Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

a Magyar Rádióban is viszonylag sokszor szerepelnek a stand up comedy-s arcok (mondjuk Bödőcs már ritkábban, de Beliczai Balázs, Kovács András Péter, Litkai Gergely, stb.), ráadásul az adásokat a weben is vissza lehet hallgatni 2 hétre visszamenőleg. Ahol feltűnhetnek a műsorrendben:

-minden hónap kb. első szombatján szokott lenni a havi (friss) Rádiókabaré a Kossuthon 10:35-től délig

-minden csütörtökön Kabarécsütörtök a Petőfin 14-16 óráig, ez alapból kívánságműsor jellegű, de a havi Rádiókabarét is ott ismétlik az adás utáni héten (bővítve mivel itt 2 óra van)

-külön csak a fiatalokkal van egy Kabarépódium című műsor is, ezt legutóbb szombat délután hallottam olyan három körül a Petőfin egy óra terjedelemben, de nem tudom pontosan milyen sűrűn van, talán ez is havonta

A rádió hangtárának weboldala: [link]

(#2) Kobaljov válasza Kobaljov (#1) üzenetére


Kobaljov
senior tag

ja, meg lemaradt:

A havi rádiókabarét általában a szombati adás hetének keddjént este szokták felvenni közönség előtt a Stefánia Kulturális Központban, a beugró 1400 forint, de előfordulhat, hogy nem ott hanem valahol vidéken vagy külföldön, meg kell érdeklődni vagy a csütörtöki adásban is be szokták mondani. + Nyáron általában szünet van a havi kabarékkal

(#3) szepi79


szepi79
őstag

pedig érdemes elmenni a godot-ba, nagyon jó hely, az árak ott sem túl barátságosak, de a kaja finom, és 9től éjfélig nyomják az ipart Bödőcsék, garantált a sírva-fetrengve-röhögés.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Én is nagyon csípem őket:) Régóta el szeretnék jutni a Godot-ba, de tényleg nehéz jegyet szerezni, ráadásul nekem olyan este kéne, ahol egyszerre szerepel Kovács András Péter és Bödőcs Tibor is:D

(#5) Polacheck válasza szepi79 (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Folyamatban, keresek egy júniusi időpontot és tuti, hogy megnézem.

less qq more pewpew!

(#6) Polacheck válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is ilyet vadásztam (a srácot a Fábrys szereplése óta szeretném megnézni élőben is), de sajnos ilyen alkalom a mostani műsorban nincsen.

less qq more pewpew!

(#7) Alvin_ti4200 válasza Polacheck (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Fábry óta csípem én is:) A csütörtöki adásban Kiss Ádám se volt rossz, de az ''idősebbek'' egyelőre jobban bejönnek.

(#8) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Srácok, a június 14-i Repeta Sarokra el kéne menni!

2007-06-14
Repeta Sarok
Beliczai Balázs
Bödőcs Tibor
Kiss Ádám

:C

Még VAN jegy:))

(#9) Polacheck válasza Alvin_ti4200 (#7) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Sajnos nem láttam, de majd este otthon ráugrom a jútúbra, van ott is néhány standup előadás, hátha ez is megvan.

MOD első keresésre: [link]

less qq more pewpew!

(#10) Szabtom


Szabtom
senior tag

Miben különözik a Repeta Sarok és a Dumaszínház? Kötelező a fogyasztás? Hová érdemes helyet kérni? Van kétszemélyes asztal? Az utolsót azért kérdezem, mert azt írják, hogy meg kell osztani másokkal az asztalt, ha minden jegy elkel (gondolom, mindig elfogynak).

(#11) Polacheck válasza Szabtom (#10) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jók a kérdések, nagyrésze bennem is felmerült. Ha másnem, akkor majd a tapasztalatokat megosztom, júniusban elmegyek (azt hiszem, hogy az Alvin által említett időpontra).

less qq more pewpew!

(#12) Szabtom válasza Polacheck (#11) üzenetére


Szabtom
senior tag

Én is arra a 14-ei időpontra gondoltam. :) Menyasszonyom imádná. Fel is hívom őket, és megkérdezem, mi ez a két műsor.

