Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gengi


Gengi
senior tag

:O... Ugyanolyan Ikon van most az én készülékemen is...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#2) Depression


Depression
veterán

Sok sikert a magyar változathoz!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) plus44


plus44
veterán

Ha támogatná a magyar nyelvet...(úgy látszik ez ma az álmodozás napja eddig)

Gengi: ?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Ha lesz magyar nyelv (álom :O ), de ha nem akkor is egy nagyon jó dolog. :C Na ezért szeretem az almát. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) Gengi válasza plus44 (#3) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez a Google Voice Search ikonja XD.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#6) plus44 válasza Gengi (#5) üzenetére


plus44
veterán

jah értem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) gomsadi#


gomsadi#
tag

Ez jó dolog, droidon probalgattam már, egész kellemes tud lenni.

Have a Lot of Fun!!

(#8) r4z válasza GALARDO (#4) üzenetére


r4z
nagyúr

Ezt megint új fícsörként fogják eladni, mint a videotelefonálást? Nagyszerű.
Arról ne is beszéljünk, hogy a legnagyobb konkurens rendszer (gy.k. Android) már régóta tudja ezt a funkciót.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) GALARDO válasza r4z (#8) üzenetére


GALARDO
addikt

És most kit érdekel az Android? :U

10: Nekem aztán tök mind1 hogy milyen újításnak állítják be, az a lényeg hogy lesz és kész. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#10) Ricardo válasza GALARDO (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Őket tuti nem, ezért fogják forradalmiként eladni, mintha most találták volna fel. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Jhonny06 válasza Gengi (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, ez konkrétan egy egyszerű megrajzolt mikrofon ikon, nem túl nehéz olyat csinálni, mint egy másik konkurens..

(#12) GALARDO válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem is tudom hogy lehet még ábrázolni egy mikrofont. :DDD :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#13) r4z válasza GALARDO (#9) üzenetére


r4z
nagyúr

Csupán azzal van tele a tököm, hogy egy ilyen dolgot is úgy állítanak be (akár a média, akár maga az Apple), mintha ez világújdonság lenne, és ugyanúgy tőlük származna, mint a spanyolviasz. Nem először fordulna elő. Undorító.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#14) gomsadi# válasza GALARDO (#12) üzenetére


gomsadi#
tag

Ez nem ilyen egyszerű! A mostani perek is ugyan ilyen baromságok miatt mennek;)

Have a Lot of Fun!!

(#15) imisomogyi válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Pedig Apple párti vagyok, de mondhatnánk azt is a nagy pereskedésre, hogy ugyanmár nem nehéz két hasonló éríntőkijelzős telefont csinálni.

Amúgy: A múltkor jöttem rá(!!) bár gondolom sokmindenkinek már hamarabb leesett a dolog. Hogy az alma nem azért akarta levédetni az App Store nevet mert ez az APPlication store-ral egyenlő, hanem mert ez egyenlő az APPle Store-ral is. Gondolom erre már millióan rájöttek, és sokaknak egyértelmű volt, de nekem ez ..újdonság!:D

(#16) havenger


havenger
tag

Ez csak egy egyszerű mikrofon (ami pont ugyan olyan mint az androidnál), hogy is nézhetne ki máshogy (szerintem nem kéne hozzá sok fantázia), de a szappantartó alak alul egy pöttyel, az csak is iPhone lehet :D

(#17) Ricardo válasza GALARDO (#12) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha ez fordítva lenne akkor már menne a Copy/ lopás ma ;) ntra.

(#18) Enjoy válasza r4z (#8) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem azért, de iPhone is régóta tudja, persze nem rendszer szintűen, de a Google Search-ben be van építve. ;)
Ami egy az egyben ugyanaz, mint ami a droidokon van.
Most az Apple kijön a sajátjával, s nyilván jóval hatékonyabb, profibb lesz, mint a Google megoldása. Nem véletlen vásárolták fel a Siri-t, s dolgoznak már rajta jó ideje.

► més que un club ◄

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

No offense, de a cikkben látható képen nem dvorak kiosztás látható.

(#20) gomsadi# válasza Enjoy (#18) üzenetére


gomsadi#
tag

ne keverd a speech-to-text el! voice search van mindenhol.

