Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) no more


no more
addikt

Egy sima frissítésnél ennyi hiba léphet fel? Az kemény... o.O

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) Zotya84 válasza no more (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Ugye? A N6220 Classicomon, csak elindítottam a suite-ot, rányomtam a frissítésre, csinált magának backupot a készülék tartalmáról, lefrissítette magát, és visszarakta az adataimat, beállításaimat. Egyszer ugyan kihagyta a háttérképem visszaállítást...

És ez szintén nem került sokkal több kattintásba, mint szIfonon... :N

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) malphitee válasza no more (#1) üzenetére


malphitee
senior tag

Dehogy is, csak nem tudnak milyen hírt már kitenni. Nekem 1 perc volt az egesz.

(#4) stutga válasza Zotya84 (#2) üzenetére


stutga
tag

7. Ha mindezek utan sem mukodik.
Dobd ki azt a S'@~%-t az ablakon, és kezdj el fontos dolgokkal foglalkozni.

(#5) snakehb


snakehb
csendes tag

Hát, nekem eddig egyik frissítéssel sem volt problémám. A biztonsági mentés meg wifin automatikus iCloudra, vagy opcionálisan az ugyanazon a hálózton lévő iTunes-t futtató gépre. Andriod meg ugyanígy meg tud akadni, ha szar a hálózat, vagy 10%-os töltöttségen kezd neki valaki.

(#6) kicsaba válasza malphitee (#3) üzenetére


kicsaba
csendes tag

Sajnos ennél sokkal furább dolgokkal is találkoztam a frissítések során. i4s nem ment fel mobilnetre,wifire sem, sőt géppel sem volt hajlandó kommunikálni frissítés után... és még sorolhatnám hány ügyfél jött be ennél cifrább problémával

iPhone 3G----> Nokia 5530---->HTC Desire G7-----> HTC Sensation XL----> HTC One X-----> Huawei Ascend P6-----> Samsung Galaxy S5----> Samsung Galaxy Alpha----> Samsung Galaxy S7----> iPhone X

(#7) no more válasza malphitee (#3) üzenetére


no more
addikt

Még nem jelent meg az új Galaxy S5 active prime grand mini duos ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#8) Mr.Silkó válasza no more (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Kihagytad a la fleur-t. :D

(#9) malphitee válasza kicsaba (#6) üzenetére


malphitee
senior tag

Itt a baj hogy egy i4s hasznalhatatlan telefon már. I5 alatt is rezeg a léc.

(#10) Agrippa22 válasza malphitee (#9) üzenetére


Agrippa22
tag

Szerintem még teljesen jó, 812-vel is. Egyébként én sem találkoztam egy ilyen problémával sem frissítésnél.

(#11) malphitee


malphitee
senior tag

Az a baj azok az embereknek van mindig problémájuk akiknek nincs megfelelo erőforrásu iphonja, ami nem mas mint az 5S es 6 . A tobbi alkalmatlan mar egy ios 8 futtatni makulatlanul. Aztan szidjak hogy milyen szar az ios . Nekem az i6 boduletesen perfect.

(#12) T_Stark válasza malphitee (#11) üzenetére


T_Stark
őstag

Nem feltétlenül, nálam egy iPad Minin fut az iOS 8.1.2, amiben i4S hardver van, és simán használható. Nem mondom hogy tökéletes, de megfelelően használható. Ha megnézem mikori hardver ez, egy rossz szavam sem lehet rá.

(#13) alkatraz3000 válasza malphitee (#11) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Bődületesen rossz?? Volt a kezedben? 6 pluszt használok , de semmi kivetni valót nem látok az 5-os szériaban, a 4s meg ma is használható , csak nem úgy , mint egy 6 plusz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14) malphitee válasza alkatraz3000 (#13) üzenetére


malphitee
senior tag

Hasznaljatok boldogsagban akkor. En 1x mikor bent voltam a tmobilban kint volt egy ipad mini 1gen, es sirtam ugy akadozott a rendszer, arrol nem beszelve hogy pixelrengetegbe tévedtem. Az nem apple érzés mar .

