Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ebből a képből én mindent tudok csak "nyomon követni" nem! :DDD

(#2) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Wu-Tang kontroller... ilyen is létezik?:D

(#3) aAron_


aAron_
őstag

érdekes, de én nem igazán értem sok esetben, hogy miért származik az egyik a másikból

What is your ikigai?

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Ez nagyon poén! :B :R

(#5) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az Atari 5200-as és a Mega Drive kontrollere között nem értem a kapcsolatot.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

És hol a Quickshot joystick?

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha szigorúan veszem, az a játék nem is érdekel igazán, amihez nem elég egy NES kontroller. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) McSpy válasza Silentfrog (#1) üzenetére


McSpy
őstag

Ez olyan mint az óvodába amikor a tárgyakat össze kell kötni,a cicát a tejjel,stb :K :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#9) HuMarc


HuMarc
addikt

Szeretem az ilyen ábrákat, mint pl. ezt is :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Silentfrog válasza McSpy (#8) üzenetére


Silentfrog
veterán

Én már akkor, ott is megbuktam! :DDD

(#11) Buster17


Buster17
addikt

xbox 360-as kontrollert vétek volt kihagyni!!
Ja látom csak valahogy sehogy sem hasonlít az igazira :F

[ Szerkesztve ]

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

Jó kis ábra, bár nem lehet kiigazodni rajta és néha a kapcsolatok totál értelmetlenek.

PS3-nál ugyanaz a kép van, mint PS2-nél. Hohó.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) Petya597


Petya597
tag

Nekem tetszik a kép, érdekes látni hogy napjainkig hogyan fejlődtek a kontrollerek. :)

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#14) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Van pár logikátlan kapcsolat. Nekem speciel a Zappe meg a többi wiirányító adaptere mitől evolúciós állomás?

Amúgy végre kép nélküli folyam hír.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) ldave válasza Mister_X (#14) üzenetére


ldave
félisten

Azt nem tudom, de azért az látszik, hogy minden "értelmes" kontroller dizájn a Segára és a Nintendóra vezethető vissza :)

A Slime draws near! Command?

(#16) Mister_X válasza ldave (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem nehéz a legrébeggiektől származtatni :) Bár a Sega Activatorról sosem hallottam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) mephi666 válasza Mister_X (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy nézem, hogy felépítés/funkciók szerint vannak összekötögetve, nem pedig gyártók szerint (mondjuk átláthatóbb lett volna gyártónként külön-külön szétbontogatni, mert így elég nagy katyvasz az egész

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt elég lehetett így összeszedni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.