Tudod, ''sosem viszel el sehová''. (Ez a ''nincs egy rongyom se'' után a második). :DDD

szerk: ez érdekes, a fellépők írnak magukról: [link]

[Szerkesztve]

(#13) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Hello!
Eddig én is csak a tévében láttam stand up comedy- ket, és meg kell hagyni nagyon jók :D Ja és a Kiss Ádám ismerősöm, így lehet, lerendezek egy jegyszerzést valameliyk stand up comedy- jére, azt hiszem anyám is örülne neki :) Szülinapi ajándéknak jó ötlet:D Tényleg, körülbelül mennyibe fáj egy ilyen kis esti kiruccanás? Eléggé beleéltem magam, hogy elmegyek egy ilyenre, nem akarok koppanni :DDD
Polachecknek meg gratula, hogy eljutott egy ilyenre. Ja, és csak így tovább mobilarena.hu- n, imádom a tesztjeidet ;]

Üdv.

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#14) Polacheck válasza Mákos7észta (#13) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Köszi

Az árak bennevannak, de a godotban is 2 ropi körül van a beugró.

less qq more pewpew!

(#15) Polacheck válasza Szabtom (#12) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha megtudsz valamit, oszd meg plz.

less qq more pewpew!

(#16) eziskamu


eziskamu
addikt

Talán Kis Ádám mesélte, de nem biztos:
Hajdúszoboszlói hangosbemondó: Achtung! Achtung ! Elveszett egy német kisfiú!
:D
A közszolgálati rádiókat ők tartják életben, bár a Napközben és a Szonda sem rosz. Kár hogy megszűnik a Szabó család, bár az nagyon idegesített ahogy a számítástechnikáról és az internetről beszéltek Szabóék.


(#17) Polacheck válasza eziskamu (#16) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nekem a tegnapiak közül ez nagyon megmaradt:

''Egy újságíró megkérdezte tőlem, hogy mit csinálnál Kiszel Tündével egy lakatlan szigeten. Hát tutajt bazdmeg''

less qq more pewpew!

(#18) arpeen2


arpeen2
senior tag

Itt Debrecenben, 4 StandUp előadás volt alkalmanként 3 fellépővel, ebből én 2 előadáson voltam, az elsőn és a legutóbbin. Mindkettőre Badár miatt mentem mert behalok rajta.

Akiket láttam/hallottam (élőben) számomra a következő sorrendben vannak :

No1. Badár Sándor
No2. Kőhalmi Zoltán
No3. Kovács András Péter
No4. Aranyosi Péter (new face)
No5. Bödőcs Tibor

(#19) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Volt szerencsém néhány Stand-Up-hoz a Godot-ban.

Nem tudnék sorrendet felállítani, nem is szeretnék, de Bödőcsről annyit, hogy amikor én láttam, mindig szinte ugyanazt nyomta, egy idő után azért már unalmas, főleg, ha fizetsz is érte.
Akiben eddig még soha nem csalódtam: Aranyosi Péter, Badár Sándor, Kovács András Péter, Kőhalmi Zoltán (szigorúan abc sorrendben :R ).
Nekem a Kiss Ádám annyira nem jött be elsőre, de másodszor tetszett, a múltkori Fábryban pedig nagyon jó volt. Benk Dénes is jól nyomja, de a Csenki Attila nekem nem jött be, Hadházi Lászlót sajna csak egyszer volt szerencsém élőben látni, akkor is nagyon sietett valahová, szal rövidre fogta... :(((
Ja, meg a Szőke András volt nagyon gáz, valami nagyon újat akart kipróbálni és nem jött össze, kicsit ciki volt, azóta nem is veszem számításba azokat a napokat, amikor ő van... :U A boldog lovak című film viszont bejött nekem nagyon. :DDD

#18 arpeen2! Aranyosi miért új arc? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#20) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Nálunk van egy szakdolgozó, aki rendszeresen fel szokott lépni ebben a műfajban Debrecenben, a humorfesztiválon is elindult legutóbb és elődöntőig vitte


