Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) himpike


himpike
aktív tag

Nehezen értelmezem ezt a dolgot... ez nem egy cloud játékos szolgáltatás ahol egyébként minden ingyé' van ha előfizetek? Vagy abból állna hogy ha lejárt akkor ezzel tovább tudok játszani ha elbírja a vasam?

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Maga a játék megérdemli hogy ingyen odaadják, itt meg pénzt csinál belőle az nvidia. :D

(#3) Abu85 válasza himpike (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nincs ingyen. A játékokat külön meg kell vásárolni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Segal válasza himpike (#1) üzenetére


Segal
veterán

Itt csak aa vasat kapod hogy a saját játékaiddal játszhass.
Amúgy csak 2 dolgot sikerült elcseszni. Egyrészt hogy ezt a játékot adják, másrészt hogy az Epicben lehet aktiválni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) tibaimp válasza Segal (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az Epic engem sem mozgat...
A játék még csak-csak

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Duck663 válasza tibaimp (#5) üzenetére


Duck663
őstag

Ha ingyen van nem mindegy hol van? Vásárolni én sem vásárolok ott, de ha van valami jó játék ingyen azt behúzom. :)
Igaz ez valójában nincs ingyen, mert előfizetés mellé lehet csak megszerezni.

Szerintem egyébként nem lett jobb, inkább az eredeti, mint ez az újrakiadás.

[ Szerkesztve ]

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#7) Segal válasza Duck663 (#6) üzenetére


Segal
veterán

Nekem nem mindegy. A francnak sem kell 25 kliens...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#8) nexplo


nexplo
őstag

Nesze "semmi" fogd meg jól. A játékot anno szerettem, ezért el is fogadnám, az már más kérdés hogy ezen feltételek mellett kihagyom. Van aki jól jár vele ettől függetlenül :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) Male


Male
nagyúr

A cím elég megtévesztőre sikerült... nem feliratkozni kell, hanem előfizetni fél évre :U

(#10) Forraszto


Forraszto
tag

6 hónap előfizetés a Gf Now-ra: 50€, ~ 18000 Ft
Crysis Remastered az Epic store-ban: ~ 8200 Ft

Izé... :U

(#11) Kendek válasza Forraszto (#10) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, fura, hogy megéri nekik egy arányaiban ekkora nagy összeget ajándékozni. Biztos azt hiszik, hogy ezzel majd bevonzanak egy csomó új előfizetőt.

<-ƘƘ->

(#12) b. válasza Kendek (#11) üzenetére


b.
félisten

A régiek is ugyan úgy megkapják.. még soha nem nőtt ekkorát a Gf now mint az utóbbi időben tekintettel a körülményekre. Miért ne hinnék azt? A Sony miért adja a PS játékokat az előfizetéshez?
Az Nvidia és az Epic között régóta van megállapodás, biztos vagyok benne hogy nem 8200 ft amit fizetnek az Epicnek a kulcsokért., tippre a negyede sem...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) Joci10 válasza Segal (#7) üzenetére


Joci10
őstag

Bírom az ilyen kamu indokokat. Még azok indokát is jobban el tudom fogadni, akik valamiért nem szeretik az EPIC-et, és ezért kerülik; de az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni. Egyrészt nincs is 25 kliens, másrészt a kliens nem foglal nagy helyet, nem tolakodik az előtérbe, és nem is azzal játszik az ember. Szinte észre sem venni, hogy most épp melyik is indítja az aktuális játékot, aminek az ikonja ott van az asztalon. De zavar...
De mindegy is. Engem nem érdekel az, hogy valaki kerüli-e az EPIC-et, vagy sem - saját maga döntése. Csak a kamu indokoktól van herótom.

