Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hátőő izé...

Középiskolás vagy, ugye? Elötted az élet, lesz majd egy fantasztikus kapcsolatod.

És még egy jó tanács, ne kezd olyan nővel, aki már foglalt, nem szép dolog. Te sem örülnél, ha valaki megpróbálná elvenni a barátnődet. Persze ha a brátnőt el lehet venni, akkor az nem is volt igazi barát.
És arra is figyelned kell, hogy ha te könnyen elveszed más barátnőjét, akkor valszeg tőled is könnyen elveszik.

Fel a fejjel, szép az élet. :D

***

(#2) ttower válasza ollie (#1) üzenetére


ttower
aktív tag

Elég szerencsétlen a barátja, tehát nem csodálkozok. És nem el akarom venni, hanem megvárni a szabad utat. Előbb utóbb el fog jönni.

[Szerkesztve]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#3) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Hát ő lol. Velem ennél 1000x cikisebb dolgok is történtek már, szal ne parázz :)

(#4) ttower válasza Yushchenko (#3) üzenetére


ttower
aktív tag

mindenki kis dolgokkal kezdi :P

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5) Yushchenko válasza ttower (#4) üzenetére


Yushchenko
őstag

De komolyan, én már nagyon csúnyán leégettem magam egyszer a főiskolán, pedig annak még barátja se volt :DDD

(#6) ttower válasza Yushchenko (#5) üzenetére


ttower
aktív tag

az se jó, majd egyszer írd le és elolvasom :DDD

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#7) Meta


Meta
tag

a középsuli erre való! :)) Nyugi! Sokan - köztük én is - kaptak már többet is az élettől.... hidd el előbb utóbb lesznek sikereid is, <már csak a nagy számok törvénye alapján, nincs az az Isten hogy 3 milliárd nő közül ne találj valakit :DDD > de addig is: ''no ever givin' up! ''

(#8) Yushchenko válasza Meta (#7) üzenetére


Yushchenko
őstag

Így van, ha itthon nem megy menny belorussziába, ott majdnem 2x többen vannak a nők :DDD
p.s. Majd leírom a storyt, ha lesz erőm :DDD

[Szerkesztve]

(#9) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jól szűrtem, hogy a bál még le sem zajlott?

Ha igen, akkor fel a fejjel, tuti jár még 50 jó csaj a gimidbe, keress egyet és hivd meg. :)

(#10) ttower válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


ttower
aktív tag

Jó ötlet, meg lenne is kit, de nem akarom azt hogy ha ő nem ér rá akkor jó lesz más is.
Megyek inkább egyedül. és köszi a bízatást

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#11) (Kolombusz) válasza ttower (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

De más nem lenne jó?

Azt azért ne várja már el tőled a csaj, hogy egyedül mész azért, mert ő félre lett tájékoztatva.

(#12) ttower válasza (Kolombusz) (#11) üzenetére


ttower
aktív tag

Nem várja el. Csak érzem hogy nem érezném jól magam ha valaki mást hívnék el. Vele viszont kedden találkozok (péntek helyett kárpótolni akar). És jobb is lesz így mert egy egész nap lesz nem csak pár óra.

[Szerkesztve]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#13) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nagyon jó írás lett, én először azt hittem, hogy a pasija vár kinn a suli elött és el akar veled beszélni. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14) deviers66


deviers66
csendes tag

Hát öcsém, ha ez volt életed egyik legrosszabb napja, akkor még igen keményeket fogsz csalódni... ;]

GPSMindenkinek.hu

(#15) burgatshow válasza deviers66 (#14) üzenetére


burgatshow
veterán

Wáháháhá!

Mennyire igazad van! :U

Egyébként az írás jó! Talán végzős vagy? A bálból a szalagavatóra asszociáltam csak azért kérdem.

(#16) ttower válasza deviers66 (#14) üzenetére


ttower
aktív tag

Hát eddigi legrosszabbnak ez is elég volt.

t|-|om!
Az majd még odébb lesz, de remélem akkor már nagyobb lesz a siker.

