Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Látványos.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) atike


atike
nagyúr

Már elnézést... De aztaqrva...! :Y :R :R :R

Brutális milyen jól néz ki!

(#3) smkb


smkb
őstag

Kár, hogy a látványon kívül egy nagy nulla az Infinity Blade. A játékélmény nem éri el egy klasszikus pixeles Froggerét C-64-en.

(#4) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon durva. :Y Majd a következő szifonomra felteszem, mert gondolom a 4 nem fogja vinni. :DDD Ilyenkor érzi az ember, hogy milyen jó az iOS játéktámogatása. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát nem gyenge a látvány az biztos. :DDD De most ez is csak egy techdemó mint az előd?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) kcsa válasza GALARDO (#4) üzenetére


kcsa
veterán

Úristen, alig bírom ki hogy ne trollkodjak... Tudjátok mit, nem is bírom ki :D
"Ejjhajj mégse olyan egységes az a platform..." ;]

(#7) Cyberpunk válasza kcsa (#6) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Végül is mit vársz? Hogy egy jóval erősebb SoC-ra optimalizált játék vígan futni fog a nála jóval gyengébb vasakon? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) gaben88 válasza smkb (#3) üzenetére


gaben88
őstag

Ez így van, de erődemonstrációnak tökéletes! Gondolom Androidra nem jön, pedig szerintem Tegrán is elfutna! :(

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Szép. Tényleg.
De hogy lehet ezt normálisan irányítani? :F

(#10) Gaboo77 válasza gaben88 (#8) üzenetére


Gaboo77
tag

Valószínűleg elfutna igen, de csak Tegra3-on! A Tegra2 jóval gyengébb mint az A5.

kcsa: Nem attól egységes a platform, hogy az Infinity Blade II. melyiken fut, hanem, hogy a 3GS-től kezdve a 4S-ig mindegyiken egységesen IOS5 fut és nem a gyártóktól függ a frissítés.

(#11) zsolidodd válasza smkb (#3) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Én is azt hittem, hogy unalmas lesz, de még több óra után is élvezem a kaszabolást :)

(#12) smkb válasza Gaboo77 (#10) üzenetére


smkb
őstag

Az már más kérdés, hogy a 3GS-en az IOS5 azért igen lomha a 4 hez képest, míg pl droidok esetén egy 2.3 megtáltosít egy korábbi vasat is, amin addig 2.1 futott ...

[ Szerkesztve ]

(#13) Totheground


Totheground
addikt

Elvileg fog futni i4-en is, csak néhány grafikai elem/effect nem lesz benne

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14) kcsa válasza Gaboo77 (#10) üzenetére


kcsa
veterán

Tudom tudom, de ma már jól fogok aludni, hogy ezt leírhattam :D

(#15) Gaboo77 válasza smkb (#12) üzenetére


Gaboo77
tag

Ez valahol igaz, de ha azt veszed figyelembe, hogy a 3GS-nek 600MHz-es processzora van akkor azért egy 600MHz-es Androidos teló (nem számoljuk a "hupák" firmware-ket) azért semelyik Android változattal nem nevezhető táltos paripának. Azért a Widgetek és némely esetben még az Angry Birds is igen csak megdolgoztatja őket. Természetesen nem is kerülnek 100.000 Ft-ba, ergo valamit valamiért. Mindkét platformnak megvannak a maga előnyei és hátrányai, ez nem vitás.

(#16) atike válasza Gaboo77 (#15) üzenetére


atike
nagyúr

Nana. Nekem 2.1 (gyári) van a GT540-emen és csak annyi a módosítás, hogy Go Launchert használok. Sehol nem akad. Sem az Angry Birds, sem a Sygic Aura. Tény, hogy nincs telepakolva se widgettel, de programmal, de teljesen rendben van - akadásmentes minden...

(#17) Kashim


Kashim
őstag

Látványos "halásokkal?" wtf

Egyébként szép lesz, nekem az első rész is tetszett, amíg kb. 20x végig nem vittem pár nap alatt. Azóta jött egy rakás update, de nem vett rá hogy megint játszadozzak vele. Mondjuk a multiplayerrel el lehet szórakozni, akit esetleg az újrajátszhatóság tart vissza. Igazából folytatásnak jobban örültem volna egy Skyrim szerű szabadon mászkálós TPS RPG-nek ilyen körítéssel, de azért meglessük ezt is, ha kijön. Eddigi videók alapján inkább mondanám Infinity Blade 1.5-nek, sok mozdulatot úgy ahogy van copy-paste átvettek, de remélem ez csak a korai verzió miatt volt látható.

[ Szerkesztve ]

(#18) #19708160


#19708160
törölt tag

Lenyügöző lett a grafika.

(#19) Senais válasza smkb (#12) üzenetére


Senais
aktív tag

én ezt azért nem így mondanám :) X8-on a gyári 2.1-nél jobb romot még nem láttam, az nem akad, nem fagy le stb... az már más kérdés hogy a hardver miatt (175 mega ram) milyen az angry birds meg a többi... az összes főzött rom, ha 1 nem de 2 naponta biztosan újraindításra készteti a telefont. Persze a 2.1 használatával elég sok mindenről kell lemondanunk...

