Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Szépnek szép, de megoldhatták volna,hogy az "előlapi" panel eltakarható legyen az egyszerűbb takarítás céljából...

(#2) Skizz


Skizz
addikt

Feléből mennyit engednek? :)

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

na ugye megint ez a elvileg prémium kategória,akkor sem tetszik a Lian Li :N

Skizz-még akkor is drága :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) sNORh


sNORh
addikt

kajak beadja.. :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na EZ fasza. Az utóbbi Lian-Li házaknál nem értettem, miért csinált maga alá a tisztelt publikum, de ez teljesen rendben van az én szememben. Blokkolnám.

(#6) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

ahh, must have :U

(#7) vottokar


vottokar
senior tag

Velem viccelsz, amikor az ötöslottó főnyereménye 1440 millió forint!
Sajnos ez a Lian Li sem nekem készült. Max, ha bejönne a kezdőnyeremény :((( Az én pénztárcámnak ez már túl nagy összeg egy számítógépházért. Pedig tetszik, hogy nincs agyoncsicsázva.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nekem nem tetszik.
Ebben az árban lenne olcsóbb ház is, ami hasonló paraméterekkel és külsővel bír.

(#9) Atis707 válasza juliabrilke (#8) üzenetére


Atis707
tag

Ilyen árban alu ház? Vagy ez megszokott?

Szép nagy robosztus házikó, bár inkább power usereknek készült sztem, inkább egy szerényebb fekvő ház :B

(#10) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Na ez a gyönyörű :Y

A fél karotokat odaadnám érte :DDD

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#11) Gave


Gave
addikt

Elodje szebb volt.

(#12) P00By


P00By
nagyúr

Ez is bejön :Y :)

(#13) Depression


Depression
veterán

Ez még nem is olyan drága. De nem is szép.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem tetszik, az enyém sokkal szebb. :)

(#15) morfondőr


morfondőr
őstag

Szerintem pofás házikó! Bár nem értem, hogy miért kell mindenhol felülre rakni ventiket. Értem én, hogy ott szellőzik a legjobban, de kikapcsolt állapotban csak hullik bele a por.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#16) engusz


engusz
veterán

Nem rossz a ház belseje, de kivételesen kívülről nekem sem tetszik.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#17) fereg


fereg
tag

ennyiért nekem sem tetszik

;)

(#18) engusz válasza fereg (#17) üzenetére


engusz
veterán

Az okosan kivágott alaplaptálca, a kártyák rögzítése, a sok HDD hely, a táprögzítés az alsó porszűrővel, az ehhez tartozó kábelvezető és jó szellőzés azért emelik a tétet.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#19) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

belseje és kialakítása tetszik, visszafogott, és képen egyáltalán nem jön le a mérete (pedig azért annyira nem kicsi). hűtés szempontból is adekvátnak kell lennie.

drágának drága, de a minőséget meg kell fizetni (festésben egy -hasonló méretű- CM690 is siralmasan néz ki egy LianLihoz képest, ha meg nekiáll az ember átfesteni, porszűrőzni, ventitcserélni, gumibakotszerezni -az mondjuk a 690ben pont nem kell-, rögzítéstcserélni, az nagyon hamar sok pénzbe és nagyon sok utánnajárásba kerülhet).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#20) luw2win


luw2win
őstag

pofás darab :K

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#21) DeltaPower


DeltaPower
őstag

a kártyarögzítő nagyon tetszik, viszont rohadt drága.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#22) alibabo válasza proci985 (#19) üzenetére


alibabo
tag

Ott a pont. Én pont így voltam vele. :K

A legtöbb zenészből soha nem lesz sztár. Őket egy dolog vígasztalhatja: a legtöbb sztárból soha nem lesz zenész. - by Horváth Attila, a Mester

(#23) Face8814


Face8814
őstag

A belső kialakítás azért elég komoly!
A külsőt tekintve, vannak szebb Lian Li házikók, de az ajánlott 190$-os (35720Ft) fogyasztói ár - persze ha nálunk is ennyi lenne ;] - elég korrektnek mondható.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#24) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

oké-oké szép, de számomra használhatatlan, hova tegyem az ide-s mobil rack-et, meg a sata-s rack-et, meg a 2 db dvd írót? :N

Öntörvényű Sünmalac

(#25) #72042496 válasza {Zodiac} (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Flexről hallottál-e már? ;]

(#26) {Zodiac} válasza #72042496 (#25) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

inkább a lian-li használjon flexet, ők biztosan szebben meg tudnák csinálni :)

Öntörvényű Sünmalac

(#27) Konflikt


Konflikt
addikt

nemtetszik a kivagas a tetejen. meg azsem h 3(?!) 5,25" os hely van.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#28) {Zodiac} válasza Konflikt (#27) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Én is ezt nehezményeztem, csak másképp fogalmaztam. Ha power usereknek készült, akkor arra is gondolhattak volna, hogy a 2 hely naaaggyooonnn kevés... :(