Fejlemény: Keddre megbeszéltünk egy találkozót a bál helyett.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#17) erdey_a


erdey_a
őstag

tök mindegy kit hívsz el bálba, csak szertárkulcs meg a gumi legyen nálad, arra az esetre :DDD

Vérboci

(#18) Andie válasza erdey_a (#17) üzenetére


Andie
őstag

Csatlakozom az előttem szóLóhóz :D, mindig tarts tartalékban 2-3 csajt, és ez nemcsak mostanra, örökéletre igaz :C
Tudod, nő és villamos után nem futunk, mert 5 perc múlva jön a következő. Nem ér rá? Félretájékoztatták? Nemmindegy? Ok, kösz, hivom a következőt. Aztán jöhet amit erdey_a mondott.
Amúgy meg tudjátok, csak az a nő foglalt, amelyiken fexenek. Ezzel nemazt mondom, hogy etikus lecsapni más kezéről a nőt, de ehhez két ember kell. Ha a csaj is úgy gondolja, akkor még egy kávét sem fogad el tőled. Hameg elsőre elmegy veled fagyizni, akkor annyit is ér a pasija, és már mint megmentő szerepelsz a nyilvántartásban... Életet (sorsot) menteni meg férfiúi kötelességünk :))

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#19) ttower válasza Andie (#18) üzenetére


ttower
aktív tag

Fagyi kedd reggel 10 óra. A pasiját nem értem de nem is rá hajtok. És megvan már a kövi jelölt a bálra, tehát nem lesz uncsi hetem. A köhögést fel lehet úgy fogni hogy a fuldoklás első jele, és gyorsan szájon át lélegeztetni, nehogy bármi baj legyen. :DD

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#20) Andie válasza ttower (#19) üzenetére


Andie
őstag

Úgylátom nem kell Téged félteni! Sok sikert, legyél kemény, mint a rock'n'roll! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#21) SAMYka válasza ttower (#19) üzenetére


SAMYka
aktív tag



Andie #18 első mondat :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#22) Dalai Láma válasza Andie (#18) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Igen, ha olyan fix a barátja, akkor valszeg nem hiteget, nem közeledik. Bár ki tudja, lehet, hogy csak szórakozni akar, vannak nagyon degenerált emberek is, mindenféle szadisták, mazohisták, és egyéb debilek, tehát akármi lehet. De nem árt pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Ha már kárpótolni akar a lány, akkor olyan rossz dolgok nem történhetnek. Legfeljebb minden mearad a régiben, veszíteni nem lehet rajta.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#23) ktg3


ktg3
őstag

az a lénye g h minél kevesebbet foglalkozol a lányokkal annál nagyobb sikered lesz náluk csak kicsit legyél zemfüles és 1 picit szemtelen!
ez sztem nagyon ottvan :R

(#24) ttower válasza ktg3 (#23) üzenetére


ttower
aktív tag

egy próbát megér. veszteni semmit se veszthetek

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#25) erdey_a válasza ktg3 (#23) üzenetére


erdey_a
őstag

Sőt, van amelyik azt szereti, ha verik a videózsinórral :DDD

Azért ez az ''elérhtetlen vagyok de szeressetek'' dolog csak a hálivúdi filmekben műxik.
Na persze az a csajszi akinek az ''jön be'' ha le se szarják, az meg is érdemli.
Állítom, hogy kedvességel, jó szóval csokival és virággal töben találnak párt mint flegmázással. (Bár a balázssó ennek ellenkezőjéről árulkodik :DDD)

Vérboci

(#26) ttower válasza erdey_a (#25) üzenetére


ttower
aktív tag

Teát aki tetszik annak kedvesség, virág, csoki, aki meg nem annak videózsinór? :D :D

