((

(#9) IreN!CuS válasza b. (#6) üzenetére


IreN!CuS
őstag

"EA acess 5500 FT / év = 50 játék hozzáférése, DLC kel együtt."

Azért ez így teljesen nem igaz. Először bekerül a játék majd jó pár hónapra rá adják oda a DLC-ket.
BF1 amikor legutóbb néztem még nem volt hozzá DLC
BF4 először csak a simát tudtam letölteni majd ~2 hónap és jött a legtöbb ( talán az összes ) DLC

Ettől függetlenül nekem még így is simán megéri az 5.5k-t

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#10) #21946880


#21946880
törölt tag

Azért ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy az MS baromi jó dolgokat ajánl nekünk játékosoknak és még így is vannak fanyalgók. Ilyen olcsón ilyen jó és változatos játék listát, mint az MS platformján nem lehet máshol összehozni.

Akinek pedig nem tetszik, hogy fizetni kell a Live-ért...az menjen vissza PC-re játszani és utána rájön, hogy inkább ott is fizetne havi 1000-1500 Ft-ot, csakhogy minőségi szerverek legyenek.
A legújabb sztár PUBG is szerverproblémákkal szenved. A játék lehet, hogy full bugos lesz, de az MS a szervert mögé fogja rakni és azzal 0 probléma lesz. (Az amazon szervereivel sincs probléma btw, csak a bluehole mintha szarna az egészre és nem bérel eleget.)

Továbbá próbáljon meg pár éves játékokkal multizni, ahol dedikált szerverek vannak. A kisebb játékokban nem csak az lesz a probléma, hogy nem játszanak már vele, hanem a szerver támogatás is kb 0 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11) Silεncε válasza #21946880 (#10) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát igen, az MS annyit rakhat mögé az Azure-ből, amennyit akar :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.