Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Látványosnak látványos, de a tartalom is fejlődött valamit?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) vladgabor


vladgabor
tag

Remélhetőleg normálisan fut majd "sima" iPhone 4-en is....

(#3) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nagyon látványos.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4) HardRic


HardRic
addikt

Igen, az iOS ebben jobb, megfelelően támogatott játékplatform. Tetszik a játék, TV-re kidobva még jobb lehet az élmény. Hmmm... de akkor már egy PS3 god of warral inkább, nem?

(#5) flexxx2


flexxx2
őstag

Szerintem ez a trailer kicsit jobban néz ki mint a játék fog valójában...

(#6) Retekegér válasza flexxx2 (#5) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy renderelt trailer meg a valós játékélmény között lesz egy kis különbség szerintem.

<< Heimdal >>

(#7) kutti


kutti
tag

kifogja használni a kétmagos processzor adta lehetőségeket? amúgy nagyon látványos játék

(#8) Maxentius


Maxentius
addikt

Az igazi univerzális megoldás az Apple világában az lenne ha a Mac OS-en is lehetne folytatni az adott játékállást, de nyilván ez iOS-kötöttség. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#9) Chosen válasza HardRic (#4) üzenetére


Chosen
addikt

Megnézem a PS3-mat hol viszed magaddal az utcán és közben netezel rajta és emaileket olvasol :U Ez teljesen más platform, nem keverendő össze a kettő.

vladgabor: futni fog gond nélkül, de gyengébb graffal, mint a 2 magos eszközökön. (iPad 2, iPhone 4S)

flexxx2: Egyáltalán nem túlzás. Már az iPad 2-re optimalizált Infinity Blade 1 is majdnem így néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nocsak A5 domboríthat. :DDD

#4: PS3 ugyan. Ha már hordozható játék konzolról van szó, mert igen az iPhone az is. akkor a majd megjelenő PS Vita. Az majd mutathat valamit Apple A5-öt reggelire megeszi majd. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Picco válasza Chosen (#9) üzenetére


Picco
addikt

en probaltam ipad2-n, gyonyoru a grafika, de olyanrol mint jatekelmenyrol nem beszelhetunk, azthittem amikor kiprobaltam h ez csak egy techdemo :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#12) HardRic válasza Chosen (#9) üzenetére


HardRic
addikt

viszont ha magammal viszem és játszom, akkor lemerül a mondjuk 50%-on lévő akkum pl. másfél óra alatt és akkor nesze neked email meg flashnélküli böngészés.

Azért írtam a ps3at, mert ilyen minikijelzőn szerintem nem lehet túl élvezetes hc game-eket játszani. Viszont a nerdgasm miatt simán megérik az árukat ezek a játékok, minden geek imádja a jobb és jobb grafikát.

[ Szerkesztve ]

(#13) Chosen válasza HardRic (#12) üzenetére


Chosen
addikt

Ha egy iPad kijelzője mini, akkor az SGSII-d kijelzője mi? Nano kijelző? :P

(#14) Kashim válasza Picco (#11) üzenetére


Kashim
őstag

Nem kevered véletlen az Epic Citadellel? Az volt a mászkálós tech-demó UE3 engine-nel.
Az Infinity Blade egy kaszabolós RPG, az alapváltozat óta már kapott egy rakás updatet (a bejelentés örömére tegnap is kiadtak egy csomagot) új bossokkal meg cuccokkal. Tény, hogy nem egy hetekig kockulós játék, de azért néha rá lehet kattanni, főleg hogy már egy ideje online is lehet egymás ellen menni gamecenteren keresztül.

Retekegér:
Ez ingame trailer, nem renderelt.

[ Szerkesztve ]

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Még keresem az állam...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) HardRic válasza Chosen (#13) üzenetére


HardRic
addikt

Lol én még az iphone-nál tartok. :D Az ipadet egyébként is hogy viszed magaddal, berakod az ing alá, majd betűröd? Csak emiatt táska az kínzás szerintem. Most ezt mindenféle rosszakarás nélkül kérdezem. Szerintem az iPad az csak ilyen lakáson belüli mobileszköz.

[ Szerkesztve ]

(#17) Chosen válasza HardRic (#16) üzenetére


Chosen
addikt

Könnyebben viszed magaddal, mint egy PS3-mat :P :D

[ Szerkesztve ]

(#18) xlife11


xlife11
senior tag

Ezt még akár PC-n is be lehetne vállalni szvsz.

(#19) HardRic válasza Chosen (#17) üzenetére


HardRic
addikt

:DDD

(#20) GALARDO


GALARDO
addikt

Jöhet, várom.Ezért is imádom, az iOS-t. :K

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) rep3at


rep3at
őstag

A kétmagos proci meg a jóval fejlettebb grafikus képességek okán szerintem nem lesz sok különbség a demo és a játék között.

Forward thinking. كرر

(#22) Cyberpunk válasza Chosen (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért van mobil PS3 is

:DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) Chosen válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


Chosen
addikt

iPad killer, vesztettem.

... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24) joey04 válasza vladgabor (#2) üzenetére


joey04
titán

normálisan kell szerintem, ebből kiindulva. Olyan minőségben fog futni, hogy ne legyen akadás. szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) djboboo


djboboo
csendes tag

a játék második rész elvileg csak az iPhone 4S késülékeken fog működni....

(#26) GALARDO válasza djboboo (#25) üzenetére


GALARDO
addikt

Ezt kétlem.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#27) joey04 válasza djboboo (#25) üzenetére


joey04
titán

Ezt írják: “Infinity Blade 2” will be released exclusively for iPhone, iPad, and iPod touch on December 1, 2011.

Szóval ha touchra is lesz, akkor i4re is kell szerintem. Mivel az erősebb hw.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) nuke7


nuke7
veterán

:Y azert egy telon ez nem semmi

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) Xero válasza Retekegér (#6) üzenetére


Xero
nagyúr

Van keynote-ról gameplay video. Ugyan ez. :K

(#30) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nem rossz de Androidon is várnék már valami ilyesmit.

Xbox: kapeti

(#31) Pantal


Pantal
senior tag

Nagyon szép grafika, lehengerlő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.