Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Hamarosan indul, ez a hivatalos topik. Kérdésekre a válaszokat megbeszélni tilos. Igen, tilos. Szigorúan. Sejtetni is tilos. Célozgatni is tilos. Virágnyelven kérdezni is tilos. Privátokra sem tudunk válaszolni.

Vasszigor van, na! :DDD
Mindenkinek sok sikert, jó játékot, és ne feledjétek: a játék, a buli a lényeg, ne rontsuk ezt el állandó kötekedéssel, belemagyarázással, túlkombinálással, veszekedéssel.

Buli, jó nyereményekkel. Hajrá! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) ArchElf válasza Parci (#1) üzenetére


ArchElf
addikt

Kicsit OFF...
Én eddig mindig kifejeztem a kérdések iránti ellenszenvemet, ha nem volt jól megfogalmazva, de nem érzem, hogy kötekedés lett volna mögötte (több esetben már a játék alatt is jeleztem, ha a kérdés nem volt okés). Tudom (remélem), hogy nem ti írjátok a kérdéseket, csak felteszitek nyereményjátékra, de azért némi lektorálást, ellenőrzést lehetne tenni a kérdés kirakása előtt (még a játék szervezése közben). Értem itt főként a szubjektív, illetve a rosszul feltett kérdéseket.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#3) Parci válasza ArchElf (#2) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Igyekszünk, mindig. Három ember nézi át őket, és mégis van, hogy hiba csúszik bele. Most is előfordulhat, és ezt természetesen jelezzétek, hiszen lehet, hogy elrontunk valamit. Nem erre gondoltam, amikor írtam, hogy kötekedni/belemagyarázni tilos. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Ismét nyereményjáték, szuper!
Sok sikert mindenkinek, hátha sikerül most nyernem is valamit... :DD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5) KrAt


KrAt
veterán

A játék lezárásának időpontja: 2008-11-11 11:11

Na azért :DDD

Köszönjük a játékot :)

[ Szerkesztve ]

(#6) macikos


macikos
addikt

Egy ilyen DVB-T vevő jó lenne, csak kérdés, hogy mit vennék vele :Y

(#7) D.Orion


D.Orion
veterán

Wihi pont a szülinapomon indul el a nyereményjáték. Ezen is részt veszek. :C

(#8) hakos1987


hakos1987
őstag

köszönet a nyereményjátékért és a lehetőségért!! :R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#9) adalbert1


adalbert1
veterán

Éljen, újra játszunk! Sajnos a tegnap éjfélkor zárult itnews nyereményjátékról totál el is feledkeztem, csak az első pár kérdésre válaszoltam. Remélem most ez nem így fog történni...
Cooler Masteres nyereményjáték nem lesz mostanában?

(#10) Gergő_


Gergő_
őstag

végre játék megint :))
sok szerencsét mindenkinek

(#11) TESCO-Zsömle válasza adalbert1 (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vagy Nehalem-es nem?? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) 7 válasza D.Orion (#7) üzenetére


7
addikt

Nekem meg a szuletesnapomon zarul le ;]

(#13) localhost


localhost
Közösségépítő

Szolgálati közlemény:
Úgy mint a CoolerMaster játéknál is volt:
Ha megint egérpadot nyernék, van eladó egérpadom olcsón!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) hakos1987 válasza localhost (#13) üzenetére


hakos1987
őstag

cm-es egérpad milyen? eladó? :))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#15) Lala6 válasza macikos (#6) üzenetére


Lala6
őstag

A most induló földfelszíni digitális adásokat pl. veheted majd vele. Bővebb info: MinDig TV

(#16) mayerlaci válasza localhost (#13) üzenetére


mayerlaci
senior tag

:DDD

Amúgy sok sikert mindenkinek!

(#17) BITBOYS válasza localhost (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

Inkább kérdezz valamit és legyen ez a nyeremény, megpróbálom helyesen megválaszolni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18) #65675776 válasza Lala6 (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jó ez a digitális TV. Csak az ország második és harmadik legnagyobb városa továbbra is kimarad belőle. Fantasztikus!

(#19) ArchElf válasza #65675776 (#18) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem hallottad még, hogy "Budapest Magyarország infrastrukturális, gazdasági és kulturális központja. A többi rész csak azért kell hogy legyen valami a határig?"
:O ;]
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#20) jerry311


jerry311
nagyúr


DVT vs DTV
Szép, hogy az infopatika weblapján is kétféleképpen szerepel. Még jó, hogy tudják mit árulnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) localhost válasza hakos1987 (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az már elkelt :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#22) Abri


Abri
aktív tag

Újra nyereményjáték, EZAZ :D

(#23) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Mennyi kérdés lesz összesen?

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24) jerry311 válasza RoyalFlush (#23) üzenetére


jerry311
nagyúr

Tipp: 11. :DDD
Ha mér a vége annyira egyes: 2008-11-11 11:11

(#25) 7 válasza jerry311 (#24) üzenetére


7
addikt

A vege mindegy. He-he
:DDD

(#26) Stiky


Stiky
senior tag

Éljen. Sok sikert mindenkinek.