Have a Lot of Fun!!

(#21) imisomogyi válasza D1Rect (#19) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Szerintem az simple werty!

(#22) buvartacsko válasza r4z (#13) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nekem meg azzal van a bajom, hogy Ti rögtön ezzel jösztök, hogy az Apple úgy állítja ezt be mintha forradalom lenne. Holott az Apple kurvára nem mondott még semmit erről... Undorító!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444 Menjél akkor hányni. :)

(#23) Tikakukac válasza buvartacsko (#22) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha lehetne fogadásokat kötni, akkor a betétkönyvemet nyugodtan felraknám, hogy itt bizony forradalmi innováció lesz :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) Polllen


Polllen
nagyúr

Itt volt már ennek is az ideje. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Én nem látom ezt a gombot. :F

(#26) buvartacsko válasza Tikakukac (#23) üzenetére


buvartacsko
addikt

Gondolom Te úgy adnád el a terméked, hogy "ááá tudom hogy ezt már megcsinálta előttem ez a cég, meg az a cég, így már nem is akkora nagy szám, de megcsináltuk mi is, használjátok". :) Az ilyen PH! "fúj milyen gusztustalan és undoritó az a csúf gonosz Apple!!!!" keze alatt nem kellene 2 sec, és csődbe menne bármelyik cég a világon. :)

(#27) Ricardo válasza buvartacsko (#26) üzenetére


Ricardo
félisten

A gond azzal van ha bármelyik másik platform bevezet valamit (legyen az droid, Bada, vagy symbian) az tuti másolás/ lopás, sőt még a készülékek formája is másolat. Ha ez visszafele megy, akkor ez nem így van mert akkor azért hasonlít mert (ahogy párral előrébb írták is) nem is nézhet ki másképpen....stb

szerk: Valamit átvesz az alma kicsit változtatnak, az nem másolás mert minimális eltérés van.
ha az almától vesznek át valamit, lehet akármekkora az eltérés, akkor is másolat marad.

Itt vége is részemről, mert aki akarja az észreveszi, aki meg nem annak felesleges többedszerre is leírni.

[ Szerkesztve ]

(#28) r4z válasza buvartacsko (#26) üzenetére


r4z
nagyúr

Azért a videotelefonálás "feltalálása", mint hihetetlen, soha nem látott dolog sokaknál kicsapta a biztosítékot. Miért nem lehetett volna úgy behozni, hogy az "iOS 4 új fícsörjei a következők"? Ami valóban forradalmi, azt vezessék be nyugodtan annak (lásd retina display), de a spanyolviasz sz@rásától tekintsünk már el.

De mondj egy olyan példát, ahol egy régóta használt fícsört innovációként jelentettek be valamelyik másik platformon.

Ricardo: +1

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29) Gengi válasza Ricardo (#27) üzenetére


Gengi
senior tag

Márpedig ők ebből élnek és jól csinálják. A piacon bejáratott technikákat vesznek alapul (amit már mások megvalósítottak) ,majd feltérképezik annak hibáit. Majd az újonnan csomagoláskor mikor megkapja az Apple ajánlást mindenki szájat tát. Ügyesek jól csomagolnak újra ,de ez már réges-régen az innovációjuk kifulladása.

Az meg ,hogy egy mikrofon ikont nem lehet megrajzolni máshogy. Már no comment.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#30) buvartacsko válasza r4z (#28) üzenetére


buvartacsko
addikt

Te is azok közé tartozol akik még mindig nem értették meg, hogy a Retina Display csak egy fantázia név. :) Most akkor én is kifogok akadni hogy a Samsung hogy a kurva anyjába képzeli, hogy az AMOLED kijelzői elé oda biggyeszti hogy Super. Mit képzelnek ezek? Mitől Super az ő kijelzőjük? Mi joguk van nekik szupernek hívni valamit? Hihetetlen!!! :W :W :W

Aztán elmondod nekem hogy hol van még úgy megoldva a videó telefonálás ahogy almáéknál? :) Látsz valahol Facetime megoldást? Azt ugye tudod hogy a Facetime működik a Mac-eden, iPaden, iPhoneon, iPod touchon? Érted, hogy fel tudod a számítógéped a telefonoddal, az mp3 lejátszóddal, vagy az tableteddel, mindenféle konfigurálás nélkül?! Ugye érted hogy Wifin keresztül megy a dolog és nem 3G-n? :) Azt is hogy ez SEMMIFÉLE konfigurációt nem igényel, és nem kerül semmi pénzbe? A nokiánál van ilyen? A samsungnál van ilyen? ( házon belül ) Nincs. Akkor tekinthető innovációnak? Igen.

