Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Elmör válasza Zolli77 (#49) üzenetére


Elmör
senior tag

Ezt nem tudtam. Legalább tanultam ma is valamit.
Nekem több MP3 lejátszóval is működött. :K

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#52) [Ace]


[Ace]
aktív tag

Üdv!

Remek írás, a lényeget jól összeszedted. :R Mindössze 3 megjegyzésem lenne:

1. "szinte tapad az ember kezére". Hát...ezzel erősen vitatkoznék. :) Nekem volt 3 hétig ilyen kütyüm (aztán váltottam iPhone-ra :DDD ), és nekem az volt az egyik legzavaróbb dolog, hogy iszonyatosan csúszott a hátlapon a kezem. Persze fogásra valóban kényelmes, ha erre gondoltál. Szóval emiatt vettem is rá Invisible Shieldet, amivel szó szerint tapadt a kezemhez.
2. A Cower az Cover. :)
3. Az iTunes valóban remek program zenelejátszásra, de inkább azoknak való akik szeretik rendben tartani a dolgaikat. (Id3 tagek, album borítók) :K Aki kevésbé "rendszerető", annak is elég 1 napot rááldoznia, simán meg lehet ezeket csinálni.

:: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

(#53) bwoay válasza [Ace] (#52) üzenetére


bwoay
nagyúr

erre nem is kaptam fel a fejem, pedig tényleg nagyon csúszik,
mondtam is, mikor először kipróbáltam, hogy olyan, mint egy szappan...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#54) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nagyon szép teszt, gratula :)

Csak a fene vigye :( Zenére bőven jó nekem a Crea Zen V, de van egy-két dolog, ami hiányzik. Nem tudok, és nem is akarok egész nap laptopot hurcolni a seggemben, de jó fiatal lévén imádom azt a szaros Youtube-ot :DDD Ezen még egy külön gomb is van, egyenesen oda... Überkirály :DDD
Wi fi-ért is fáj a szívem. Ez a wi-fis dolog nekem nagyon bejön, csak hát ugye, akkor már egy full laptop kell. Touch-on nem lehet rendesen sem netezni, sem filmet nézni. 40 perces PrisonBreak vagy Supernatural epizód, nekem biza kifolyik a szemem...

Fasza ketyere, ott a pont, de valamiért mégsem :B

Ennyi pénzért inkáb még 20-30 és egy eeeeeePC vagy +50 és egy noti. Nekem :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#55) Zolli77 válasza hoffman_ (#54) üzenetére


Zolli77
csendes tag

Hát igen, kinek a pap, kine a papné. :)

A filmezésről annyit hogy én pl. két feliratos House M.D.-t végignézek rajta egymás után, és még látok. :)

Amúgy meg köszönöm. :R

Üdv.

(#56) Marty8


Marty8
tag

Hello!
Én is a múlt héten újítottam egy ilyet, 16 gigásba. 16-ost mert a 8 as nano tele volt és ha abbe van wifi, meg leszedi a méljeimet, meg videó.... kell az... Hazamentem és szar érzés fogott el: Más nem keres ennyit egy hónapba amennyit erre én most kiadtam...
Én a nano után nem vagyok elégedett az akkuval. Azt 1 hétig lazán hallgattam napi 2-3 órát úgy hogy a a végére se merült le teljesen. Itt 2 nap az elég optimista, bár hozzá kell tenni, hogy a letöltött játékokat az összes ismerős végigpróbálja... videók... wifi...
Másik történés, hogy második napján egyszer csak nem volt hajlandó a zene menüből kimenni a középső gombbal! Egy restore hejrehozta...

De én is szeretem :)) Matyi

+ nem minden ilyen töltővel mennek az ipod-ok eddig vagy 3 fajtával próbáltam és semmi.

[ Szerkesztve ]

M a t y a s

(#57) tompikaa


tompikaa
csendes tag

Nekem nagy álmom egy.
Nekem is nano-m van, és le akarom cserélni egy touch-ra

gondolom sokkal jobb rajta filmet nézni, mint a nano-n:)

tompika a hegyrű:)

(#58) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jó az írás, de a "de viszont" szerkezet helytelen!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#59) KapusiJ


KapusiJ
tag

Sziasztok!azt szeretném megtudni mia a különbség a touch 1g és 2g között?

(#60) Zolli77 válasza KapusiJ (#59) üzenetére


Zolli77
csendes tag

+Proci sebesség
+Hangszóró
+Hangerőszabályzó
-Vastagság.

:)

Üdv.

(#61) Heartka


Heartka
csendes tag

+Bluetooth :)

(#62) m.magus válasza Heartka (#61) üzenetére


m.magus
csendes tag

Sikerült már valakinek az ipod 2g a bluetotthal csatlakozni vmilyen másik eszközre? mert én próbáltam egy SonyEricsson w300i-re csatlakozni, de vhogy csak kereste és kereste, de aztán megutam...:S Egyéként 3.0as szoftver van rajt, jailbreakelve...

(#63) Jocii


Jocii
csendes tag

Az ipodszerviz.com-on korrekt áron vehetsz gyári töltőt

(#64) Sipi16 válasza m.magus (#62) üzenetére


Sipi16
senior tag

Csak bt csak fejhallgatóhoz jó. Fájlátvitel ha jól tudom nem megoldható vele.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#65) zozo1414


zozo1414
csendes tag

de viszont a magyar nyelvben nincs
vagy de, vagy viszont
kérlek javítsd

(#66) zozo1414 válasza KapusiJ (#59) üzenetére


zozo1414
csendes tag

több tartalom van a 2g-hez és vmi kompatibilitási mizéria lesz még a különbség

(#67) brekes


brekes
tag

helló jó cikk de irtad hogy olyan mintha üvegből lenne a kijelző tudod az üveg is :D

(#68) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
szeretnék kérni egy kis segítséget.
van egy ipod touch 2g típusú készülékem. 8gb-os.
4.2.1 es szoftver van rajta jailbreakelve, de nagyon lassúnak tartom.
valakinek van valami ötlete, hogy mit tudnék tenni a gyorsaság érdekébe???de menjenek rajta rendesen az appok :D tudom sokat akarok...
ha esetleg van ötlet légyszí segítsetek

(#69) krisz200 válasza smallmer (#68) üzenetére


krisz200
csendes tag

Nagyjából itt a válasz a kérdésedre (ami amúgy nem nagy kérdés) :DD
És a LauncDaemonokkal óvatosan

[ Szerkesztve ]

(#70) Tom Tailor


Tom Tailor
csendes tag

Sziasztok látom elég régi a topik de olyan kérdésem lenne hogy az ipod touch 2g n a wifi opció szürke szoval nem elérhető akkor lehet hogy nincs benne vifi vagy valami frissitési probléma lenne
Előre is köszönöm a válaszotokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.