Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez igen!
Nem semmi meló ezt így megcsinálni!

Cikket nem olvastam el csak gyors átfutottam de engedjétek oda bacsis-t majd süt rajta ezt azt garden party alkalmával :D

...

(#2) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Beteg állat :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Komoly lett, nem jött még a pénzügyőrség az illegális színesfémlerakat miatt? :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#4) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon igényes munka, gratulálok hozzá. :)
A cikk kellőképpen részletes volt, nem gondoltam volna, hogy valaki megpróbál egy Scythe hűtő alapjaira egy egészen új szerkezetet építeni, ami ilyen jól működik.

(#5) grunge


grunge
addikt

Zseniális! Gratula hozzá! Mindígis tetszettek a passzíiv megolgások! Ez valami irtó baróra siekredett :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#6) Jani18


Jani18
aktív tag

Grat nagyon jó lett.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#7) orochi_gold


orochi_gold
tag

Nagyon igényes körülményes munka,mindenki megirigyelheti :R :R

I7 2600K@4500MHZ(1.355V) TITANIUM FENRIR EVO HD6950 GIGABYTE OC@(940/5500) ASROCK P67 PRO3-B3 8GB KINGMAX HERCULES 1866MHZ CM:GX450 THERMALTAKE COMMANDER MS-14

(#8) Lewzke


Lewzke
őstag

Brutál ... :R

(#9) P.O.W.


P.O.W.
tag

Minden elismerésem... :R

MSI MAG B550 TOMAHAWK, AMD RYZEN 5 5600X ,XFX RX 6700 XT 12GB, 4x8GB Kingston Renegade 3600Mhz DDR4, Corsair RM750 ,Noctua NH-U12S, Aerocool Aero One Eclipse RGB, AOC C32G2ZE 240Hz, Razer Deathadder Essential, Genesis Thor 300 TKL

(#10) Locutus


Locutus
veterán

Grat :)

Emlékszem még anno elborult koromban huzalszikrán vágtam vörösréz tömbből procihűtőt :D Majdnem kibasztak a cégtől, mikor már 24 órája az futott a gépen, aztán olyan finom bordázása lett, hogy a levegő se ment át közte :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11) epityesz


epityesz
aktív tag

Ejha!
Nem semmi......árba sem meg időben sem!
Grat :C

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#12) mghltm


mghltm
addikt

:Y

most ebredtem fel es a cikket atfutva, meg mindig azt hiszem, hogy csak almodom. de nem! :N

delutan lesz mit elemezni. minden elismeresem a tietek! :R

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#13) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Nem semmi meló, bár ennyi pénzből, ekkora munkával inkább egy vízhűtés... Megfelelő méretű (ha kellőképpen megalománok vagyunk, több -megfelelő méretű- ) radiátorral az is lehet "passzív" - azért egy pumpa kell bele.. Viszont nem lesz tőle hangos.
Mellesleg ha takarítani szeretnénk a gép körül, nem kell villástargoncát bérelni a megmozdításához. :DDD

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#14) strike-force


strike-force
őstag

:Y :C asztak____va!!!! :Y :C nagyon komoly lopakodót hoztál össze!

az én gépemben táppal együtt 5 db venti van 3x12 és 2x9 mindegyik 500-600 rpm-en és azt hittem hogy halk, de full passzívhoz képest ezek szerint hangos! :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#15) Chiller


Chiller
őstag

"Nagy tételben felvásároltam az egész készletet. Amiket használtam, azok második revíziós bordák, nagyobbak az eredetinél, de nincs bennük hőcső. Van még 40 kisebb, első revíziós példányom hőcsővel egy későbbi projekthez."

Itt azért felnevettem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) kop8


kop8
őstag

nagyon álat :C
ma elolvasom az írást!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#17) EneMy84


EneMy84
tag

Hát ez brutális nem kis munka és időbe kerülhetett. jah és pénzben sem utols. :C :C :C :C

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#18) lorcsi


lorcsi
veterán

ez nem semmi...ott leszel a koreaiak között is :D a linkekben az tuti..iylen házzal és konfiggal...baró :R

(#19) apollo12


apollo12
veterán

hát grat hozzá, vga tuningot is majd nyomhatsz rá, nagyon le van hűtve

ez mellet már lehet aludni

(#20) patex1983


patex1983
őstag

Nos akkor minden elismerésem fejezem ki itt is. :R
Erre nincs más szó, mint brutális :K

X

(#21) Zodicus


Zodicus
senior tag

Nem semmi, nagy munka volt, gratulálok!

(#22) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Szép munka. Grat.

(#23) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Gratula nagyon tetszett, vigyázz a színesfémtolvajok nehogy meglássák mert széfet is kell bérelned.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#24) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát ennyi :R

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#25) Egon


Egon
nagyúr

Nem semmi meló, de azért van gyári alternatíva is

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon komoly, volt vele munka, látszik. Grat. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) atti_2010 válasza Egon (#25) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem sokat ér szab. megoldásával szemben mert lehetetlen annyi hőt kihozni a házból és akkor megint ott vagy ahonnan elindultál.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#28) NagyBandi


NagyBandi
csendes tag

Ez az ember az a fajta őrült, akit tisztelek :)

(#29) patex1983 válasza Egon (#25) üzenetére


patex1983
őstag

és ebben mivel hűtik többek között a VGA-t? :U

X

(#30) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Szab.tam!

Őcsém, Te nem vagy normális!
De minden tiszteletem a Tiéd!!! :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#31) Chosen


Chosen
addikt

Sok kiló alut spórolhattál volna, ha GTX 480 helyett nagyobb teljesítményű, de kisebb fogyasztású karit használsz, pl GTX 570-et.

