Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Az írásodat áttettem a ''szakmai'' részbe, mert oda való.
Ezen kívül egy helyesírás ellenőrzés nem ártana, (A mondat végi írásjel után a következő mondat előtt szóközt teszünk, a zárójelen belül pedig nem teszünk.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Olyan happynek indult a történet, azt hittem dícsérni fogod Bill-t.
Na meglessz az nyugi addig meg pc. ;)

(#3) MalacKI


MalacKI
csendes tag

Az embereknek úgy tűnik mindent a saját börükön kell megtapasztalni, hiába a sok-sok példa. :)

(#4) bambano válasza Racecam (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Meg a túlmozgásos hosszú í betűjét is megrendszabályozhatná. A javítóhely az szerviz, a szervíz az egy folyadék, amibe kevertek valamit. A szídott sem ismerős szó, szidott szerintem jobban mutat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

bármi is történhetett a boxoddal, attól hogy a másodikat nem küldik vissza olyan nagyon hamar szerintem még nme kell leírni az M$-t. Mondjuuk az biztos sokat segítene, ha az irodájukba bemennél asztalt csapkodni -már ha a közelben lax

(#6) lesaux


lesaux
veterán

Vagy állj el a szerződéstől, kérd vissza a pénzed. Esetleg egy másik masinát.

(#7) Gyuri27


Gyuri27
félisten

A fvf emlegetése szokott segíteni. Nyomd föl őket a pi....ba. Ennyi idő alatt átusztam volna érte amcsiba.
Mást nem tehetsz. Legyél kemény és határozott. Emilben ezt az oldalt is csatolhatod, hogy lássák.
Szurkolok. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#8) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A helyesírásra bocs nem figyeletem, mert későn és fáradtan álltam neki az írásnak továbbá eléggé ideges is voltam.Hétfőig várok a futárra ha nem jön - mivel szabin leszek -felmegyek és szétvágom az asztalt. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9) Gyuri27 válasza F.B.I. (#8) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ahogy azt kell. :(((

A javitott változatot kicserélik a modik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10) Racecam válasza Gyuri27 (#9) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem kell ahhoz modi, most is tetszés szerint szerkeszthető.
(A címet én rövídítettem le, lassan mindenkit abba az irányba fogok terelni, hogy a cím nem lehet két soros. :) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) Gyuri27 válasza Racecam (#10) üzenetére


Gyuri27
félisten

;) :R

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) Omega81


Omega81
senior tag

Az Xbox 360 lehet minden idők legproblémásabb konzolja?
[link]

Több mint egymilliárd dollárt költ hibás konzolok kijavítására a Microsoft
[link]

Bukott, de puhára esett az Xbox 360-ért felelős Microsoft-vezér
[link]



Szóval rosszul jártál. Egyrészt az alaplap kicserélése pofon a sz@rnak (mivel ugyanúgy meg fog főni a rendszer valószínűleg /ROHS rulZ/), másrészt hogy újabb xarboxra költöttél cserével, újabb hiba volt. Ugyanabba a sz@rba mégegyszer...

Simán elállhatsz a vásárláskor kötött szerződéstől, mondván jelentős kellemetlenséget okozott a garanciális ügyintézés. Az ajándékokat visszaadod. Ezt írd le levélben, ajánlottban és küldd el oda, ahol a konzolt vetted.

Másrészt, nem küldhettek volna el a szervízbe Téged, és nem Neked kéne a Microsoft-hoz telefonálgatni. Az egész a bolt dolga, ahol a kütyüt vetted!!! Ergo nekik küldd az ajánlott levelet.


Ha erre nemleges választ adnak, akkor a Békéltető Testülethez fordulsz, majd ha az sem segít (mert tuti igazad van), akkor a Bírósághoz.
Ezt is írd meg nekik.

Legközelebb pedig kívánom, hogy ne sikerüljön venned ilyen fotalicskát.