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#20) hemaka válasza smkb (#3) üzenetére


hemaka
nagyúr

ez csak techdemo az iphone-nak, szerintem. :D

(#21) No-kia


No-kia
őstag

azzal a fémkesztyűvel hogy tud lapozni az ipad-en? ;]

Egyébként tényleg szép, majd ismerős 4S-ét elkérem picit, ha ez kijött :U :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22) talamasca válasza kcsa (#6) üzenetére


talamasca
senior tag

Legalább leírtad, hogy trollkodsz...
Különben simán lehülyéznének azért, mert nem tudod, hogy mit beszélsz.

Ez is fog futni a régebbi iPhone-on, iPad-en, csak nem azon a felbontáson.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#23) kcsa válasza talamasca (#22) üzenetére


kcsa
veterán

Tudom, már megtanultam, jófiú vagyok :D Ha valamivel ironizálok, inkább előre szólok, mert pár márkafanatikus élve megnyúz (legyen szó bármilyen termékről)

(#24) ducsidu


ducsidu
senior tag

Jó a grafika :Y

(#25) csaabz


csaabz
őstag

Eljutottunk idaig is, "pc-s grafika" telefonon...
;)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#26) keIdor


keIdor
titán

Ez simán Oblivion szint, vagy jobb, telefonon. Tessék. Kell nekünk 300W-ot fogyasztó VGA meg ilyenek? Nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) Jojo5 válasza hemaka (#20) üzenetére


Jojo5
őstag

az első rész is az volt, de legalább pár végigjátszás után meglehetett unni.... jó mondjuk 1 hétig tuti csak ezt nyomogattad... :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#28) NogeOne


NogeOne
tag

Nagyon durva :D

(#29) galmat89


galmat89
tag

Azért ne túlozz... Az oblivion rpg volt, szabad mászkálással.
Az infinity blade meg egy agyon hype-olt techdemo, ugyanis a jatekban nem iranyitod szabadon a karaktert, hanem kötött vonalon knb point&click szerűen mész, és a játékban csak kaszaboln kell, ami kb fruit ninja feeling, megunható és monoton.
Az epic citadel pedig megmutatta, hogy lehet látványos szabad mozgásos játékot csinálni. Az IB nem az.

(#30) Jojo5 válasza galmat89 (#29) üzenetére


Jojo5
őstag

Az inf. blade miért is agyon hype-olt ?
tény és való, hogy ennek van a legszebb grafikája jelenleg szerintem... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#31) llaszlo


llaszlo
veterán

Nagyon durva grafika telefonon.

A trolloknak meg. Savanyú a szőlő? ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) kcsa válasza llaszlo (#31) üzenetére


kcsa
veterán

húúúúhúúú én vagyok a szelle... ja nem, a veszélyes troll. Ön és közveszélyes kommentemért megkaptam a büntimet... Jaj... vagy ez titok? :W

(#33) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez nagyon szép lett. Gyönyörű grafika.

Már csak az a kérdés hogy bírja a 4s akkuval? Ha alapul veszem a gyors merülést amire sokan panaszkodnak, akkor mennyit bírhat úgy, hogy leterhelik egy ilyen játékkal.

(#34) talamasca válasza llaszlo (#31) üzenetére


talamasca
senior tag

Igen, mint azt a példa is mutatja, savanyú és keserédes! ;)

[ Szerkesztve ]

“Black as midnight on a moonless night.”

(#35) keIdor válasza galmat89 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Ettől függetlenül ezzel a motorral is megvalósítható bármilyen RPG. Akár Oblivion is, vagy Skyrim.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) galmat89 válasza keIdor (#35) üzenetére


galmat89
tag

Szerintem kicsit járjál utána annak, hogy mit állítasz. Azért mert az ipad 2 elbír egy zsinóron húzott point&click játékot, az messze nem elég egy nyitott világú játékhoz ilyen grafikai szinten. Az epic citadel már jobb megközelítés lenne, ott látható az a grafika amit meglehetne közelíteni. Egy dolog az összes polygont kiszórni egy egy szűk helyszínre, vagy pedig elosztani azt egy nagy nyitott rpg világára. Nem véletlenül nincsenek oblivion szerű és szintű játékok ipaden. (mondjuk nem kell félni, az ipad 3 talán már elég erős lesz hozzá).

(#37) Karma válasza galmat89 (#36) üzenetére


Karma
félisten

Izé, az Epic Citadel és az Infinity Blade eléggé egy húron pendül :P

Nem az erő miatt nincsenek open world hatalmas RPG játékok, hanem mert az üzleti modell eddig azt mutatja, hogy a nagyobb pénz a casual, pick up and play stílusú játékokban vannak az okostelefonokon.

Főleg, ha a befektetés nagyságát is hozzávesszük.

“All nothings are not equal.”

(#38) NogeOne válasza galmat89 (#36) üzenetére


NogeOne
tag

Én is erre gondoltam, úgyis a játék-terén is fog fejlődni, és talán a következőn már megvalósíthatóak lesznek a dolgok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.