Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mazsika


Mazsika
őstag

jó cikk volt, jó volt olvasni róla hogy hol is készülnek a cikkek, és látni hogy hol fényképezik az eszközöket, stb.. :K :R

Dáccsika

(#52) Picco válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


Picco
addikt

aruljak azt kulon is valami notebookmatricas oldalon :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#53) Ipse89


Ipse89
tag

Nah Bacsis bemerészkedthettél a sasfészekbe ;] Racecam merre járt? Neki a titokzatosság a védjegye? :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#54) B@zs válasza acélkemény (#6) üzenetére


B@zs
tag

:DDD

Üdv

(#55) Porcupain válasza Alvin_ti4200 (#47) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Én csak a nagy fehér falakat furcsállom, hogy nincs sehol egy hatalmas játék plakát, vagy hasonlóak.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#56) Alvin_ti4200 válasza Porcupain (#55) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem egy informatikai magazinnál nem is kell, hogy legyen ilyesmi. A PC Guru szerkesztőségében is csak elvétve fordul elő, jellemzően azoknál, akik a játékteszteket írják. Én - mint szintén cikkíró - biztos, hogy kikészülnék attól, ha állandóan alaplapokról és videokártyákról szóló marketing anyagokat kellene A2-es méretben bámulnom, akárhova nézek:) Arról nem is beszélve, hogy egy nyugodt környezetben kevésbé érzi magát kockának az ember.

(#57) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Kösz a cikket! :)
Csodálom, hogy bacsis nem tuningolta széjjel a gépeiteket, bár lehet, hogy a szervereknek nem ártott volna, legalább az oldal begyorsulna. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#58) Napfénysüti

Jó és érdekes cikk. Élmény volt olvasni. :R

Més que un club!

(#59) Stukker1987


Stukker1987
senior tag

Nagyszerű cikk, grat hozzá! :R
Sokan (köztük én is) voltak már kíváncsiak a megkérdezett dolgokra!

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#60) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Jó kis cikk volt :) Bacsis minél előbb legyen PH! Házigazda, megérdemelné az tuti. :)

Amúgy az a jó, hogy elég sok cikk születik itt, szerintem PH az egyetlen olyan gyűjtőhely, ahol naponta a legtöbb cikk jelenik meg. Legalábbis sokszor nyomogatom az F5-öt :D Ha PH-n nincs akkor Logouton találni valami érdekességet.

Szóval hajrá, jól csináljátok :)

(#61) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ez tök állat volt, jók vagytok srácok :) Tényleg tetszetős volt anyagi formát is adni a PH!-nak, még hozzá olyat, ami dukál. Csak így tovább :)
Nem először derül ki, hogy a "Túloldalon" is emberek vannak, de azért mégis olyan jó érzés újra meg újra olvasni, és látni, ahogy bebizonyosodik. (hacsak nem az új fejlesztésű (tavaly átmeneti fórumlassulásokkal járó) PH-HUmanoid robotjaitok vettek palira minket :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#62) Worker


Worker
aktív tag

Kosz a cikket!

Jo volt olvasni egy kicsit a "kulisszak mogott" zajlo dolgokrol :)

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#63) szablya


szablya
tag

Minden tiszteletem azoké, akik ezt a bulit csinálják :R

Basicsnak meg Rudinak külön is :K Jó volt látni :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#64) Lenry


Lenry
félisten

tetszett ez a cikk :K
mindig is érdekelt volna egy ilyen írás, és most íme.
kösz bacsis :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#65) toldy


toldy
őstag

Nagyon tetszik a dolog hogy így belehetet pislantani a függöny mögé, köszi bacsis és neked is rudi :C :R

Ha nem gond lehet két kérdésem a Ph!-val kapcsolatban?

Az élet nem habostorta.

(#67) Ren Hoek válasza Kalandor (#66) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Tudom tudom, :D A lényeg hogy szimbolikus az "F5 nyomogatás"... Ha valami dolgom, melóm lenne, akkor mindig ráfrissítek PH!-ra és mindig találok új híreket, szal feedet felesleges olvasnom :D Tehát mindig van új hír. :P

(#68) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Kellett már egy ilyen is, thx!

Jó az a PH!-s póló..

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#69) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Köszi Bacsis :)

Igen otthonosabb is lehetne szerintem is pl hűtőszekrény (tele szeszesitalokkal). :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#70) venember83


venember83
nagyúr

"...R6 meg – Panther szerint legalábbis – nem lesz, mert nem lesz rá szükség." - Panther.

"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates

(#71) iSonic


iSonic
addikt

Tetszett nagyon a cikk és a kérdések is frappánsak voltak ;) :C :C :R :R

(#72) Bling95


Bling95
őstag

jo volt benézni a szinfalak mögé .
Bacsist házigazdának :D

(#73) domi007


domi007
őstag

Nagyszeru bacsis cikk, orom volt olvasni, kosz! :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#74) P00By


P00By
nagyúr

Nagyon tetszett a cikk! :R

(#75) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Nagyszerű cikk és hiánypótló! Köszönjük :R

sweetlou6.wordpress.com

(#76) Porcupain válasza Alvin_ti4200 (#56) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Nem tudom,de én biztos kitettem volna egy méretarányos meztelen csajt:D