:R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#13) F.B.I. válasza Omega81 (#12) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha a boltba kezded el az egész garancia megoldást, akkor kb. félévig is várhatsz a gépre.Az MM amúgy sem a gyors garanciális ügyintézéséről híres :( .Attól függetlenül, hogy a hardver egy ''fostalicska'' már sajnos nem fogok nekiállni gamer PC-t fejlesztgetni.Eszem a kefét ( egy darabig ) és remélem minnél hamarabb visszakerül.A jövő héten már remélem okosabb leszek.
A meghibásodásokat leszámítva ( ami 1 éven belül nekem 2x volt ) komoly élményeket szerzett nekem ez a gép.A LIVE-on játszók mindezek ellenére nem adják fel, mivel egy össze szokott csapatból - ahol jó is érzed magad - nehéz kiszállni és nem is szeretnék.Minden nap kapom a leveleket, hogy mikor térek vissza és ez örömmel tölt el, minden elkeseredetsége ellenére.Maradok az elátkozott MS konzolnál egy darabig lesz ami lesz. ;)

Bocsánatot kérek de a gyerek miatt nem nagyon van időm szerkeszgetni max. éjszakás melóban.

[Szerkesztve]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14) Omega81 válasza F.B.I. (#13) üzenetére


Omega81
senior tag

Sok sikert és konzolt Neked mielőbb! :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#15) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én ugy tudom, hogy az xbox-nak a hűtése kevés, olvastam a neten, hogy házilag is meg lehet moddolni, és akkor már tökéletes lesz, magyarul teszel rá egy baromi nagy hütőbordát.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) Grizzly79


Grizzly79
tag

Nekem is van Xbox360. Annak ellenére, hogy kicsit zajos a hűtése és nagyon szeretem.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#17) F.B.I. válasza Jégkokó (#15) üzenetére


F.B.I.
veterán

A GPU borda a meghajtó alatt van, ezért semmilyen más bordával nem helyettesíthető.A megoldás a ventillátor fordulatszám emelése ill. más egyéb, a konzol burkolatát roncsoló megoldás ( vízhűtés, extra ventik a burkolaton ) jöhet szóba.
Az a gép, amelyik meghal az vízzel is meghalna, ezért nem érdemes babrálgatni.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#18) Jégkokó válasza F.B.I. (#17) üzenetére


Jégkokó
veterán

Láttam az indexen egy írást, ahol mutatták képeken, hogy beraktak egy másik bordát és már nem melegedett túl a gép.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#19) F.B.I. válasza Jégkokó (#18) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azt a cikket sajna nem láttam.Mi próbálkoztunk már egy gépnél rézhűtő-venti kombival, nem szerette.Az MS, a most javításról visszaérkező 3 ledes gépekbe szerel be egy segédbordát heatpipeval de hőmérséklet csökkenéshez ez sem vezet, mivel nincs hely, ahol ez a hő elvezetődne.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ma megjött a gépem.Pozitívat csalódtam MS-ben.Kaptam egy vaci újat + gyári : DIRT, PGR3, VIVA PINATA, 4 hónap LIVE előfizu, amiért megvárakoztattak. :)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#21) Csapi007 válasza F.B.I. (#20) üzenetére


Csapi007
veterán

Hello
Akkor mégse jártál olyan rosszul. :)
A céljukat meg elérték a játékokkal. ;]

"Csak úgy mondom"

(#22) F.B.I. válasza Csapi007 (#21) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah. Itt a cuccod+ egy kis ajándék, oszt kuss legyen! :DDD MS taktika de nekem tetszik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#23) Jagertomi


Jagertomi
csendes tag

Tudom nem ide tartozik!
Üdv.
Nekem 2.0.12625.0 dashboard van fent. Csak egyszer voltam fent Live-on többször nem és a legújabb system update-et frissítette(tehát már kinect-es). A flash kb. 1.5 éve történt (hol tudom megnézni a flash verzióját?) És am így indulna Call of Duty Black Ops játék? Vagy kell neki vmi patch? Ha kell akk hogyan?? Ui.: Amióta ez a frissítés megtörtént azóta nem megy a MW 2... de közben minden más igen :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.