Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) 04ahgy válasza Jégkokó (#9) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az a baj, hogy manapság mindenkinek annyi ''joga'' van, hogy hiába okoznak tizenmilliós kárt, még téged vesznek elő, hogy fel merted emelni a szavad. Sőt, lassan már annyi lesz a joguk a gyerekeknek is, hogy ők verhetik pofán a szüleiket. Én anno kaptam néha egy-egy jól irányzott pofont. Akkor persze ''utállak, hülye vagy'' és hasonlók hangzottak el szüleim felé. Utólag visszanézve csak örülök, hogy már akkor kaptam, és ezáltal jó irányba terelték a személyiségem fejlődését.

Tildy.: Szerintem inkább Tom és Jerry-t nézve, nevetve vezessék le a gyerekek a napi agressziójukat, mint magukat ilyen, meg olyan szuperhősnek képzelve az utcán, másokon.
Korosztályok nőttek fel a Tom és Jerry-n, mégsem lettek tőle agresszívak. Viszont van transformar, meg Son-goku, stb. Ettől meg igenis agresszívak lesznek. A frankó amerikai akciófilmeket néző 10-12 évesről meg ne is beszéljünk!

A Bud Spencer és Terence Hill filmek is tele vannak erőszakkal, ráadásul irreálisak. Két ember vs. 30... Kocsikat zúznak össze, stb. Mégsem lettek betiltva, mert nem károsak senki személyiségére. Pedig ott is mindig ők nyernek.


HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.