Nagy szerelem híján unalmas az élet.
Anton Pavlovics Csehov

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#27) Agyasima válasza ttower (#26) üzenetére


Agyasima
senior tag

Igazából csak egy dolog izgat engem: _miért_pont_videózsinór_?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#28) Dalai Láma válasza Agyasima (#27) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Szerintem próbálta.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#29) ttower válasza Agyasima (#27) üzenetére


ttower
aktív tag

Itthoni tapassztalatokból azt szűrtem le hogy a videozsinór a legjobb, mert a tv-é túl rövid és rögzítve vana tvhez (tv-vel mégsem bántunk senkit :P ), a hifi zsinórja meg túl könnyen szakad.
Viccet félretéve, nem bántok senkit, max megajándékozom egy virág-csoki kombóval. Ez eddig mindig bejött.

[Szerkesztve]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#30) aXXon


aXXon
senior tag

Igazi szerelem, hiszem, hogy van ilyen, miatta végleg itt maradooook :DDD

Fel a fejjel komám, én most kezdek túl lenni egy igen nagy csalódáson, na az tényleg Csalódás, így csupa nagybetűvel, pedig aztán én már nem középiskolás vagyok, kurva sokat láttam, de nem hittem volna, hogy valami így összetud szakítani. Mostanában egy kedvenc, lassan szállóigével szoktam boldogítani a kollegáimat, akik tűrik, mert örülnek, hogy már nem vagyok befordulva :DD

''Testem mint az acél, lelkem mint a vaj''

[Szerkesztve]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#31) SAMYka válasza aXXon (#30) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Engedelmeddel utolsó mondatod aláírásomba helyezném azaz helyezem :R

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#32) aXXon válasza SAMYka (#31) üzenetére


aXXon
senior tag

Megtisztelsz vele :B

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#33) burgatshow válasza aXXon (#30) üzenetére


burgatshow
veterán

Milyen az, amikor valami összeszakít? :F :DDD ;]

(#34) erdey_a válasza Agyasima (#27) üzenetére


erdey_a
őstag

Van egy ismerősöm, aki a napi meló kellős közepén, egy napsütéses délelőttön megszólalt: - Hú bazzeg, hazamegyek és elverem az asszonyt a videozsinórral.

Ennyi. Elkerekedett a szemünk a kollégákkal, de nem igazán mertük tovább firtatni a dolgot. Ez a videozsinór története. De annyira megtetszett, hogy odahaza már én is ezzel a dumával tartom sakkban a párom :DDD Illetve a DVD miatt mi scart kábelt használunk :))

[Szerkesztve]

Vérboci

(#35) szepi79 válasza erdey_a (#34) üzenetére


szepi79
őstag

de ennek mi volt az előzménye? :DDD ez most erotikus dolog akart lenni, vagy igazi bünti?

ttower: sztem sem nagy katasztrófa, ami történt. lesz ez még rosszabb is, hidd el. sokkal rosszabb.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#36) ttower válasza szepi79 (#35) üzenetére


ttower
aktív tag

Elhiszem, és pont ez zavar leginkább.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#37) Dalai Láma válasza ttower (#36) üzenetére


Dalai Láma
őstag

De ezzel a lánnyal kapcsoaltban nem történhet sokkal rosszabb. Max, hogy nem áll veled többet szóba, de akkor jobb is. Vagy marad minden a régiben, vagy jóra fordulnak a dolgok.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#38) FPéter


FPéter
aktív tag

Sok nőjogi szervezet példálózik a videózsinórral, lehet hagyománya. :)) Valami híradóban vagy natgeon vagy nem tudom hol be is mutatták, egy srác ütött S-Video kábellel egy guggoló csajt. Végülis maga a csatlakozó nagy fájdalmat okoz ha lendületet kap.

Hát ez van, leülök magamtól. ;]

(#39) ttower válasza Dalai Láma (#37) üzenetére


ttower
aktív tag

Rosszabb tényleg nem, de stresszesebb biztos.[link]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.