Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Ezt úgy kell elképzelni, hogy minden úgy csatlakozik a gépben, mint a memóriák vagy a videókártyák. Érdekes ötlet, de hasonlót már olvastam, és azt moduláris PCnek hívták. Gondolom itt másképp lesz megoldva, mert amit linkeltem nagyon csúnya.
Az meg duplán hangzik érdekesnek, hogy vezeték mentesen lehet majd (CSAK?) tölteni. Gondolom notebookról beszél a cikk nem asztali gépről.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#3) Braddock


Braddock
őstag

Már 2000 környékén is felmerült ugyanez a BT megjelenésekor... Azóta eltelt egy kis idő.

(#4) MCGaiwer válasza saelin (#1) üzenetére


MCGaiwer
addikt

engem inkább a vezeték nélküli áramellátás ami zavar. Nem igazán szokott izgatni ez az elektrosmog nevezetű hülyeség, de pár nem látható, alig használt kábel miatt feleslegesen további forrást tegyek magam mellé (még ha teljesen veszélytelen is) nekem abszurd. tökéletesen elfér az a kábel bent a gépházban

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#5) LordX válasza MCGaiwer (#4) üzenetére


LordX
veterán

Engem jobban zavar, hogy 50% hatékonyság fölé nem igazán tudnak menni a vezeték nélküli energia-átvitellel.. Fogyasszak 2x több áramot, csak hogy ne legyen kábel?

(#6) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem a vezeték nélküli áramellátás egy hasznos technológia, de egy asztali pc-be tök felesleges, ráadásul sosem lesz annyira hatékony, mint a hagyományos kábeles megoldás.

(#7) -=MrLF=- válasza saelin (#1) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szerintem ezt félre érteted,
"kábelmentes környezetet hoz létre az átlagos PC-knél" és
"WiGig szabványt alkalmazzák, hogy a zökkenőmentes kapcsolatot kínáljanak a gép és a perifériák között."
gépen belül marad minden, a monitor, billentyűzet, egér, nyomtató egyéb kábelmenetes lesz szvsz.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) PetX


PetX
aktív tag

A Logitech csatlakozott, aztán még egyszer, hogy biztos legyen! :DDD

(#7) -=MrLF=-
Sőt intel már felvázolta a tápkábelek elhagyását is, anno pár éve.

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#9) dajkopali válasza PetX (#8) üzenetére


dajkopali
addikt

:R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) Tikakukac


Tikakukac
titán

Már megint minden wireless lesz? :DDD Jó tudni, azért nem mondom vissza a HDMI kábelrendelésemet, talán még pár napig el fogom tudni adni őket... ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Steve1207


Steve1207
veterán

Egyrészről nagyon is támogatom a vezeték nélküli dolgokat, mert ideje lenne már, hogy ne 600 kábel lógjon össze-vissza. Másrészt viszont nézzétek meg milyen nyugodtan lehet aludni pl, ha totál áramtalanítjátok a műszaki cuccokat, sokkal kipihentebben ébred az ember. Innentől kezdve kezd el zavarni a dolog...

.

(#12) dabadab válasza Steve1207 (#11) üzenetére


dabadab
titán

"Másrészt viszont nézzétek meg milyen nyugodtan lehet aludni pl, ha totál áramtalanítjátok a műszaki cuccokat, sokkal kipihentebben ébred az ember."

Es ezt hol lehet megnezni? Ugy ertem nem ugy, hogy szerinted igy van, hanem egy rendes, kontrollcsoportos vizsgalat hol van errol? Ja, sehol.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#13) Steve1207 válasza dabadab (#12) üzenetére


Steve1207
veterán

Szimplán saját vélemény, nekem is csak említették, pont nem foglalkoztam soha az ilyennel. Aztán pár napra csak a létfontosságú dolgokat hagytam áram alatt és ténylegesen bejött. Persze azóta se alkalmazom, csupán érdekességnek vetettem fel.

.

(#14) vittorio7


vittorio7
őstag

Intel: kukába a kábelekkel!

Na akkor hajrá.

(#15) Mate válasza Steve1207 (#13) üzenetére


Mate
nagyúr

Placebó szagot érzek :D

(#16) djculture


djculture
félisten

Kábelek: Kukába az intellel :D

(#17) azopi74 válasza djculture (#16) üzenetére


azopi74
addikt

:))

(#18) Huma válasza Mate (#15) üzenetére


Huma
addikt

Én is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) Pttypang válasza Steve1207 (#11) üzenetére


Pttypang
veterán

Turbo matricad is van a gepen?

Everybody lies.

(#20) Steve1207 válasza Pttypang (#19) üzenetére


Steve1207
veterán

kettő is!

.

(#21) Dr.FantastiK válasza djculture (#16) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

jaj azt neee, mert hiányozni fognak az évenkenti Socket váltások !! :DDD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22) Billy132 válasza djculture (#16) üzenetére


Billy132
csendes tag

Istenem... :)))

(#23) Billy132 válasza LordX (#5) üzenetére


Billy132
csendes tag

Olyan technológia lesz amit max az apple gepeknel fogunk viszontlatni mert ez olyan kb. mint a vezeteknelkuli vilagítós napkollektoros billentyűzet esete. Jó dolog de csak nagyon kevesek adnak ki 30 ezret rá.

[ Szerkesztve ]

(#24) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Csak jönne már, mert a tököm tele van a sok rohadt kábellel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.