Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) maniac


maniac
senior tag

Szia!

En szereny velemenyem az, hogy vki kibaszott veled.
Tobb lehetoseg is van legeloszor is talaljuk ki, hogy a lany valoban letezett-e.
Lattad-e ot eloben? Hallottad-e telefonon a hangjat, vagy valahogy mashogy?
Lehet, hogy ez a ''baty'' szorakozott csak veled. Lehet,hogy a csaj letezik, de csak o szorakozott veled. Igazat megvalva erdekes a dolog. En mar jartam igy parszor, mikor neten ismerkedtem, hogy hat atbaszas az egesz. Az internet anonomitast ad, es ezt jonehanyan kihasznaljak. Egyebkent is a csajok bizonyos korban (na jo mindig, de bizonyos korban hatvanyozottan szemetek, hulyek, kurvak etc.) es ez a kor a 14(?)-21 eves korban van. Ekkor a csajok pasizni akarnak (alt. joval idosebbek jonnek be mint a sajat maguk korukban levok), szeretnek elmenni bulizni, es nagycsajt jatszani. Nem a romantika kell nekik alt., hanem az, hogy egy ferfit kapjanak, aki leszopatja oket, mindenfele buntudat nelkul stb. Szoval sajnos igy kell kezelni az ilyen korosztalyu csajokat. Probaldd ki. Menj oda csajokhoz, bar ajanlom, hogy olyan szorakozohelyen ahol annyira nem szoktal jelenlenni, hivdd meg egy piara, vagy csak nyomj a kezebe egy valamilyen dragabb piat, es mondd neki, hogy tok jol nezel ki meg minden, persze ilyen kellemes ferfias hangnemben, kemenyen, es ne hallkan, ez fontos. Bokolj neki ilyeneket, meg hogy hogy megdugnad, stb. Nem az osszes csajnal fog bejonni, de akik kicsit kurvasabbak, alt. 10-bol 7 be fog jonni. Sajnos ez a helyzet. Persze ezutan johet a romantikazas meg ilyesmi, de rohejes a mai vilag. En szemely szerint mar varom az armageddont - nem vagyok semmilyen ilyesmi egyhaz tagja :D - de jo lenne tenyleg veget venni az emberiseg mai formajanak.

Udv,
ManiaC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.