Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezek már voltak nem?! :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) Föcsök válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Ha a karakterekre gondolsz akkor igen. Ezek a videók, azonban egy az egyben a tegnap előtt bemutatott Injustice Battle Arena elődöntői (a battle arena egy kis alkalmazás a facebook oldalukon, és aki like-olta az szavazhatott. 16-an indultak, és szépen mint egy rendes kieséses rendszerben volt nyolcad, negyed, meg elődöntő. Mivel senki sem az alapján szavazott, hogy ténylegesen ki nyerne egy harcban (na jó volt néhány barom, mint én), így a játék elment egy szánalmas népszerűségi versenybe, ezért is jutott be az a két figura a döntőbe akik a fenti két videóban győztek.)
Egyébként ezt a videót most találtam youtube-on. Itt is "lebuktak", ugyanis látszik egy résznél hogy van Ares-es küldetés, meg szerintem a Killer Frost-os is fel fog bukkanni, csak még nem néztem végig.:D

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak a karakterek, a videók frissek.

Live-Die-Respawn

(#4) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Érdemes elolvasni a képregényeket, hogy miért is alakult ki ez a helyzet, nagyon jó szájízt ad az amúgy is várt játéknak :K

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#5) Sub-ZeRo válasza oriic (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A videókat láttam már néhány napja. Nem olyan friss az. Azért is kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) oriic válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láthattad, youtube-ra még 29-én tették fel.

Live-Die-Respawn

(#7) MaYDaN válasza Föcsök (#2) üzenetére


MaYDaN
tag

Már van ilyen vidi is amin látszik Killer Frost jele a küldetésekben. ;)

Íme: [link]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#8) Föcsök válasza MaYDaN (#7) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Hú köszönet érte! :R Durván fog kinézni!

(#9) gyáliSanyi válasza hitvanyalak (#4) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Milyen képregényeket? Hol lehet rájuk lelni?

A végső összecsapásba, ha Batman elővenne egy kripton darabkát és ledugná Superman torkán az szabályellenes lenne? :D

Live poor, die ritch.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.