Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Nafene.
Ezt kifejezetten öröm volt olvasni!
A PH! vezetői olyanok, mint isten. Hallani lehet róluk, de látni nem.
Meglepő, hogy ennyi házigazda van, nem gondoltam volna. :)

szerk.: Egy kérdést hiányolok belőle: általában mennyi ideig tart elkészíteni egy tesztet? (tudom, típusától függ, de úgy átlagban...)
Az utolsó képen a notin az matrica? nagyon komoly, árulnotok kellene! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Hebry


Hebry
senior tag

Tényleg nagyon jó volt olvasni.
Legalább közelebb kerülhettek a nagyérdeműhöz.

(#3) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

"Szakállas tagként egyedi képpel "

utalás racecam-re? :DDD :))

jó cikk volt! :R

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Gratula a cikkhez és az interjúhoz. rudi meg jó arc, bárkivel szívesen elbeszélget, már ha nem éppen 3 cuccot tesztel párhuzamosan. :DDD
Nagy tisztelet a riporternek és a riportalanynak is. :R

Mod:
Jó lett a kép a végén. :DD

[ Szerkesztve ]

(#5) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bennem még az a kérdés merült fel hogy ez egy bérelt lakás ahol tesztelgettek, vagy saját amiben laktok? Mi ez? :U

(#4) stevve: Csak egyszer nehogy összekeverje a teszteket, és egy táphoz azt írja hány FPS-t ad le Cod6-ban.. ;]

Jó cikk lett Bacsis, köszönjük neked! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) acélkemény válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


acélkemény
tag

Árulják :) (igy tudom)

(#7) Enton


Enton
addikt

Kösz a cikket! Jó ilyeneket olvasni néha.
Viszont a többiek nem voltak ott? Nem is ált szándékodban velük beszélni? Vagy nem nyilatkoztak?
Jöhet a folytatás ha lesz még ilyen, a többiekkel is, ha van rá idejük egyáltalán.
Bacsis a PH riporter. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) stevve válasza gamerkiller (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

Csak nem :DDD Én mindig csodálkozok azokon, akik ennyi dologra tudnak egyszerre koncentrálni. rudi ilyen, ha hat keze lenne akkor se keverné össze a dolgokat - bár akkor már tényleg istenség lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

"Rudi is Thinkpad-et használ!" :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) gamerkiller válasza Enton (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én egy ugyan ilyet szívesen olvasnék még, csak Racecam-ot kéne elkapni.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

jó kis interjú volt, tetszik, hogy vannak ilyen kötetlenebb írások is... nem szakmai, de nem is bulvár, kell ilyen is szerintem :K (a többiekre is kíváncsi lennék azért a stábból)

bacsis nem akarta "megtuningolni" a hg-urat valami hírhedt fülei gyúlékony szesszel? ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Drenadar válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Drenadar
veterán

Támogatom! de sztem minden házigazda fontos lenne :)
tehát van még 36! :)

(#13) Mr.Csizmás válasza Drenadar (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

heti egy megjelenéssel meg is van az év 3/4-ére a címlapok :DDD

cikk: kb. olyan érzés volt olvasni, mint a kunmadarasi repülőtér atombunkerében járni. :)

mély titkok tárulnak fel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Most értem a végére.

Nagyon szépen köszönöm a cikket, ez ebben az évben eddig a legtetszetősebb számomra.
Mindig is érdekelt a PH! mint fizikailag megvalósuló terem, vagy munkahely. Valami ilyesmit képzeltem el magamban.

És, csak így tovább minden PH! dolgozónak, jó munkát nektek, és külön üdv rudi-nak. :)

(#15) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

"Kedvencem a Radeon 9600PRO-s VGA kártyás doboz, amely már több alaplapot, illetve VGA-t látott mint amennyit mi eltudunk képzelni, hisz ezen a dobozon kapnak helyet az épp tesztelés alatt lévő alaplapok, VGA-k."
Ez tudod miért van így már évek óta, hogy minden helyzetben ugyan abba a teszt környezetbe legyenek tesztelve a hardverek, ki tudja mi történne ha váltanának! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#16) NovaBlue


NovaBlue
aktív tag

Ez most kifejezetten jól esett.

És az utolsó képen ott a kis Via-s ideapad :P

(#17) Straw


Straw
senior tag

Vártam már gey ilyen írást, és külön jó hogy Bacsis írhatta meg, bár ez várható volt a múltkor, nála tett látogatás után.
Gratula hozzá, jó volt olvasni!