Remélem nyerek már valamit. :))

Tényleg, egyszer lehetne valami olyan játék ahol vagy 200 nyereményt sorsoltok. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#27) jerry311 válasza Stiky (#26) üzenetére


jerry311
nagyúr

11 tárgynyeremény + 189 PH! account? :DDD

(#28) Timyyy


Timyyy
őstag

Dejó dejó :) megint játék :)) Köszi Parci! :C :R
Mostmár nyerni is jólenne :D

(#29) gyiku válasza Parci (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

legyetek szivesek olyan kerdeseket adni, amiket kesobb nem kell bizonyos delikvensek miatt modositgatni. legyen egyertelmu kerdes, egyertelmu valasz, nem kell a szarkavaras, mint az elozoben :R

hüllő

(#30) Rossi


Rossi
addikt

Hát akkor hajrá!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#31) kételkedem válasza jerry311 (#20) üzenetére


kételkedem
addikt

Alcor DTV-1000 = Alcor DVT-1000 :F :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#32) Bencey66


Bencey66
csendes tag

Megint fórum -.-" előzőnek is csak nyűgnek volt sok embert félrevezettek.. ezért se fogom olvasni mert 1 kérdésen múlott h nyerjek még nyáron. sok szerencsét mindenkinek :R

(#33) Sethdobaloah válasza Bencey66 (#32) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

max az, hogy nyerhess ;)

...csak én vagyok helikopter?

(#34) sfeco79


sfeco79
csendes tag

Éljen megint játszunk!!!!

Üdv, Fecó Tel: 06303088009

(#35) D1Rect


D1Rect
félisten

Újra játék! :C

(#36) sNORh


sNORh
addikt

Köszönjük az újabb játékot.. :R
Főleg azokután hogy tegnap addig veséztem az ITcafe-es kérfést hogy 0:00-ra nyomtam az ok-ra és azt írta:
A Játék lezárult stb.. :DDD de mindet megcsináltam az utolsónál meg késő nyomtam rá..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#37) kalló


kalló
aktív tag

köszönjük a játékot :C remélem nyerek is valamit

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#38) <NewL>


<NewL>
addikt

Hátha malacos leszek és sikerül nyernem valamit:)
Ebben az 1db esetben elfogadható minen itt feltett szakmai kérdésre ez a kép -->
Amúgy rühellem ha ezt a képet belinkelik nekem:DDD

Köszi a gémet :R

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#39) rhonin


rhonin
senior tag

áááhh. Megint egy esély a nyerésre. remélem most nekem is sikerül valamit nyernem... :C
Sok szerencsét mindenkinek!

(#40) DarkByte


DarkByte
addikt

Nocsak, el vagyunk kényeztetve nyereményjátékokkal. Igaz sosem nyerek semmit, de játszani mindig jó. :R

(#41) szab.tam


szab.tam
nagyúr

én úgy gondoltam, hogy egy ilyen játéknak az a célja, hogy a válaszokat kutatva, a támogató kereskedelmi egység honlapját böngésszük. ez így rendben is van.

de illene olyan kérdést feltenni, hogy a válasz az előbb említett termékinfóban egyértelmű legyen, vagy a megadott választási lehetőségek közül valamelyik teljesen egyezzen a leírással...

lehet, hogy én vagyok a hülye, de kapásból az első kérdésre az igazán helyes választ két lehetőségből összeollózva lehetne megadni.

:(( :((( :W , meg ilyenek...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42) sNORh válasza szab.tam (#41) üzenetére


sNORh
addikt

hát... pedig ottvan azon az oldalon, necsak fusd át.. olvasd végig, az egyik belevan írva.. ;)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#43) szab.tam válasza sNORh (#42) üzenetére


szab.tam
nagyúr

továbbra is fenntartom: az igazán helyes választ két lehetőségből összeollózva lehetne megadni.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#44) sNORh válasza szab.tam (#43) üzenetére


sNORh
addikt

továbbra is fenntartom, szórol szóra ottvan az egyik válasz :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#45) szab.tam válasza sNORh (#44) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok, megvan. :B
(de máshol kicsit máshogy van....) :)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#46) sNORh válasza szab.tam (#45) üzenetére


sNORh
addikt

ugye megyaz, csak figyelmesen..
énis aszittem nincsbenne, elkezdtem másfele kacsintgatni, de régebbenis mindig megvolt az infopatika oldalán, csak végigkell olvasni :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#47) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Juhú! Játék! :C

Köszi Ph!, köszi 'patika! :))

(#48) Cleinor


Cleinor
tag

Én kétszer játszottam, egyszer nyertem is.

Köszönjük a játékokat!!!

Csak így tovább. :R

Hátha nyerek megint :)

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#49) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok a mostani játékra eddig regisztráltak névsorát valahol meglehet nézni ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#50) Zozzant válasza Spancho (#49) üzenetére


Zozzant
addikt

A játékra nem kell regisztrálni ergo meg sem lehet nézni.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.