Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) slashing válasza fattyu (#36) üzenetére


slashing
senior tag

részben ezért sincs külön számítógépe, mármint hogy szart nem akarok drágát meg már nem éri meg mert nincs kihasználva, mert annyit meg nem használja kb. minden másnap harmadnap egy kis internet, youtube ilyesmi, munkára meg az éves adó bevallásunkon kívül nem is használ gépet....

inkább a kényelmi funkciói, kis hely kis fogyasztás nincs külön sz.gép ház ami vonzói az ilyen egybe gépeknél, csak túl vannak árazva...

(#52) Peat;) válasza dabadab (#48) üzenetére


Peat;)
veterán

A cikkben is megvan említve az iroda szó, de igazából én a kiemelt mondatra reagáltam, átsiklottál felette. Mivel az árát nem ismerjük és azt sem mik a versenytársak (egyáltalán intel/amd alapúak-e vagy esetleg arm) így visszavonom hogy drága vagy sem, mert nincs viszonyítási alapom. De attól hogy valami munkaeszköz még nem jelenit azt hogy ki is fizetik, főleg a boltokban, elég nagy spórolás megy minden fronton idehaza, különben az embereket kell kirugdosni. Mondjuk nyilván nem a mi pörgő gazdaságunkat célozta meg az MSI. :)

49: Neked is szól, azért a cikkben ott van az iroda szó. Persze az eredi cikket én nem olvastam el, de a nem kell rá office lotus stb így nem állja meg a helyét mert a cikk alapján feltételezhető hogy ilyen célra is szánják.

[ Szerkesztve ]

(#53) Hisztogram válasza Peat;) (#52) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

De ismerjük: Az ára € 398 (£344). Azaz cirka 120'000 Ft,
uk.hardware.info

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.