42

(#18) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nagyon nagy köszönet ezért a cikkért, öröm és izgalmas volt olvasni/látni, hogy kedvenc csapatunk hol és hogyan hozzák össze a sok jó cikket és tesztet!
Engem nagyon meglepett a hely, sokkal nagyobbra számítottam, így viszont nagyon barátságos és családias a munkahely, szép.
Nekem egy kicsit rövid a cikk, de a tartalma csillagos ötös! :)
Remélem, hogy majd több taggal is lesz ilyen interjú!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) The Bachelor


The Bachelor
tag

jó volt bekukkantani a kulisszák mögé :)

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#20) atike


atike
nagyúr

Igen, szerintem is érdekes ilyet olvasni... Egy kicsit benéztünk a PHP-s tartalom mögé.... :)

(#21) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Nekem kicsit olyan idegennek tűnt az iroda. Kicsit talán otthonosabb is lehetne:)

Azért egy valamire jó az avatar, könnyebb azonosítani a hasznos hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#23) stevve válasza Porcupain (#21) üzenetére


stevve
nagyúr

Ha úgyis a legtöbben csak néha-néha járnak be, akkor nem lényeges, de szerintem amennyire kell, otthonos. :K

(#24) rudi válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

A tesztelkészítés ideje változó, tesztelőtől, tesztalanytól, meg még millió dologtól függ. A nagy összehasonlítókra kell egy hét, a kisebb, egeres, tápos és hasonló cikkeket viszont egy gyakorlott író egy nap alatt összehozza. A notin a matrica (és a póló is) innen származik.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) Enton válasza Porcupain (#21) üzenetére


Enton
addikt

Biztos jól félrevezették Bacsis-ot és egy kamu helyre vitték, hogy még véletlenül se tudjon fontos információkat kiadni.
Mindezért bérltek gyorsan egy napra kamu helyet, megpakolták számítógépalkatrészekkel, meg asztallal és székekkel, plusz a fotósarok azt is átvitték gyorsan.
Vajon miért tartott ilyen sokáig az időegyeztetés. ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#26) zhagyma


zhagyma
őstag

Gratula a cikkhez! Mindig érdekes a kulisszatitkokba betekinteni ...

" ... Az előző négy verziót még Parci csinálta, R6 meg – Panther szerint legalábbis – nem lesz, mert nem lesz rá szükség. ..."

Ezt a mondatot minden fejlesztési projekt után szívesen elmondanám a megfelelő személyek, verziók behelyettesítésével. Csak az a "fránya" élet ne lenne, ami folyton változik ... :)

(#27) Racecam válasza Enton (#25) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

És még így is, először bekötött szemmel kellett körbejárnia a várost.
A Logout szerkesztőség pedig egy még titkosabb hely... :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28) #19617792


#19617792
törölt tag

Én kifejezetten élveztem az interjú olvasását. Kis betekintést nyerhettünk a PH! világába, hogyan, miként folynak a dolgok ott. Így már nem annyira "ismeretlenek" az ott folyó dolgok. :C :R

Viszont van egy dolog, ami nagyon-nagyon érdekel, hogyan lett nektek PH!-s póló? Hol csináltatjátok, én is szeretnék egyet! :DDD :DDD

(#29) rudi válasza stevve (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Meleg van, és az a lényeg :) A tesztlabor azért eléggé üres, mert nem egyszerre járunk be. Ha egyszerre mennénk, akkor vagy blokkolnánk egymás elől a tesztcuccokat (hardver, mérőműszerek, fotóssarok) vagy elbeszélgetnénk az időt. Ami meg a multitask közbeni "félrecímzést" illeti, arra bőven van példa, csak nem jut el az olvasóig. Jópárszor elfelejtettem már lementeni a színprofilt, megmérni, lefotózni ezt-azt, amikor megjött valaki, és elkezdtük megvitatni a dolgainkat...

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) stevve válasza Racecam (#27) üzenetére


stevve
nagyúr

A titkos laborban, ahol az atomrakéta is készül. :DDD

rudi:
"amikor megjött valaki, és elkezdtük mevitatni a dolgainkat..."

És az a legjobb, ha ezt otthon veszed észre... :DDD Már én is tartottalak fel hasonló módon, de remélem, nem lett következménye. :P

[ Szerkesztve ]

(#31) Enton válasza Racecam (#27) üzenetére


Enton
addikt

Tudtam!

