Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

Notebookot még nem ismertem, talán hasznos is lehet. Reader helyett viszont Firefox beépített olvasóját használom LiveClick kiterjesztéssel turbózva, nekem jobban bevált, mint akármilyen más külön rss reader.

Miért használsz szóközt a vesszők előtt, és utánuk nem? pl. ''láthatják ,hogy''

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) cousin333


cousin333
addikt

A Notebook helyett ott van az Opera az integrált jegyzeteivel :).

A helyedben újra átnézném a cikket, mert elég sok benne az elgépelés és a helyesírási hiba.

1-2 screenshoot feldobná a cikket... :U

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#3) cousin333 válasza Shim (#1) üzenetére


cousin333
addikt

''Miért használsz szóközt a vesszők előtt, és utánuk nem? pl. ''láthatják ,hogy'''

Never mind, ott legalább kitette a vesszőt... Csak a GMail-es részben van több, mint kéttucat hiba, még a cím sem hibátlan :(((.


A GMail már több, mint 2700MB tárhelye kínál. És egyre nő :).

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#4) Shim válasza cousin333 (#2) üzenetére


Shim
őstag

Az Opera jegyzetet is elérhetem akárhonnan?

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#5) cousin333 válasza Shim (#4) üzenetére


cousin333
addikt

Ha Opera Portable-t vagy az Opera@USB-t használod, akkor igen :P

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#6) Vakondgyar válasza cousin333 (#5) üzenetére


Vakondgyar
csendes tag

Köszi a hozzászólásokat és nem soká rakok bele egy pár screent és kijavítom a hibákat!

(#7) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Tudom még ajánlani a google desktopot is :D

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#8) VladimirR válasza cousin333 (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sokat ersz a 2700 megaval, ha csak 10-esevel toltheted fel
akkor inkabb hasznalom a sajat smtp szerveremet, amivel akkora file-t kuldok, amekkorat nem szegyellek

(#9) Shim válasza VladimirR (#8) üzenetére


Shim
őstag

Ez tényleg reális alternatíva – egyeseknek. Aki hozzáértő annak ez nem nagy kunszt. Marika néni viszont örül az egyszerűen létrehozott, egyszerű és logikus felépítésű, nagytudású, pofátlan nagy tárhelyű Gmail-jének.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) EQMontoya válasza VladimirR (#8) üzenetére


EQMontoya
veterán

És arra gondoltál már, hogy azt ki a szar tudja fogadni? Mert a legtöbb szolgáltatónál a bejövő email mérete is korlátozott... de ha magaddal akarsz mailezni, valóban tökéletes :DDD

Same rules apply!

(#11) róland válasza VladimirR (#8) üzenetére


róland
veterán

Számomra az egyik legjobb újítása a Gmail-nek, a ''Re:'' levelek egy beszélgetésként kezelése. Nem értem, mások miért nem vették még át tőlük ezt a megoldást?!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#12) cousin333 válasza VladimirR (#8) üzenetére


cousin333
addikt

Látom, kötözködni nem felejtettél el..:)

Inkább legyen 2700MB és 10Mb csatolmány, mint 100MB tárhely és 100MB csatolmány, bár kétségtelen, hogy néha jobb lenne a nagyobb mérethatár. De! Nem Gmail-en kell elküldeni a Kedvenc WAV fájljaim nevű mappádat. Arra vannak más megoldások (pl. FTP, pendrive, DVD...), ez nem erre való. Azt a néhány nagyobb csatolmányt meg szét lehet szedni pár darabba.

"We spared no expense"

(#13) Vamp


Vamp
senior tag

Sok cég példát vehetne a Googleről. Náluk pl. alaposan szabadjára engedik az embert, nincsenek megszabott célok, hogy alkotni KELL.Ötletekből élnek, nem tukmálnak rád semmit. Ha egy felvetés megvalósítható, meg is valósítják. Mindezt a lehető leghasználhatóbban.

(#15) moma válasza cousin333 (#12) üzenetére


moma
őstag

Valószínűleg pont azért nem engednek nagyobb filemértet, hogy egyenlőre ne mindenki webes tárhelynek alkalmazza. Bár lehetett hallani már, talán gdrive néven direkt ilyesmiről, ha majd az készlesz, szerintem a 10mb is feljebb megy majd.

we all deserve a bit of luck.

(#16) Szabesz válasza cousin333 (#12) üzenetére


Szabesz
őstag

Igen.. az utóbbival már 4x kinőttem volna a postafiókomat, pedig ált. csak dokumentumokat és képeket küldök és kapok...
Jóezígy kéremszépen :)

¯\_(ツ)_/¯

(#17) cousin333 válasza Kalandor (#14) üzenetére


cousin333
addikt

Pedig szerintem is jó :U. Ráadásul csak azokat mutatja, amiket még nem láttál...

Az említetteken kívül ne felejtkezzünk el a Google Picasa nevű képkatalogizáló programról sem, ami szintén könnyen kezelhető és tetszetős. Ráadásul integrálták bele a Gmail-t (képküldés e-mailben), valamint adnak 300MB tárhelyet, ahová egyszerűen feltöltheted a képeidet :R.

[Szerkesztve]

"We spared no expense"

(#18) Lars


Lars
őstag

És akkor ne feledkezzünk meg a google talk-ról, ami most már szintén integrálva lett a gmail fiók webes részébe. Mondjuk amiért igazán tetszik, az a mérete. Elfér egy kisfloppy-n.
Fiatalabbak kedvéért, cserélhető háttértároló :D

(#20) akasp


akasp
senior tag

egykor chiphez volt sketchup, abban szoktam terbezgetni és eddig ez nyerte el legjobban tetszésemet a etervezőprogramok kzül, meg anno asszem a chipben volt is egy részletes teszt&leírás róla. nagyon kafa, az alapján tanultam meg használni, és nekem nagyin bejött. ehhez képest milyen a google sketchup?

mod: nagyon jó kis hasznos blog

[Szerkesztve]

(#21) eddie303


eddie303
őstag

Na mi az, senki nem hasznal Google Earth-et? Vagy csak a Google Desktop reszekent hivatkoztok ra? Szerintem az az egyik legerdekesebb program/szolgaltatas.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#22) cousin333 válasza Kalandor (#19) üzenetére


cousin333
addikt

Én nem tapasztaltam ilyesmit :U.

"We spared no expense"

(#23) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Csak programozók figyelmébe ajánlanám a következő google okosságot: [link]
[kép]

- http://pazsitz.hu -

(#24) ALI_G


ALI_G
veterán

Google Calendar-nál az SMS értesítés ingyenes minden országba? Mert nem írja, hogy lehet-e mindegyikben, és hogy mindenhol ingyenes lenne.

(#25) ALI_G válasza Vakondgyar (#6) üzenetére


ALI_G
veterán

mikor lesz az a nemsoka' ? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.