(#14) Crampus


Crampus
csendes tag

Az újságírás csúcsa ez a cikk, gratulálok! Se a címe se a tartalma nem sikerült pontosan :C

(#15) nexplo válasza b. (#12) üzenetére


nexplo
őstag

Az tuti. A megállapodásban a megvehető érték töredéke szerepelhet. Nem hiszem hogy eleve szétkapkodnák a játékot, így pedig tök jó hírverést lehet neki csapni és legalább valamennyi bevételt is generál. Ez mindkét félnek jó szerintem. :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#16) etejedu


etejedu
őstag

Én aktív előfizető vagyok geforce Now-ra. De csak havi szinten fizetek. Tudom így ~10 euro/hó. Lehetne olcsóbban, ha bevállalnám a minimum 6 hónapot. Sajnos azon vagyok hogy fel fogom adni és olcsón veszek mármint az újakhoz képest egy gtx 1060 as vgat. Ugyanis a szolgáltatás alapja ami azt igéri hogy rtx ON azaz folyamatos rtx támogatást kapsz az nem valósul meg. 1 FPS játék esetében kaptam meg, de ott is váltott vissza. Rtx 2060 illetve rtx 3060 majd inkább 1080 iletve 1060 ra váltott vissza. Nos ez nem az amire fizetek úgy gondolom. A másik hogy nagyon nem mindegy milyen netes szolgáltatással rendelkezik az ember. Nagyon tudja befolyásolni a minőséget. Én a zökkenőmentes használathoz az optikai szolgáltatást ajánlanám már ahol ez elérhető. Sajnos nálam a 100MBit/s is elvérzik. Tudom nem ide vág amit irtam de, ha valaki ez miatt a játék miatt fizetne elő akkor kalkuláljon a hatrányokkal is

(#17) b. válasza etejedu (#16) üzenetére


b.
félisten

Az összes támogatott játéknál aktív az RTX beállítás. Nem Geforce kártyákon fut a 10 euros szolgáltatás sem, nem tud arra vissza váltani, főleg nem az említett típusokra. Eleinte P Teslálkon, majd T10, majd T10-8 és most T4 és RTx 3080 .CTRL+ALT +F6.mutatja.
Lassan 1,5 éve vagyok előfizető, 40 megás nettel gond nélkül játszottam,, igaz most 1 Gigás van.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) #55525888 válasza etejedu (#16) üzenetére


#55525888
törölt tag

10 euro per hó, 120 évente, sok sikert a 1060-hoz ;]

(#19) Dragon3000 válasza etejedu (#16) üzenetére


Dragon3000
veterán

A másik hogy nagyon nem mindegy milyen netes szolgáltatással rendelkezik az ember. Nagyon tudja befolyásolni a minőséget. Én a zökkenőmentes használathoz az optikai szolgáltatást ajánlanám már ahol ez elérhető. Sajnos nálam a 100MBit/s is elvérzik.

Az a lényeg, hogy a szerver felé legyen jó kapcsolata a szolgáltatónak, a sebesség is 40-50Mbps felett már lényegtelen, mivel 35Mbps kell a legjobb minőségű szolgáltatáshoz. Illetve ki mennyire érzékeny a késleltetésre. Próbáltam optikai gigabites nettel, de így is érezni lehetett a minimális késést, ami számomra zavaró volt.

(#20) etejedu válasza b. (#17) üzenetére


etejedu
őstag

Ennek utana fogok nézni. Én csak arra tudok hivatkozni amit mutat a szolgáltató. Ctrl+N alapján írtam mert azt mutatja. Szervereket is váltogattam, már amit a szolgáltatás berkein belül lehet állítani, de sok értelme nincs. Eddig az automata szerverkereső bizonyult a leghatékonyabnak. Én elhiszem hogy neked nincs vagy nem volt gondod a nettel de nekem állandóan visszatérő probléma. Pl.: Stellaris esetében 800x600 ra vette vissza a felbontást, csak hogy futtatni tudja.