[Szerkesztve]

Resistencia eterna

(#21) waccamár


waccamár
senior tag

azon gondolkozom elég régóta mostanában (kicsit döcög ez a régóta mostanában), hogy fellépnék én is egy ilyen helyen. többek szerint lenne tehetségem hozzá, csak nem tudom hogy hogy megy ez, hogy kezdjek neki, kihez forduljak, nekikezdjek-e egyáltalán, vagy hasonlók. aki tudja mit tegyek, írjon pls :)

(#22) Szabtom válasza Polacheck (#15) üzenetére


Szabtom
senior tag

Nos, a lényeg: a Repetasarok ugyanaz, mint a Dumaszínház, csak máshol tartják az előadást. :) Az előbbi az ugyanolyan nevű helyen, a Curia u. 2.-ben (Ferenciek terénél), míg az utóbbi a kávézóban látható. A jegyeket minden esetben a kávézóban kell átvenni, csütörtöki előadás esetén legkésőbb hétfőig! A Repetasarokban elvileg kétszemélyes asztalok vannak, de én azért megerősítettem, hogy kettest kérek és nem szeretnék idegenekkel osztozni (sorry, na, kicsit antiszoc és mizantróp vagyok :B ). A fogyasztást elfelejtettem megkérdezni, de hát valami italt úgyis biztos, hogy rendel az ember, szóval nem gond.
Jah, és itt lesz a weboldal: [link]

(#23) Szabtom válasza waccamár (#21) üzenetére


Szabtom
senior tag

Szerintem nézz meg ilyen előadásokat, aztán válassz egy kedvencet és kezdd el nyaggatni a zseniális műveiddel. :D Vagy válassz egyet, akit nem szeretsz inkább, mert meg fog utálni. :DDD

(#24) Polacheck válasza waccamár (#21) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha jól tudom akkor Litkai Gergely a főszervezők egyike, őt keresd meg szerintem.

less qq more pewpew!

(#25) waccamár válasza Szabtom (#23) üzenetére


waccamár
senior tag

nah úgylátom te már eldöntötted magadban, hogy tehetségtelen vagyok. kár. de lehet igazad van. azért én megpróbálom ;)

(#26) Szabtom válasza waccamár (#25) üzenetére


Szabtom
senior tag

Csak a nyaggatás miatt mondtam, nehogy félreértsd. :)

(#27) Polacheck válasza Szabtom (#22) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Köszi.

Azért örülök, hogy valakinek megszoktam a kedvét az egészhez. Én még kilesem, szabad-e az aznapom, ha igen, akkor én is ott leszek.

less qq more pewpew!

(#28) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

júni 10, júni 14 ugrott :( neten azt írták, lehet még foglalni helyet, de nem jött össze, mert telefonban azt mondták, nincs hely, hát ez van :O
Ezért inkább rendeltem egyet júni 2- ikára, oda még van hely. Tudom, nem a legjobb felhozatal szerintetek, de élvezni fogom :D (Somogyi, Kiss, Szupkay) Túl népszerű hely ;]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#29) Polacheck válasza Mákos7észta (#28) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

:(

Én is arra a napra rendeltem mailban (júni 14), de még nem válaszoltak. Mindegy, ha nem jön össze, megyek másnap 15.-én.

less qq more pewpew!

(#30) Kobaljov válasza waccamár (#25) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Litkaiék mindig keresnek új arcokat, hirdetik is a Godot weblapján (alul): [link]

(#31) waccamár válasza Szabtom (#26) üzenetére


waccamár
senior tag

semmi baj :) amúgy tudom hol a határ, nem vok túl rámenős, csak amennyire kell :D

(#32) BioNiCMaN válasza Kobaljov (#30) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Már éppen mondani akartam a Félőrültekfesztiválját. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#33) Integra


Integra
titán

a műfaj kedvelői ha esetleg nem ismernék a nevet:
pablo francisco :)
comedy central
bits and pieces

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34) Integra


Integra
titán

aki pedig németül is beszél, annak itt van az absz fenomén szvsz [link]
a pali egyszerűen zseniális, érdemes végignézni a videoit:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#35) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

[link]
[link]
[link]
[link]

Egy kis videó gyűjtemény. :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#36) BioNiCMaN válasza Polacheck (#29) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Szvsz a 06.29. a nyerő, ott is leszek. :)) :C

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#37) arpeen2 válasza BioNiCMaN (#19) üzenetére


arpeen2
senior tag

Azért írtam hogy új arc, mert (bár ez a kevésbé döntő tényező) én még nem is hallottam róla, másrészt Badár úgy konferálta fel, hogy nagyon kezdő, nagyon új és még kell neki a biztatás....stb.

