Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) DarkByte válasza Zozzant (#50) üzenetére


DarkByte
addikt

Mármint külön nem kell, de PH! -s profilra szükség van. Ha akarnák biztosan meg lehetne mutatni hányan jelöltek eddig. De miért is olyan fontos ez? :D

(#52) xabolcs


xabolcs
őstag

megint jatek :C az it-cafe meg meg nem is sorsolt :D ....
... ennyi jatek mellett meg dolgozni se lehet rendesen :DDD

:R

off: milyen jo, h napkozben er veget a verseny, s nem "napkezdetkor" :C
off2: a modgomb mostmár szerkesztésgomb :K :R

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#53) Lasi válasza xabolcs (#52) üzenetére


Lasi
tag

A munka az nem megy. Bezzeg a játék :DDD

Csak most vettem észre én is az új szerkesztés gombot

[ Szerkesztve ]

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#54) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hurrá! Megint játék! :C

Mivel a múltkor nyertem egy egérpadot, ezért most nem fűzök akkora esélyt a nyeréshez, de hátha...

Remélem ezúttal nem lesz akkora köznépi kavarás/vita a kérdések körül, mint a múltkor. :P

És azt is, hogy a kérdések azért annyira könnyűek sem lesznek, mint a múltkor. (Bár egyes kérdések válaszlehetőségein még a mai napon is röhögök, ha eszembe jutnak. :D )

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#55) Napfénysüti válasza xabolcs (#52) üzenetére

Én is melóból ollózgatom épp a választ :DD
Sok sikert mindenkinek!

Més que un club!

(#56) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Na most akkor Alcor DTV-1000 vagy Alcor DVT-1000? Nem mind1 :)

(#57) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Helló mindenkinek! Szuper, megint nyereményjáték! :C
Főleg a modiktól szeretném kérdezni, hogy: A bátyám is szeretne játszani a saját profiljával, de mivel egy gépről és egy netről vagyunk, ezért ugyan az az ip. Szóval játszhat ő is, vagy ez dupla acc-nak számít? A választ előre is köszönöm! :R

(#58) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!!!

Milyen gyakran teszik fel a kérdéseket?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#59) DarkByte válasza DJ.Gróf (#56) üzenetére


DarkByte
addikt

A DTV -re több találatot ad a Google, és egyébként is mivel ez egy DVB-T digitális tuner ezért szinte biztosra veszem hogy a DTV a Digital TeleVision rövidítése, mint minden más gyártónál. Mellesleg akárhogyan is keresem csak ez a tuner a találat.

#57: máskor is kérdezték már, játszhattok.

[ Szerkesztve ]

(#60) raczger válasza cellpeti (#58) üzenetére


raczger
őstag

Általában 1-2 őt naponta, de volt már, hogy hármat is tettek fel egy nap, de az utolsó napon nem lesz már kérdés!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#61) localhost válasza cellpeti (#58) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én speciel a 3-asra és a négyesre csak tippeltem, de az ötödik is majdnem megtréfált! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#62) Klemens


Klemens
őstag

Jöhetne már a 2. kérdés! :D
Remélem mostmár majd nyerek is valami értelmeset, mert eddig csak részvételt nyertem.
Sok sikert mindenkinek! :K

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#63) ArchElf válasza Klemens (#62) üzenetére


ArchElf
addikt

Csitt, még lektorálják.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#64) RoyalFlush válasza jerry311 (#24) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Vagy csak 1 ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#65) máyköl


máyköl
veterán

Én is megpróbáltam... Hátha. :DDD

(#66) KMT


KMT
addikt

Na talán most nyerek is.
Bár eddig elég egyszerű volt ez a két kérdés.

(#67) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

kérdések ezentúl is esténként lesznek? :)

...csak én vagyok helikopter?

(#68) kalló


kalló
aktív tag

van újj kérdés :C

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#69) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Idáig Piece of Cake, de remélem azért nem esek pofára a végén... :DDD ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#70) ~Ph'vEscha


~Ph'vEscha
aktív tag

A 2. kérdés mekkora marhaság.. Mindenhol csak az van hogy : Flash games...

Uj nickem : Phvhun

(#71) Dj Sügi válasza ~Ph'vEscha (#70) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nézz szét jobban!!! ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#72) localhost válasza ~Ph'vEscha (#70) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kivéve ott, ahol olvasható a megoldás :) Mondjak egy másik játékot, ami rajta van ? ;]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#73) RoyalFlush válasza ~Ph'vEscha (#70) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem mindenhol :P

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#74) VIBO válasza RoyalFlush (#73) üzenetére


VIBO
őstag

könnyü kérdés volt :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#75) Tomate


Tomate
veterán

Több kérdés nem jön? :U

(#76) matyics válasza Tomate (#75) üzenetére


matyics
őstag

NEM!!! :W

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#77) sfeco79


sfeco79
csendes tag

Akinek a 2. kérdés gondot okozott annak a 3. maga lesz a halál. Én legalábbis sehol nem találom a választ. Bár tippem az van, kettő is az a baj :-)

Üdv, Fecó Tel: 06303088009

(#78) tr00p3r válasza sfeco79 (#77) üzenetére


tr00p3r
őstag

dettó ez a bajom. hiába olvastam utána több helyen is, egyszerűen nem találtam választ. főleg, hogy a második megnevezett lejátszóról a gugli sem hallott...

