Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) Elektrosokk válasza inf3rno (#76) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ezeket csak most olvastam.

A másik, hogy érdemes lenne laborban veseértékeket mérni, mert ha túl sok fehérjét viszel be, akkor a fehérje lebontási termékek kicsinálhatják a vesét.
Amúgy én is agyalok most, hogy a télen kipróbálom a ketot, mert nekem is gyulladásos bajom van. Esetleg tudsz bármi tanácsot adni, ami bevált vagy ételeket, étrendet mondani?

Ez bizony így van, figyelni kell arra hogy meglegyen a megfelelő zsír-arány. A Synlabnál szoktam labort nézetni, most is megyek hamarosan.

Amúgy én is agyalok most, hogy a télen kipróbálom a ketot, mert nekem is gyulladásos bajom van. Esetleg tudsz bármi tanácsot adni, ami bevált vagy ételeket, étrendet mondani?

Azt tudom mondani hogy érdemes kipróbálni, aztán testreszabni, bármennyire is működik most nekem nem tartom egy élethosszi megoldásnak. De az elején amikor annyira fájt a szemem hogy itthon ültem napszemüvegben akkor kb ez volt az utolsó lehetőségem, bármit megtettem volna. ( Nem vagyok a szénhidrát ellensége, de a jövőben ha ennék is az kimerülne az édesburhonyában, zab és zöldésgekben. Egyéb gabonák kizárt.)

Marhát eszem, sertést, néha szárnyast, csirkecomb, pulyka, kacsa. Sok belsőséget, zödségeket. Illetve korábban nem igazán fogyasztottam tejterméket, de mióta ketozom azóta mascarpone-t ls feta sajtot is eszem.

receptek pl : [link]

Pl: PIck GMO mentes tarja ami szerintem zseniális termék, szépen szeletelt. tehát tarja, hozá köretnek szalonnás portobello.
marhát és a sertést ezen kívül szabadtartásból szerzem be. Nehéznek tűnik az elején, de kialakul! :D

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.