(#15) alkatraz3000 válasza malphitee (#14) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A sima Mini egyedül a kijelzőben rossz, de a 4s-nek retinaja van. A minit meg minden faék megnyomogatja, végig abuzalja es johogy lerohad.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#16) no more válasza malphitee (#11) üzenetére


no more
addikt

Így van, teljesen normális, hogy minden frissítéssel egyre rosszabbá teszi az Apple a készülékeit. :DDD

(#17) Touch-ko: Én nem aggódom, mert sosem vennék iOS-t futtató készüléket. Bőven elég volt látni a lassított felvétel iphone 4-et iOS7-tel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18) Touch-ko válasza malphitee (#14) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ha ez vigasztal en 1.0.2-tol hasznalok iOS eszkozt. Sosem tapasztaltam hibat. iOS 1.0.2 ota kiadtak (szam szerint 48 darab frissitest) es eddig semmi gondom nem volt soha.
En nem aggodnek a helyedben :)

(#19) Touch-ko válasza malphitee (#14) üzenetére


Touch-ko
őstag

Eloszor is iPhone5-on teljesen jol megy az iOS8. Semmi gond sincs vele.

A kirakott iPad Mini pedig mar ezrek megtapogathattak, gondolom senki sem
Lotte ki a futo alkalmazasokat sem. Valamint maga a HW az iPad Miniben 2011-es, azaz lassan elmult 4 eves.. Esetleg van olyan 4 eves Andoridos tablet amin az 5.0 fut? Mortorola Xoom esetleg? :)
Latod?

(#20) T_Stark válasza malphitee (#14) üzenetére


T_Stark
őstag

Mint Mini tulaj, úgy érzem te eléggé túlajvékolod ezt a dolgot.
Távolról sem ennyire rossz a helyzet, mint ahogy itt előadod.

(#21) no more válasza no more (#16) üzenetére


no more
addikt

Bár ismerősöm azt mondta, hogy 4s, de azt valahogy nem tudom elhinni, hogy úgy akadozik, meg lagol, azért abban jóval combosabb a hardver... mindegy, gáz volt.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ááá nincs gond semmi. Vagy ha van restartolj az megoldja. :DDD

Mint iphone tulaj eszméletlenül meghökkent lassan 1 éve mennyire érdekes ez a közösség. Emiatt utálom is magam kicsit és gondolkodtam is, hogy 4s után droid vagy 5. 5 lett, de ez a melékíz nagyon rossz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) malphitee válasza T_Stark (#20) üzenetére


malphitee
senior tag

Persze , aki hozzaszokik a johoz, utana rogton eszreveszi a rosszat. De errol nem nyitok vitat, holtra nem erdekel ki mit hasznal.

(#24) Touch-ko válasza no more (#16) üzenetére


Touch-ko
őstag

Pedig a 7.2 allitolag sokat segitett rajta. Ne varjon senki sem egy 4 eves telefontol legujabb feature-oket, valamint maximalis sebesseget..
En sem csodalkozom ha az iPad3-am 3 ev utan lelassul.. Nem
Is sajnalom, majd veszek helyette masikat ha oktoberben kijon az uj!

Viszont jon ra bugfix, jon ra biztonsagi frissites, egyszoval a lenyeg meg tamogatva van..

[ Szerkesztve ]

(#25) no more válasza Touch-ko (#24) üzenetére


no more
addikt

Végül is egy 5 éves droidra is rá lehet tákolni a Kitkat-et, pedig már "5 éves hardver".

Pointless discussion is pointless.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#26) alkatraz3000 válasza no more (#25) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az sosem gyári kitkat lesz, az a baj.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#27) Touch-ko válasza no more (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

Gondolom mindenfele root, hack, neg cseszegetes nelkul, ugye?

(#28) Touch-ko válasza no more (#25) üzenetére


Touch-ko
őstag

Anno azt nyilatkoztak, hogy a 4.4 a regebbi gyengebb vasakon is menni fog. Ehhez kepest hany gyarto adott ki ezekre frissitest? A nagy reszukrol marmeg is feledkeztek.
Bocs, lejart a szerk. Ido.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.