Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Hujikolp válasza Xervo (#11) üzenetére


Hujikolp
őstag

A páka ha lehet legyen minnél pontosabb, hegyesebb, így vékony helyeken is tudsz forrasztani, pontosabb lesz. Elektronikai boltban szerintem biztos kapsz SMD LED-eket. Ezek egyenírányúak, tehát egyféleképpen műxik. A különböző színűeknek különböző nyitófeszültsége van, ez is fontos. pl én emiatt nemtudtam a piros smd ledem berakni simán, hanem kelett egy másik.. én zöldet meg pirosat azért használzam, mert a gomboknál is olyan a szín, de ha akarsz, akkor használhatsz mást is.

A villógónál meg arra kell figyelni, h forrasztható legyen, és legyen saját telepe. Ha nincsen saját áramellátása, akkor amit kivezetnél ledet, nembiztos, hogy megtudja hajtani az az áram, ami ott keletkezik. Mert vannak olyanok, h öntapadós kis vackoc, és akkor rakd rá kívülröl. Ezek nem jók, meg álltalában öntöttek. Jah és majd vigyázz a nyomtatott áramkör vezetékezésével, pl ne legyen zárlat, csak ott kapard le a lakkréteet ahol kell stb...

(#12) Winner_hun: Akkor lesz új akkud, ha veszel egyet abból a pénzből, amivel nekem jössz :P

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.