Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm, az a P30 Pro felkeltette az érdeklődésem. Bár a szoftveres támogatás már nulla közeli lehet hozzá. Akár a szerviz alkatrész kínálat is talán.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) bollokcs80 válasza janeszgol (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Az már felejtős - igaz aki szerette a Huawei/Honor vonalat az nehezen engedi el.

Néha amúgy komolyan nem értem a szolgáltatók árképzését, lásd az 1. generációs Flip cédulája és a kártyafüggetlen árak.... :U Viszont mivel a magyar piacon a felhasználók 2/3-a szolgáltatónál vásárol, működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3) killertibi válasza janeszgol (#1) üzenetére


killertibi
tag

Szervizzel nincs gond, de android frissítést nem kell várni, viszont Harmony OS-re frissíthető. Security update jelenleg 3 havonta jön.

(#5) janeszgol válasza vargagabor1 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Attól tartok ez még el fog húzódni. Én is írtam nekik, hogy nem tudok belépni a fiókomba, de nem válaszoltak még. Gondolom húzzák a jegyet, amíg lehet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Lami66 válasza janeszgol (#1) üzenetére


Lami66
őstag

Hát, 150 ezerért....? Persze, nem tudom mennyi kedvezményt kapnál rá.
Ha P30 pro-ban gondolkodnék én ezt csinálnám: nemrég jófogáson láttam 90 ezerért garanciás, karcmentes, szép állapotú készüléket. Huaweinek rendszeresen vannak szerviz akcióik, amikor a szerviz díjat elengedik, csak az alkatrészt kell fizetni, így 8700 Ft-ból kicseréltetném az akkuját, és 100 ezer alatt van egy príma telefon.

(#7) Medocsabi válasza janeszgol (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

Én se tudtam belépni tegnapig. Hiába használtan tízenx évig a saját számommal az appot, kiderült, hogy ha több szám van a nevemen, és az új rendszerben valamelyik másik számot adták meg elsődlegesnek (jellemzően a legnagyobb értékűt), akkor CSAK azzal tudok belépni az appba. utána belépve már látom minden előfizetés mindegyik számláját, meg a dolgait. Ez jó is meg nem is. Jó, mert aki mondjuk a család összes előfizuját kezeli, az pl a gyerekeket könnyebben nyomon követi. Nekem speciel szar, én nem vagyok kíváncsi anyumék számlájára, forgalmára stb... :D

(#8) janeszgol válasza Medocsabi (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Pont ma csinaltattam meg a 1270 segitsegevel. Ket elofizum van, a regebbi 2014-es, es az a fo szamom a mai napig. Eddig mindig azzal leptem be. De van a nevemen egy feltoltos 2009-bol, amit anyam hasznal, es automace azt allitottak be. Persze ahhoz nincs jelszo.

De mar mukodik. (At tetettem az elofizumra a kapcsolattartasi titulust.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.