Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andropov


andropov
csendes tag

az msdnaa majdnem pontosan ugyan ezt tudja, es mar eleg regi.

andropov

(#2) Gregorius válasza andropov (#1) üzenetére


Gregorius
őstag

MSDNAA-ban lehetett SQL Developert és Windows Server-t kapni? :F

(#3) Jim Tonic válasza Gregorius (#2) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

És melyik olyan lényeges plusz? Talán az SQL, aminek komolyabb haszna van, de azt is meg lehetett oldani más módon.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Jól hangzik, de pénzszerzésre ezek sem lesznek használhatóak gondolom. ;]
Mindenesetre legalább az ingyen letölthető paletta szélesedik pár új elemmel.

"Gates szerint a diákoknak meg kell adni a lehetőséget arra, hogy kipróbálják ezeket az eszközöket is, mert összességében jobbak, mint a Linuxok, az Apache webszerver, a MySQL adatbázis és a PHP kombinációja. A céljuk nem az, hogy a nyílt forráskód ellen fordítsák a tanulókat, hanem az, hogy más lehetőségekkel is megismertessék őket – mondta."
Szeretem az ilyen ellentétben álló mondatokat. (összességében jobbak a saját termékek, de nem akarjuk leszólni a nyílt forráskódú cuccokat.. csak egy picit. :D)

(#5) róland válasza DarkByte (#4) üzenetére


róland
veterán

Azért ebben a mondatban már ott van a nyílt forráskódú programok megereősödése miatti félelem.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#6) azbest válasza Gregorius (#2) üzenetére


azbest
félisten

Úgy látom igen:
Search By product titles legördülőben

Mondjuk azt nem tudom hogy az msdn-aa ingyenes e az egyetemnek, a supportot tuti hogy önkéntes hallgatók adják első sorban.

(#7) zolij válasza Gregorius (#2) üzenetére


zolij
tag

Ne keverd az msdnaa-t a tisztaszoftverrel. MSDNAA-ban az office-n kívűl szinte az összes MS termék megtalálható (najó, vistából csak bussiness van)

(#8) Gregorius válasza Jim Tonic (#3) üzenetére


Gregorius
őstag

Az SQL Developer tulajdonképpen az Enterprise Edition fícsörjeit hozza, csak más licencet adnak hozzá. Enélkül kicsit nehéz valós eredményeket produkálni terheléstesztekkel. Az SQL Expressnek (a másik, ami ingyenes) felső kemény limitje van a párhuzamos kverikkel szemben, illetve csak egy magot használ.
A WIndows Server 2003-ban meg egyrészt van rendesebbfajta webszerver (IIS6 az XP-s IIS-nek gúnyolt valamivel szemben, bár a Vista vonatkozó verzióiban lévő IIS7-tel sok panasz nem lehet), másrészt nincs benne a half-open connection limit sem, szintén a teljesítményteszteknél fontos. Plusz ha az ember valamilyen komolyabb szervercuccra fejleszt (Active Directory például), akkor is erre van szükség.
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ne keverd az msdnaa-t a tisztaszoftverrel.
Nem tudom, hogy jött ide a tisztaszoftver program, mindenesetre azért kérdeztem eleve, mert fogalmam sincs, hogy ezek közül mi van benne az MSDNAA-ban, soha nem volt hozzá közöm. Ezek szerint mi beelőztük ezen a téren a nyugati régiókat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.