Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) bwoay válasza #54067968 (#23) üzenetére


bwoay
nagyúr

már a hozzászólásom elején jelezném, hogy nem győzködni akarlak, csak beszélgetünk, és kellő alapossággal járjuk körbe a témát. ezt jobb előre tisztázni ;)

tehát: nem tudhatom, mennyiért sikerült hozzájutnod a lejátszóhoz, de az általam végzett gyors keresés a következő eredményt hozta a legalacsonyabb elérhető árak tekintetében:
iPod Touch (4. gen) 64 GB: 40'000 Ft
iPod Classicből (6. gen -rev2) 160 GB: 35'000
ezt semmiképpen nem nevezném nagyságrendbeli különbségnek. ha te történetesen kifogtál egy jó darabot mondjuk 20-ért, az jó vétel, gratulálok, használd egészséggel, de abban talán egyetértünk, hogy ez nem feltétlenül jó alap az összehasonlításhoz.

ezen a ponton pedig előre jelezném, hogy a streaminggel kapcsolatban nem agitálok, csak tapasztalatok alapján taglalnám pár előnyét. korábban nem tudtam mit kezdeni az ilyen jellegű szolgáltatásokkal, aztán használat közben fedeztem fel az előnyeit, amit megosztanék másokkal, hátha számukra is más megvilágításbe helyezi a dolgokat :)

tehát: a streaming szolgáltatáshoz nem kell állandó internet közelség: elég, ha egy alkalommal leszinkronizálod az összes általad kiválasztott dalt, albumot, playlistet, akármit - innentől ezek offline is elérhetőek a lejátszón. igaz, ennek havidíja van, de ez 5 és 1,3 EUR között mozog leleményességtől függően :D ezért cserébe viszont adott a hozzáférés egy olyan terjedelmes adatbázishoz, amilyen az ember magángyűjteménye sosem lesz, ugyanis ebben rengeteg olyan előadó/album/szám is szerepel, amikről még nem is tudod, hogy szereted :D viszont annak, hogy felfedezd, jelenleg szerintem ez az egyik legjobb módja.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.