Eszméletlen hogy ezen felakadtok... komolyan, fel sem tudom fogni.

Gondolom azt sem tudjátok, hogy az OS X-ben már évek óta ilyen a mikrofon ikonja ugye? :) Google Voice Search sehol sem volt még... :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Ricardo válasza Gengi (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben egyetértek. Jól csinálják amit csinálnak. Más által megcsinált dolgokat reszelgetnek (nem is rosszul) hatásos az is hogy ezt innovációként hirdetik, de attól még nekem nem szimpatikus. Nem mondtam , hogy nem eredményes, hiszen az adatok is igazolják, hogy jól megy a szekér. Én a dolog "tisztaságát" firtatom. Mások altal kitalált tecnológiák foltozgatásából élnek jól, de ők mindent levédetnek, és mindenkit perelnek. Engedtessék meg hogy ezt gusztustalannak tartsam, függetlenül attól, hogy eredményes

(#32) buvartacsko válasza Ricardo (#31) üzenetére


buvartacsko
addikt

Tehát az Apple semmit nem csinált soha? Mindent csak lemásolt? :) Mondja ezt egy Galax S user, akinek a telefonja létre sem jött volna, ha az Apple nem jön ki az iPhone-al. :)

Persze tudom, most majd jön az hogy én Apple fan vagyok. :) Már régóta észrevettem, hogy ha valaki nem fikázza szarrá, agyon az Applet, nem köcsögözi, buzizza le Steve Jobsot, az csak egy elvakult alma fan lehet. :) Olyan nincsen hogy valaki csak szimplán elismeri, hogy az amit csinálnak az jó, és senkinek se ártanak ezzel. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) Jhonny06 válasza Ricardo (#27) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Itt vége is részemről, mert aki akarja az észreveszi, aki meg nem annak felesleges többedszerre is leírni."

Megfogadhatnád a saját szavaidat. :U

(#34) kutkut


kutkut
addikt

Srácok, akármennyire is hasonlít az androidra, már most látszik, hogy " nyilván jóval
hatékonyabb , profibb lesz, mint a Google
megoldása." Tudjátok, mint a notification center... :DDD

Meizu MX3 32GB

(#35) Bavid válasza buvartacsko (#30) üzenetére


Bavid
senior tag

Lol, viszont van egy olyan nevezetű program, hogy skype ;)
És ezt előnynek beállítani, hogy wifin megy és nem 3g-n... :C

Jót nevettem rajtad, köszi szépen! :C

"akinek a telefonja létre sem jött volna, ha az Apple nem jön ki az iPhone-al" :DDD :DDD Ezaz köszönöm szépen apple! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#36) Sanraith válasza buvartacsko (#30) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Nekem elég nagy "konfigurációnak" tűnik, hogy mindenkinek a kezébe kell nyomnom egy iEszközt, akivel videótelefonálni akarok.

(#37) buvartacsko válasza Bavid (#35) üzenetére


buvartacsko
addikt

Tehát a Skype az automatikusan ott van az összes nem Apple telefonon és számítógépen? Jót nevettem rajtad, köszi! :)

(#38) Gengi válasza buvartacsko (#30) üzenetére


Gengi
senior tag

(Valami Skype nevű ősrégi szoftverről hallottam ilyen szóbeszédet)

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#39) Ricardo válasza buvartacsko (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt sem mondtam. Egy hete van SGS készülékem. amikor blade-m volt azt kaptam biztos azért írok ilyeneket mert nem telik rá és irigykedek. Jó látni hogy mindenre van sablon válasz :D

Jhonny06:
Hidd el próbálkozom.