Mindig is sejtettem, hogy közötök van valami szektához, de ez most bebizonyosodott. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#32) Porcupain válasza rudi (#29) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Én csak néhány szőnyeget, plakátot hiányolok. Így olyan minimal ikea dizájn:D

Tény,hogy így nem nagyon kell takarítani:D

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#33) harry


harry
veterán

És konkrétan ebben a helyiségben hányan dolgoznak, mármint, kik járnak ott? A lapcsalád többi tagja (pl. mobilaréna), akkor tehát más helyen vannak? Hány ilyen főhadiszállás van? Parci is szokott tevékenykedni valamelyikben, vagy őt milyen gyakran látjátok, honnan dolgozik (avagy mit is pontosan?) ?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#34) localhost


localhost
Közösségépítő

Bakker, bacsis, én gyalog 6-8 percnyire lakom onnan[*] felugorhattál volna hozzánk egy kávéra.

[*] ergo mindennap járok a HÉV-vel bebebe!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#35) Lars


Lars
őstag

No hát köszönöm szépen, most már tudom, hogy kedvenc cikkeim, híreim, és miegyéb, honnan származnak. Valami hasonló elképzelésem volt.
Kitartást a munkátokhoz, és Bacsis kollégának, hogy formába öntötte ezt a cikket. Szerintem nagyon sokan kíváncsiak a háttér infórka is. Legalábbis én biztos :D

(#36) Porcupain válasza Enton (#31) üzenetére


Porcupain
aktív tag

Ez nem szekta lehet, csak a A Cég. :D

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#37) hejesírásó válasza Racecam (#27) üzenetére


hejesírásó
senior tag

az interjú után zsákot a fejére, orrába használt zoknit, hogy ne fogjon szagot, megkocsikáztatni egy furgonban, aztán az m0-on kilökni vhol :D

(#38) Grizzly79


Grizzly79
tag

fLeSs asztalán az az óriás monitornak mia a típusa?

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#39) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

jó kis tudósítás:)
sok dologra választ kaptam:) :R

(#40) malwy válasza Grizzly79 (#38) üzenetére


malwy
senior tag

Én meg azt néztem, hogy milyen veszélyesen áll ott a szélén az a monitor! Kicsit magasabb tesztoszteronszinttel rendelkező egyének fordulatból simán leverhetik egy kecses női lábat eszközként használva ;)

Nagyon barátságos munkahelynek tűnik (bár tudom, hogy valójában nem az :DDD )!
Öröm volt ezt a cikket olvasni!

(#41) Narxis


Narxis
nagyúr

Nagyon érdekes volt az interjú! Köszönjük. :)

Thanos was right.

(#42) LackoMester


LackoMester
addikt

Bacsis irás,most egy kicsit másról,másképp :K ....Rudi tényleg nagy arc :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#43) westcoastog


westcoastog
veterán

Ez nagyon jó cikk lett, már alig vártam hogy láthassam honnan működik az oldal. :C

(#44) luw2win


luw2win
őstag

Hehe, emlékszem még a PC Gurus tesztre amikor a nv 6800-at tesztelték mindjárt előrdúrom, és megnézem :D

mod: lehet hevesen olvastam át, és nincs köze rudinak a PCgurus 6800-as teszthez ? :DDD

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#45) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó kis cikk, szerintem sokan(én is :) ) kíváncsiak voltak ezekre.
Azért tényleg jó lenne mindenkivel egy hasonló, mondjuk az éves céges bulin, még mielőtt nagyon "beindulna ;] " :D
Meg mindenkiről egy képet, amint épp egy hardver felett szenved, vagy épp valamelyikünk avatarja mellett nyomja a BAN gombot, és közben tépi a haját :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#46) Solten


Solten
addikt

Na ez erdekes cikk volt, "hoseink" "emberi" oldala... :) Koszonjuk bacsis :C

Saor Alba

(#47) Alvin_ti4200 válasza Porcupain (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én még jártam az előző szerkesztőségben és hidd el, hogy ez sokkal otthonosabb:) Plusz nagyobbnak is tűnik így képek alapján, legalábbis a tesztelők számára kialakított helység mindenképpen.

(#48) Alvin_ti4200 válasza Grizzly79 (#38) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Samsung 305T (valószínűleg)

(#49) motorhead


motorhead
aktív tag

Fasza kis 'studio setup' van felállítva a fotókhoz...

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#50) McKane


McKane
senior tag

az utolsó képen érdekelne a Lenovo-s háttérkép.. :B

Köszönjük Bacsis az interjút! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.