Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Kobaljov válasza KrAt (#20) üzenetére


Kobaljov
senior tag

ezért érdemes a hivatalos weblapot nézni, az tartalmazza a legfrissebb adatokat

(#22) moma


moma
őstag

Klassz kis zenei ajánló, szépen összeraktad :R Az, hogy bele is lehet hallgatni a youtube-on külön király. Nekem a zene egyébként végülis nem jött be igazán. Ha nem látom hozzá klippet, simán azt mondtam volna, hogy sima dallomos rock :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#23) KrAt válasza moma (#22) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :R

(#24) sh4d0w válasza KrAt (#16) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Köszi, tetszik a muzsika. Mostanság bejön a gothic-rock (Linkin Park, Evanescence, Full Blown Rose; Avril Lavigne kissé langyos...).

https://www.coreinfinity.tech

(#25) KrAt válasza sh4d0w (#24) üzenetére


KrAt
veterán

Örülök, h tetszik :) Régebben én se szerettem, de mostmár egyik kedvencem :)

(#26) Renegade88


Renegade88
tag

Nekem is megtetszett ;]

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#27) KrAt válasza Renegade88 (#26) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor már megérte megírnom :R :)

(#28) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

esetleg lehetne sorozat belőle, hetente-kéthetente be lehetne mutatni hasonló részleteséggel, bemutatóanyagokkal egy-egy együttest (bár nem néztem utána, lehet máshol már van ilyen magyarul)

(#29) Meta


Meta
tag

Köszi az írást. Ha nem mondod nem is veszem észre egy ideig hogy van új albumuk! :) Egy ideig mikor megjelent Silent force függő lettem, aztán utána valahogy elmaradozott... Köszi

(#30) KrAt válasza Meta (#29) üzenetére


KrAt
veterán

Én kb 1-2 éve lettem az, amikor meghallottam az Our Farewell-t egy videó aláfestéseként. Nagyon megfogott, kutakodtam, és tökjó :)

(#31) Dr.F.E.R.I. válasza Kobaljov (#19) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Urban Legendek tömkelege szól ugyan a postán elkeveredett cuccokról, de nekem még hál'istennek nem kellett csalódnom, minden, amit az évek során rendeltem, ideért - még a karórám is, pedig 180K-s kütyü.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#32) Kobaljov válasza Dr.F.E.R.I. (#31) üzenetére


Kobaljov
senior tag

jó neked, nekem már volt sajnos eltűnt ajánlott(!) csomagom :(

(#33) Tithian


Tithian
őstag

Egy kicsit csalódtam benne, a Silent Force nagyon magasra tette a mércét. Vannak rajta nagyon jó számok (Hand of Sorrow, The Truth Beneath The Rose, The Heart of Everything), de gyakran túl mesterkélt, gépies a hangzás, ami engem az Evanescence-re emlékeztet.

Ha természetesebb hangzás mellett maradnak, szerintem jobb lenne az összhatás, a dalszövegek egész jók, ám van még valami, ami lerontja az egészet: a dinamikatömörítés (avagy kezét törném a masteringet végzőnek).
Nem kellene -10db körüli replaygain mellett hallgatható albumokat kiadni. Persze manapság szinte minden együttes ezt teszi, de akkor is ciki, hogy itt tartunk a hangerő-háborúban [link]. Jobb hangzást is el lehetne érni CD-n, így viszont igazán jó minőségű felvételekre egy esetleges DVDA-n vagy Dual Disc (esetleg bakelit) kiadáson lehet számítani...

Jé, a Szigeten is ott lesznek. Végre koncertet tartanak Magyarországon, bár a Szigetre biztosan nem megyek.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#34) Oliverda


Oliverda
félisten

Én is szeretem őket! A Silent Force tetszik leginkább, de ez az új album sem rossz. :)

Jó kis írás! :R

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) Alg


Alg
veterán

Nekem egy ismerősöm mutatott először egy számot tőlük (Talán a Mother Earth-öt) azóta rendesen rákattantam... az énekesnő hihetetlen jó, néha olyan hajlítások vannak, rendesen beleborzongok... az első 2 albumot sajna nem ismerem, a másik 3 megvan:)

[Szerkesztve]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#36) KrAt válasza Alg (#35) üzenetére


KrAt
veterán

Lényeg, hogy tetszik :) Ajánlom, szerezd meg az első kettőt is, azok is hasonló jók (szvsz) :)

Oliverda: :R

(#37) Alg válasza KrAt (#36) üzenetére


Alg
veterán

Megfogadom:)

Igazából azthiszem a World of Make Beleive elején(olyan 40mp-nél) van egy pár mp-es rész amit számtalanszor meghallgattam...(az ''It's all Her game előtt)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#38) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Mostanában "szoktam rá" a Ghotic rock stílusra....a sok műanyag "zene" után valami mást kerestem.....A Within Temptation együttes albumai nagyon tetszenek :)

Within Temptation - [The Silent Force #02] See Who I Am a kedvencem,nagyon sokszor meghallgattam már :) :)

(#39) 7


7
addikt

Well, részemről az a vélemény, hogy az eddigiek jók voltak, de ez nem igazán tetszik. Kicsit más stílusba mozdultak el, mint az én ízlésem kívánta volna :)

(#40) HavocS


HavocS
senior tag

Tényleg másabb a stílus, de nekem nagyon bejött :) Ennyire utoljára a Mother Earth tetszett. A Silent Force szerintem eléggé "egységgót" lett... szép, dallamos, zúzós, de semmi különösebb eredetiség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.