(#79) CWorm


CWorm
aktív tag

Kezdek kételkedni abban, hogy van-e egyáltalán válasz a 3. kérdésre...:D

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#80) PazsitZ válasza sfeco79 (#77) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem google a barátom, sacc/kb másfél-két percbe került megtalálni a megfejtést.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#81) PowerBuldog válasza CWorm (#79) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én is végignéztem az összes felsorolt terméket a neten, és nem találtam választ... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#82) PowerBuldog válasza PowerBuldog (#81) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Visszavonom, megvan. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#83) SteeWe válasza sfeco79 (#77) üzenetére


SteeWe
aktív tag

A válasz a kérdésere egyértelműen megtalálható...

(#84) raczger


raczger
őstag

3. kérdés is könnyű volt sztem, kb 1 perc alatt meg lett, najó kettő:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#85) kavicssli válasza SteeWe (#83) üzenetére


kavicssli
addikt

nekem nem megy! :O

keresgélek még!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#86) macikos


macikos
addikt

Ha egyszer talán vállalkozó/cégtulajdonos leszek, akkor alkalmazott felvételénél nem lesz semmilyen állásinterjú, egyszerűen csak kiadom feladatnak 1-2 hasonlóan "nehéz" kérdés megválaszolását... ahogy elnézem, 60-70% simán kipereg...

(#87) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Gratulálok a harmadik kérdéshez, kellően nehéz, ugyanakkor abszolúte megválaszolható lett. :R

Remélem a többi kérdés is ilyen elmés lesz. :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#88) VIBO


VIBO
őstag

2 perc keresés után Siker :C

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#89) Kasza08


Kasza08
őstag

Tiszeletem azoknak, akik pár perc keresés után megtalálták a 3. kérdésre a választ.
Nekem kemény 20 percembe került, nem volt nehéz, csak végig kellett hozzá olvasni az összes felsorolt terméket.

(#90) pachito


pachito
őstag

Heh, ez elég cseles volt :)) Eltartott vagy 20 percig a dolog :B

(#91) RoyalFlush válasza CWorm (#79) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Van, de eltartott egy ideig mire megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#92) eddie17


eddie17
addikt

De szeretnék én zenét hallgatni:) Na majd meglátjuk :K vagy halljuk.

(#93) Timyyy


Timyyy
őstag

Wááá egyszerűen nem találom a 3.-ra a választ.. :W már vagy 20 perce turkálok a leírások között... hát akkor folytatom :F

Szerk.: eh, csak le kellett írnom és a következő percben már meg is lett. :DDD remek :))

[ Szerkesztve ]

(#94) localhost válasza Timyyy (#93) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jól feltett keresőkérdésben a google linkjei közül a második linken egyértelmű a válasz. :C

A Jó kérdést nem árulom el, legyen segítségnek ennyi, mint kérdés : "hogyan használjam a googlet, hogy releváns találatokat kapjak"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#95) noki89


noki89
csendes tag

Én egyszerűen nem találom :O :W

(#96) Lipazzz válasza localhost (#94) üzenetére


Lipazzz
csendes tag

Relevánsan omoljon össze kicsit a Google, meg azok az mp3-lejátszó gyártók, akik egy nyamvadt honlapot nem tudnak létrehozni a termékeiknek... ÉÉÉÉN bztosan nem is vennék ilyen terméket.
Azért a Google-nél is lassan el kellene kezdeni felülbírálni ezt-azt. Teszem azt begépelem, hogy Ferrari és kb. a 29 találat a 3. oldalon a hivatalos honlapja... nem azért mert magyar honlapokat sorol fel először, hanem mert...? Miért? A látogatottabbak előre, a többi hátra? Ajjaj...

Relevánsan béka! :D

Na keresgélek még.

Nem a szándék, hanem a fontos.

(#97) dabadab válasza localhost (#94) üzenetére


dabadab
titán

Ne menozz, aki tenyleg jo kerdest ad be, annak az elso talat is :)

DRM is theft

(#98) Zolás


Zolás
addikt

Én se találom a harmadikat már jojózik a szemem de sehol sincs az átok kiírás :O
Most befordulok egy kicsit aztán vagy meglesz vagy nem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#99) localhost válasza dabadab (#97) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sőt csak egyetlenegy! ugye ?
:))

Van valami olyan mozgalom, hogy valamilyen keresőSZÓRA csak egyetlen találatot adjon a google. Egyetlen szóra csak egyet! :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#100) Lipazzz válasza localhost (#99) üzenetére


Lipazzz
csendes tag

Én írom a 100. hozzászólást ebben a fórumban. Ollé!! :DDD

Nem a szándék, hanem a fontos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.