(#40) r4z válasza buvartacsko (#30) üzenetére


r4z
nagyúr

Olvasd már el még egyszer, amit a retina displayről írtam. Vagy menj vissza az általános iskolába szövegértelmezést tanulni.

Facetime: Most attól kéne hasra esnem, hogy az Apple meg tudta oldani a saját termékei között a kommunikációt, ami csak bizonyos körülmények között működik?

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#41) buvartacsko válasza Gengi (#38) üzenetére


buvartacsko
addikt

loop: Tehát a Skype az automatikusan ott van az összes nem Apple telefonon és számítógépen? Jót nevettem rajtad, köszi! :)

(#42) GALARDO válasza Ricardo (#39) üzenetére


GALARDO
addikt

Örülj neki hogy SGS-t használhatsz, ja és gyere hajolj meg a szifonom előtt, hogy megszülethetett a telefonod. ;] :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43) buvartacsko válasza r4z (#40) üzenetére


buvartacsko
addikt

:) Jól van. Ügyes vagy.

(#44) Bavid válasza buvartacsko (#37) üzenetére


Bavid
senior tag

Hát nem, de kb 20 mp alatt ott van, ha szeretnéd! De ha nem kell, nem használod, akkor nincs ott feleslegesen, ezt hívják szabadságnak, te döntesz! Kell vagy sem.

Egyszer olyan szívesen elbeszélgetnék egy veled hasonló emberkével élőben, csak hogy tényleg elhiszed amiket írsz... :U
De komolyan tökre feldobtad a napomat, köszi mégegyszer :DDD

#41: ezt komolyan be kellett még egyszer írni?:D (2 perc eltéréssel?)

[ Szerkesztve ]

(#45) buvartacsko válasza GALARDO (#42) üzenetére


buvartacsko
addikt

Miért? Neked nem tűnt fel hogy az iPhone előtt nem volt Android? :) Nem tűnt fel hogy az Androidot azért készítették hogy ellenfélt csináljanak az iOS-nak? :) Szerinted tehát ha nem készült volna el az iOS, akkor gondolkodott volna ilyesmin a Google? :) Ha a Google nem csinálja meg, lenne Galaxy S Androiddal? :) Nagyon bonyolult összefüggések ezek, tudom én. :)

(#46) buvartacsko válasza Bavid (#44) üzenetére


buvartacsko
addikt

:) Szóval Te szabadságnak hívod, hogy alapból semmit nem tud a telefonod. :D

[#41: ezt komolyan be kellett még egyszer írni? (2 perc eltéréssel?)]

szerinted? :) most komolyan 2x is le kellett irni a skypeot? :) :):):)

Nagyon cuki vagy, Te is feldobtad az én napom. xD xD xD Hihetetlenül aranyosan használod a fórum smiley készletét. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Alwares


Alwares
aktív tag

Már az én Mangos WP7 telóm is tudja. Egész korrekten felismeri, hogy mit mondok. Persze csak angolul, de örülök az ilyen dolgoknak, szerintem tök jó, az utcán pl mikor megyek valahova, nem kell nekiállni gépelni, még ki se kell venni a zsebemből és kommunikálok.
(mikor jön egy Sms, felolvassa, hogy ki küldte, aztán hanggal felmondom/elkomunikálok vele. Read it, discard, reply stb..)

(#48) Ricardo válasza GALARDO (#42) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd a defyd vagy actívod elötőtt esetleg [link]

;)

(#49) Gengi válasza buvartacsko (#41) üzenetére


Gengi
senior tag

Ezt nem érzem át ne haragudj. Szóval van az IWorld és aki azon belül él képes videotelefonálni egymással ? Illetve van az Underworld a két tábor nem keverdhet :D. Szóval én nem videotelefonálhatok a barátnőmmel akinek macje van ,mert nincs autómatikusan a gépén a Skype ??? Ami ugye a Store-ok világában illetve a net korában nem tart tovább fél percnél (letöltés + bejelentkezés ) ?

Hát fegyvertelenekkel nem harcolok tovább :)......

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#50) r4z válasza buvartacsko (#45) üzenetére


r4z
nagyúr

Köszönöm Apple, hogy most Dezim lehet :R

:N

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.