Öntörvényű Sünmalac

(#29) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

hjaaaj hát nagyokat sohajtozok a ház láttán, számomra abszolut must have kategoria :DD
mindene megvan ami nekem kell, es a kulseje is minimalista és gyönyörű
AKAROM!!! :C

-=The digital artist of the darkside=-

(#30) total90


total90
veterán

Belsőleg nagyon OK a cucc, de külsőleg nem jön be :((( Egyébként nekem igazából egyik Lian Li sem jön be, de ennek a belseje nagyon tetszik.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#31) darkarthur


darkarthur
senior tag

A Chieftec házikómat még mindig nem cserélném le, de ez a házikó tetszik. (kivéve az árát)
Azok a bővítőkártya lefogatások masszívnak hatnak. Jó, hogy külön, külön lehet befogatni a kártyákat, nem egy lemez tartja lent az egész sort.

Samsung S23 Ultra 5G

(#32) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak nekem tűnt fel az a rusnya kék karika az elején? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33) #72042496 válasza {Zodiac} (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csak ne akard tudni, hogy mennyiért. :)

somasz: Az oldalsó rácsokon át.

[ Szerkesztve ]

(#34) somasz


somasz
addikt

Az előlapon hogyan szívja be a levegőt a két venti :F Valahogy nem látok elég nagy lyukat

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#35) Konflikt válasza {Zodiac} (#28) üzenetére


Konflikt
addikt

igazabol 3, de midegy, mert azis keves. siman elfert volna meg akar +4-5 is, de meg 1-2 nek is orult volna mindenki. aztan moge ugyanugy beteheto 3,5" os cucc. na midegy. ez valojaban nem igenyel nagy fejlesztest, vagy plussz hozzaadaott koltseget. viszont az erteket nagyon megdobta volna.

amugy zsir az alairasod :D

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#36) m4rc! válasza somasz (#34) üzenetére


m4rc!
őstag

Oldalt.

Jó kis ház lenne ez, csak az a kék karika tényleg nagyon nem kéne rá.

mod.: Aki drágállja a LIAN-LI-t az vegyen LanCool-t, ugyanaz a kettő ;)

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#37) Barthezz2 válasza somasz (#34) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez lett volna az első kérdésem nekem is :D

Amugy nekem tettszik, de ennyit egy házért nem adnák.. Az elején az a kék kör meg sokkal jobb lehetne, ha mondjuk kivágtak volna valami rácsos részt az alatta terpeszkedő ventinek, és akörül lenne az a kör, de így csak ott van, és semmi értelme..

Everybody lies.

(#38) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Én azt kérdezném a tisztelt jelenlévőktől, hogy az egyik képen jelzett 290mm-es méret mennyire gyakori a házaknál. Szóval ez az átlagos vagy ez kicsinek számít a ház mélységét illetően? Mert úgy tudom, hogy egy HD4870X2 32cm. Az már csak néhány hdd fiók kiflexelésével férne el.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#39) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Azért ez még mindig nem egy CM Stacker...

(#40) Vassili


Vassili
tag

Nem gondoltam, hogy Lian Li gyárt olyan házam ami nekem befog jönni. Két dolog nem tetszik benne. Az egyik hogy nincs feketére fújva a bele, a másik hogy lehetne kizárólag mATXes kivitel is:)

(#41) #72042496 válasza Ricco_hun (#38) üzenetére


#72042496
törölt tag

A nagyobb házaik ennél 10 centivel mélyebbek, azokban már elfér az X2. Ez egy midi torony, abból sem éppen a legnagyobb fajta.

(#42) engusz válasza somasz (#34) üzenetére


engusz
veterán

Az előlap oldala végig van lyuggatva.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#43) negyedes


negyedes
addikt

Szep darab, de az ara mar nagyon csunya. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#44) Voyage


Voyage
aktív tag

Ez kivételesen nem tetszik, az ára meg Lian Li-hez képest túl olcsó... :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#45) Face8814 válasza Dr. Akula (#39) üzenetére


Face8814
őstag

Mivel nem is abba a kategóriába szánják.....
Tudod az egy full tower, ez meg nem!

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#46) Duree


Duree
veterán

Az a baj,hogy hiába felsökategóriás,minöségi ház,nekem sohasem tetszettek

duree54

(#47) somasz válasza engusz (#42) üzenetére


somasz
addikt

Azért kíváncsi lennék, hogy ez akkor hogyan működik a valóságban...
köszi a válaszokat

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#48) Ricco_hun válasza Ricco_hun (#38) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Utánanéztem, rosszul tudtam.
"A VGA hossza 27 cm, megegyezik a HD 3870 X2-ével..."
forrás

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#49) engusz válasza somasz (#47) üzenetére


engusz
veterán

Nagyon jól. Nyilván nem tud annyit szívni, mintha direktbe csak rácsozás lenne az előlapon, de a merevlemezeknek nincs is szükségük nagy légszállításra/nagy fordulatú ventilátorokra.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#50) #72042496 válasza Ricco_hun (#48) üzenetére


#72042496
törölt tag

Akkor éppen elfér benne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.