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#77) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

minden tiszteletem a Tiétek...:R...(cikk író+modik)
boldogabban, büszkébben megyek ki Angliába ezek után:))....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#78) hfrankee


hfrankee
senior tag

Azt hittem,hogy az Árpád hidi ikertornyok egyikének a komplett legfelsőbb szintje a PH! HQ?!
Nem holmi pesti bérlakás... :D

(#79) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Jó cikk! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#80) JoeYi


JoeYi
őstag

szuper cikk. Lehetne belőle sorozat, parcival meg a többiekkel :)

(#81) CséZé


CséZé
őstag

még ilyet :K

(#82) - = Zk = - válasza hfrankee (#78) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áú, ez mellbebaszott. ellophatom?:C:R...
léccilécci ...köszi:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#83) hfrankee válasza - = Zk = - (#82) üzenetére


hfrankee
senior tag

your wellcome! :D

(#84) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Az eredeti elkerülte figyelmemet! Pótoltam, meg ezt is elolvastam, érdemes volt. :)

(#85) JanR


JanR
addikt

Atya vilag milyen jo cikk!

Jo tudni, hogy Pannon egyetemet tanult "kollega" tesztelgeti a hardware-eket ;]
En is ott vegeztem, tesztelhetek en is? ;]

(#86) pschio


pschio
őstag

ez egy nagyon jó interview volt. köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#87) adamssss


adamssss
veterán

Anyagi támogatás honnan van?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#88) marcias válasza venember83 (#70) üzenetére


marcias
őstag

Ezt egyébként én sem igazán értem, pont múltkor kerestetek új programozót, mert hogy nagy terveitek vannak. Ezek szerint az nem a motort érinti? Vagy az még belefér az 5-ösbe?

Steam: marcias88

(#89) Razermazer


Razermazer
őstag

Én annak idején az őskorban mikor még a nyomtatott számítástechnikai sajtó a tiszavirágkorát élte, és még cd-író olvasó is ritkaságszámba ment a gépekben, akkor voltam az ős Pc-guru hadibázisán :D. Pont ugyanilyen bérleményben volt az ő irodájuk is, és találkoztam a sok cikkíróval főnökkel félelmetes agyak voltak. Én úgy érzem hogy hozzájuk nagyon hasonló profizmussal csináljátok, ezt az online magazint, mivel megtudtam hogy az újságban is dolgoztatok(hiába a nagy koponyák összetalálkoznak abból csak jó lehet). Sajnos ugye a régi csapat az ős guru megszűnt, de legalább ti itt vagytok még, és remélem lesztek sokáig csak így tovább. Jó volt látni hol is dolgoztok ki honnan indult. Igen jó lenne meginterjúvolni legalább így virtuálisan a többieket is, ha van rá mód szépen fokozatosan.
Jó volt ezt olvasni Köszi Bacsis köszi Rudi.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#90) madarasz92


madarasz92
őstag

Hű nagyon jó kis Inteju volt nagyon jó volt olvasni..

(#91) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó lett a cikk, ezt lehetne folytatni, érdekelnek a szerkesztőség mindennapjai :)

(#92) ambrus14


ambrus14
tag

Nagyon jó kis cikk, már akkor javasoltam, amikor bacisnál volt a ph! Szívesen olvasnék a többi kollégáról ahogy már írták a többiek is!
Én egy teljesen más környezetbe képzeltem el a "főnökséget" de, így már végre megfoghatóbb a munkahelyetek!

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#93) bambano válasza Racecam (#27) üzenetére


bambano
titán

Aki tudja, hogy hol van/volt, az számíthat a fekete autóra hajnalban?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#94) talmida


talmida
Közösségépítő

Engem is mindig érdekelt, hogy milyen is lehet a PH! Headquarter! :D

Köszönöm, hogy bepillanthattunk a kulisszatitkokba, :R ..és én is szívesen olvasnék a többi házigazdáról is!!!

Képeket is köszönjük!! Nagyon szuper volt az egész. ;)

IN GOD WE TRUST!

(#95) WonderCSabo válasza adamssss (#87) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A bevétel nagy része a honlapokon lévő reklámokból jön - gondolom én.

(#96) Panther válasza venember83 (#70) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

"Nem lesz szükség R6-ra" alatt én azt értem, hogy többször talán már nem kell majd alapjaitól újraírni az egész rendszert. Fejlesztésekre viszont nyilván szükség van, hol itt, hol ott. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#97) mmdms válasza WonderCSabo (#95) üzenetére


mmdms
addikt

Dehogyis! Az asus meg az msi pénzeli őket a fényezésért! :D

Jut eszembe, én is a pannonon tanulok, és úgy néz ki nekem is jobban kellett volna igyekeznem. Nincs valami meló? :U

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#98) Slicmor válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


Slicmor
csendes tag

Kérdésedre a válasz:
skinzone.hu :)

-empty-

(#99) Enton válasza Panther (#96) üzenetére


Enton
addikt

Tehát akkor ha jól értem RIOS 4 kuka RIOS 5 fut csak néha toldozgatni foldozgatni kell?
Lehetne esetleg megnézni valamilyen módon/szinten "működő" RIOS 4-est?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#100) forras2


forras2
őstag

Ezt jó volt olvasni :C
Ez a tipikus eset, amikor a nyúl viszi a puskát! :DD

Elösször amikor megnéztem az utolsó képet, azt hittem, hogy a Kukker ül ott :C :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.