Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

Nem válik ingyenessé diákok számára, csak bizonyos feltételek alapján ideiglenesen az iskola előfizetését használhatják egyes diákok. :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) SidCorky válasza schawo (#1) üzenetére


SidCorky
senior tag

Így is lehet értelmezni. De mivel bizonyos diákok ingyen használhatják azt, amit eddig nem tudtak otthon ingyen használni, így a cím is helyes.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#3) Tigerclaw válasza schawo (#1) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nálunk vajon van olyan iskola, ahol előfizettek rá? Nem igazán passzol egyik tantárgyhoz sem, max. a rajzoláshoz, de ott meg iskolás korban a hagyományos rajzolást kell megtanítani.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) UnA válasza Tigerclaw (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Egyetemi fotós képzés, ilyesmi.

(#5) Auratech


Auratech
őstag

Hát nálunk a képzős szakgimiben pont van előfizetésünk. A k12 licenckonstrukció általunk használt formája a shared device licenc. Géphez társított és domainhoz kötött a (felhős) működése. Tehát a suliban (sulinet hálózatban működve) fullos. Eddig pld. egy laptopon hazacipelve otthon is elindul (offline) a progi, de semmilyen felhős funkció nem aktiválható online és az első frissítéskor hiba kerül a gépezetbe.
Olvasatomban a mostani változás azt teszi lehetővé, hogy a Tartományhoz kötött működés korlátozásának beállításából kivették a pipát.
Persze a gépeket nem fogom kibányászni a bútorzatból, hogy Pistike hazavigye. Sokkal inkább azt készítettem elő, hogy néhány gépet távelérésben elérhessenek. Telepakoltam rammal és javítottam a gui reszponzivitásán (effektek, animációk, háttér ki... egyebek) és külön végpontra(kolesz) tettem őket. Ott most nincs forgalom.

Auratech Field Recording

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.