(#32) havasa


havasa
aktív tag

:R Vártam ezt a cikket, kegyetlen ez a hűtés.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#33) arn


arn
félisten

respect, csak kar, hogy ezt nem 10 eve kezdted :) nincs tul nagy jovoje a draga pcknek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#34) vivike77


vivike77
tag

Ez kemény nagyon :D A VGA hűtés hát .... :D

(#35) stratova


stratova
veterán

Minden elismerésem! Elég komoly tervezés lehetett mind előtte mind alatta, nem kis pénz és idő. Cserébe nem hiszem, hogy létezik még egy olyan passzív hűtőrendszer PC-hez, ami ennyi hőt képes elvezetni. Köszönjük :C

(#36) pschio


pschio
őstag

beteg :C

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#37) Angel1981


Angel1981
veterán

Hát ez aztán tényleg szinte páratlan! :Y
GRATULA! :R

(#38) PCrevRM válasza patex1983 (#29) üzenetére


PCrevRM
tag

Vagy még alapvetőbb kérdés: hova rakják? MEGALOL ez a nofan a gravírozott felfekvőfelülettel együtt, amúgy is csak 100w-ot tud elvezetni, vicc.
Volt a zalmannak passzív háza, csillió ft-ért, de az sem ez a kategória.

[ Szerkesztve ]

We are Outcast Consensus 1

(#39) echterion


echterion
nagyúr

Gratulálok! Engem is zavarnak a ventik, de nem ilyen mértékben. Ehhez igen erős elhatározás és türelem kellett. :C

**********

(#40) vallas


vallas
senior tag

Grat a cikkhez, én végigkövettem a születést, de jó így egybe látni.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#41) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Nagyon jó cikk lett kedves szab.tam kolléga! :R (Már nagyon vártam)
A cikket végigolvasva egy nagyon komoly ötletem támadt. ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#42) szab.tam


szab.tam
nagyúr

mindenkinek nagyon köszönöm! :R :R :R

(#13) -=Ghost=-
vízhűtés. vártuk, vártuk.... :DDD

(#19) apollo12
vga feszt elvből nem emelek. alapfeszen 800/4000-et tud. nem látok melegedésbeli különbséget...

"ez mellet már lehet aludni"
lehet, de nem érdemes. nem főz reggel kávét.... :N :DDD

(#25) Egon
nézegettem a gyári megoldásokat. hemzsegnek a tervezési hibáktól. nagyságrenddekkel nagyobb butaságok vannak benne, mint az én cpu hűtőm aljában a hőtorlódásnál. de természetesen nem mondom meg, mik ezek. találják ki a jól megfizetett mérnökeik... :K

(#31) TheChos3nOne
lehet, hogy egy 570-et könnyebb lett volna lehűteni. de itt pont ez is benne volt a kihívásban.
volt egy "b" terv: 2*6850 powercorlor passzív, eyefinity lehetőséggel. de az nulla feladat lett volna...

(B)(#35) stratova(/B)
a tervezés az nem egy konkrét lépés volt. folyamatos ötletelgetés az itteni ph-s fórumtársakkal. még a marónál is változtattunk, szinte a gép alatt...

a "villástargonca" felvetésre egy elég friss kép:

ezen látható, hogy egy 6 görgős polcon megoldott a kihúzhatóság. a mostani helye zártabb, mint kihúzva a tesztekkor, de nem látok lényeges hőmérésklet emelkedést. (gyakolatilag eyelőre inkább semmilyet... - de a hétvégén majd újból megnyúzom.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#43) Szoszibá


Szoszibá
tag

Nem semmi munka egy ilyet összehozni, gratulálok. Tetszenek a passzív megoldások, de nekem ez már sok. Kicsi a szobám, szoktam is néha hurcolni a gépet, szóval az ilyen (ekkora) megoldás nálam nem pálya. Szerintem nem kényelmes, meg úgy egyáltalán. Egy átlag konfig méretét megkétszerezve lehet csak passzív gépet csinálni?? :U

(#44) Stargun! válasza szab.tam (#42) üzenetére


Stargun!
tag

Komoly munka., le a kalappal. :R

Azért szeretném megkérdezni, hogy látván a passzív VGA hőfokát szőrös fánk alatt nem gondoltál-e rá, hogy nem ártana egy (két) Peltier elem is a hőcsövek és a GPU közé?
Akkor legalább a GPU nem melegszik annyira, a csövek meg oldják meg a hő elszállítását ahogy tudják. ;]

(#45) copass


copass
veterán

gratula! nagggyon dúrva az egész. kíváncsi leszek az üzleti cuccra majd.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#46) KillHates


KillHates
nagyúr

minden elismerésem :R Ez már vallás :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#47) KillHates válasza patex1983 (#29) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az még hagyján... de hová teszik? :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#48) zsozsi33


zsozsi33
csendes tag

Királyság! Nagy meló, nagy cucc, gratulálok :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zsozsi33 Angol órát adok-veszek :)

(#49) D1Rect


D1Rect
félisten

Tipikus példája amikor a "lehetetlen" találkozik a megfelelő mennyiségű "hülyeséggel" és elszántsággal. Gratula! :R

(#50) Sanya


Sanya
nagyúr

véleményem szerint nem a tömeg számít, hanem a felület, illetve a lamellák között áramoltatott levegő mennyisége. egy ekkora rendszert is meg lehet úgy tervezni, hogy szálljon közte a levegő.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.