(#21) etejedu válasza etejedu (#20) üzenetére


etejedu
őstag


bal oldal: CTRL+ALT+F6
jobb oldal CTRL+N

Akkor most ezt nem értem valami nem kerek. Vagy félreértek valamit.

[ Szerkesztve ]

(#22) b. válasza etejedu (#20) üzenetére


b.
félisten

nagyjából így tudod megnézni ezeket a számokat.
2060b, 1080c, 2060c, 2080c, 2080d
A 2060 b ha jól tudom már megszűnik vagy nem igazán megy és már kiosztásra nem fog kerülni és az 1080 is kifut A valós GPu az itt látható mi van mögötte. Downclockolt Tesla-k.

A 2070 C lett átevezve 2060C -vé mikor jöttek a 3080 GPu-s szerverek.tehát a legkisebb kiosztás is egy 2070 Super , 2080S kb.
A 2060 c ( a" b "kivezetésével) az 6 logical 6 physical CC150 @ 3.50ghz , RTX T10-8 8191mb vram .
RTX T10-8 van mögötte a ha a játék amit futtatsz ezt kívánja meg és ez elég neki. pl én a CP2077 hez a legnagyobb 2080d-t szoktam kapni, míg pl egy Unravelhez vagy Tomb Raiderhez 2060c-t-.
ha véletlenül nem elég a GPu amit kapsz próbáld meg a steamet/ vagy az egyéb játékklienst újraindítani Tudom nem logikus,de szokott segíteni a megfelelő GPU kosztáson.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) KISDUCK válasza etejedu (#21) üzenetére


KISDUCK
addikt

Milyen géped van most hogy a Stellarist felhőből játszod?

(#24) Fecogame válasza Segal (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

Ha csak behúzod a játékokat, de nem játszol vele, akkor nem kell klienst telepíteni, böngészőben is működik :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#25) etejedu válasza KISDUCK (#23) üzenetére


etejedu
őstag

Ryzen 5 2600x, 2x8gb G.SKILL Ripjaws V, Geforce gt730 2Gb

(#26) himpike


himpike
aktív tag

Egyre inkább nem értem miről szól ez... ezek szerint az előfizetés esetén se tudok játszani csak azokkal amit megveszek? Látom hogy több lehetőség van de ha konkrét példát ragadnék ki, pl a Cyberpunkkal játszanék akkor mit kell megvenni és előfizetni...? Milyen egyéb alternatívák vannak ezen kívül ami működhet felhőből?

(#27) KISDUCK válasza etejedu (#25) üzenetére


KISDUCK
addikt

A gt730 ennyire nem bírja?

(#28) Dragon3000 válasza himpike (#26) üzenetére


Dragon3000
veterán

Alapjában véve Te a teljesítményt bérled és ezeknek vannak különböző csomagjai, amivel játszani szeretnél, azzal neked kell rendelkezned és annak elérhetőnek is kell lennie a gf now-ban, mert nem minden kiadó engedélyezi, hogy így lehessen játszani a játékát.

(#29) nexplo válasza KISDUCK (#27) üzenetére


nexplo
őstag

Nem bántom azt a vga karit de azt kb netezésre szoktam csak gépekbe szerelni. Gondolom ezzel mindent elmondtam :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) KISDUCK válasza nexplo (#29) üzenetére


KISDUCK
addikt

Értem én, de papíron a Stellaris olyannak tűnik nekem mint a WoT, még egy kenyérpirítón is el kell hogy fusson. :)

(#31) nexplo válasza KISDUCK (#30) üzenetére


nexplo
őstag

Az adott játékot nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni. De hidd el nem a legélesebb kés a fiókban a kis 730-as :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#32) etejedu válasza KISDUCK (#30) üzenetére


etejedu
őstag

Nem csak a vgat izzaszja meg hanem a procimat is. Egy 8 magos cpu már megbirkózik vele.
Ez elsősorban a végjátéknál probléma ahol a sok adathalmaz miatt beszaggattnak a csúcs géoek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.