Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) VaniliásRönk válasza Calibos (#50) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Megveszed valamelyik olcsóbb CPU-t és felhúzod. Az AMD nyilván nem azért adja ennyiért ilyen szorongatott helyzetben a CPU-it, mert tudná feleannyért is... ez van.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#52) Chaser válasza Probiker (#20) üzenetére


Chaser
titán

Sztem a 3600+ x2 a válasz,megelőlegezve az intelnek:D, most bruttó 34k körül mozog, jövő tavasz végére-nyár elejére ha az AMD jót akar magának akkor már mi is 25k környékén kapjuk. Ha valós ez a teszt a kis c2dről akkor az AMD..jobb híján... drasztikus árcsökkentéssel maradhat porondon jövőre..meg esetleg a 4 magos procikkal..de arra sztem asztali fronton igencsak kis kereslet lesz..még a 2 magot se nagyon használja ki semmi. Hírekben csak nagytestvérek érkezéséről volt szó AMD tájékán, és a 2 magos sempronokról jövő nyár környékén. Még ezzel lőhetnek nagyot, gyakorlatilag a 3600as x2 is sempron..annyi időt rászántam már hogy rájöjjek vajon mi a különbség egy athlon és egy sempron között. Am2 fronton egész biztosan csak az L2 mérete..semmi más. Utasításkészleteik megegyeznek, a 3400+ modellekig a sempronokban nincs c'n'q, afelett már az is van. Az egyik tesztben is úgy említették a 3600ast, mint az első 2 magos sempront:)És ez is hasít rendesen, tuninggal elérte az 5000+ szintjét..ami azért nem rossz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#53) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

:Y
:R

All Black...

(#54) kovi


kovi
senior tag

VT és a VPró hiánya mennyire fog minket hátráltatni?

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#55) ollie válasza kovi (#54) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

szerintem semennyire

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.