Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nekem tetszik a novellád, csak sajnálom, hogy már a harmadánál rá lehet jönni a csattanójára. Gondolom lesz folytatása.

***

(#2) Andie válasza ollie (#1) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm Ollie, igazából nem novella lesz ez, hanem egy száraz tudományos elbeszélés némi szines és kedves környezetbe öntve. Nem tervezem sokrészesre, még egy, max két részt öntök rátok, és ki is kerekedik a dolog. Talán nem lesz mindenkinek újdonság az elmélet, nyilván ezexerint Te már rá is jöttél, ill utaltam is rá fent.
Gondolkodtam, hogy úgy adjam-e elö, mint ahogyan azt egy tudományos folyóirat szemüveges professzorai tennék, azon a nyelven, amit csak ők értenek, a mikroszkóp körül ülő réteg - de erre egyrészt ismereteim, szókincsem nem elég, másrészt nem is az én stilusom.
Ha ezzel a meseszerü köritéssel mosolyt csalok az arcotokra, és közben még átadhatom az elméletemet - amin természetesen itt vitázni is akarok majd, hisz nyilván nem ért majd mindenki egyet vele - akkor már elértem a célom :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) ollie válasza Andie (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem írd meg a folytatásait, nekem tetszik, de csak úgy tekintek rá, mint fikcióra. :)

***

(#4) Sada88


Sada88
aktív tag

én mindig tutdam,hoyg az ufoook voltak:)

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.