(#38) Sir Pocok válasza Integra (#34) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ez az emberke egy német abszurd komikus, zenész. Nagyon beteg egy szövegei vannak. :D

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#39) BioNiCMaN válasza arpeen2 (#37) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Aztán gondolom észrevetted, hogy nem kell neki biztatás és nem ma kezdte az ipart, egyébként a Dizájncenter felelőse. [link] ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#40) arpeen2 válasza BioNiCMaN (#39) üzenetére


arpeen2
senior tag

Jó srác volt, tetszett.

(#41) Integra válasza Sir Pocok (#38) üzenetére


Integra
titán

ismerem őt is, vannak jó részei, de igazából nem tudom a mittermeierrel egy lapon említeni, igaz vele senkit sem.
nézd meg a ''nazi check'' hitler paródiáját, hát beszarsz, akkora:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42) Polacheck válasza Polacheck (#29) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Megkaptam a visszajelzést, 14.-ére már nincs hely, most próbálkozom a 15.-ével.

less qq more pewpew!

(#43) Szabtom válasza Polacheck (#42) üzenetére


Szabtom
senior tag

Hát akkor nekem mázlim volt, biztos az utolsókat kaptam. Azért még oda fogok telefonálni, nehogy kellemetlen meglepetés érjen. (De gondolom, nem véletlenül kérték el a telszámomat, csak szólnak, ha van valami.)

(#44) Integra


Integra
titán

na és itt egy másik nagy kedvenc, igaz itt most nem stand up comedy, de frenetikus, egyik kedencem:))
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) Sir Pocok válasza Integra (#41) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Majd utána nézek a dolognak. Az gond a külföldi komikusokkal, hogy a nyelvismeretem nem elégséges a megfelelő megértésükhöz…. :O

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#46) ricezsolt válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


ricezsolt
újonc

A téma nagyon érdekel, én láttam őket élőben a szigeten tavaly is, most is, de azóta csalódtam. Mutattak nekem két videót a youtube-on, ahol Kovács András Péter Fábry showban leadott produkcióit adják elő amerikai színészek, humoristák! Ki másol kit? Robin Williams az egyik, kb. 2 perc a megegyező átfedés. Ez régebbi mint a Kovácsé. A másik humorista a mozielőzetest nyomja, neki több van belőle, mintha róla másolta volna. Megpróbálom majd megtalálni. Szerintetek sokat másolnak? Ez nem eredeti, ez pofátlanság.
Csak emiatt regisztráltam, de lehet, hogy ez csak nekem újdonság?

(#47) hejesírásó válasza ricezsolt (#46) üzenetére


hejesírásó
senior tag

elég gyakori, sőt van olyan aki ebből egész jól megél úgy, hogy gyakorlatilag nmincs saját poénja! spanyol a csóka, youtube-on iszonyat sok poénját megtalálták másoknál

kérdés: most csinálok egy mega listát az összes angol nyelven stand uppoló emberkéről, mert szerintem simán magasabb a színvonal mint idehaza. Lenne rá igény?
Egy két szó mindről, ki mit ér, esetleg egy pontozás egy 5ös listán, hogy gyorsan tudjatok válogatni, hogy mit érdemes megnézni..

ha jól látom gyakorlatilag halott a fórum :C

[ Szerkesztve ]

(#48) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Véletlenül nem tudja vki, h hol nézhetném meg azt a stand up comedy-t ahol kifikázták a rendőri korrupciót?
Nem találom még az előadó nevét sem.
köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.