Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szeressük az Asust, várjuk a bejegyzéseket :)

All→M8

(#2) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Hajrá!!! :C :R

Intel Core i7

(#3) king.mp


king.mp
aktív tag

Ígéretesnek tűnik. Sok sikert.

(#4) BenHans


BenHans
addikt

ASUS ♥

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#5) atikó


atikó
őstag

:C :C :C

(#6) Thunder82


Thunder82
aktív tag

LIKE A BOSS :R

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#7) The Lord


The Lord
tag

ASUS FOREVER! :D

Asus Sabertooth Z77\Intel i5-2500K\Corsair Vengeance 2x4Gb 1600Mhz\Gigabyte GTX 650 Ti 2048MB DDR5\Samsung SataII 320GB\Scythe Stronger 500W táp\LG DVD-R,DVDRW\

(#8) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Végre egy nekem való blog! :)

Remélem nem rózsaszín eeePC-kel lesz tele. :P

⭐ Stella

(#9) BatchMan


BatchMan
senior tag

Sok cuccom van ASUStól, és eddig nem bántam meg.
Jelenleg van egy TF101-em és kiváncsi vagyok mi lesz ezzel a koncepcióval (billencs + tablet). Pl. Miért maradt ki a Padfone2-ből? Milyen lesz a Padfone3, lesz-e?

(#10) tixem


tixem
addikt

na ez jó hír :K van pár asus cumóm, monitor, alaplap stb és újabban azon kapom magam, hogy ahol elérhetőek, igyekszek tőlük vásárolni. Hajrá :R

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

Én pár pillanattal ezelőtt találtam rá erre a blogra hállistennek mert nekem is van pár (2db ASUS notebookom) kütyüm..
-És most lenne is egy kérdésem..

-Lehet-e Magyarországon lehetőleg Budapesten ASUS Lamborghini-s egeret kapni valahol..?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm mindenkinek.

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#12) BenHans válasza Atesz 666 (#11) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! :)

Magyarországon nem nagyon fogsz találni, esetleg 1-2 bolt lehet ahova rendelt az üzletvezető 1-1 darabot, de azért fel lehet hívni pár boltot, hátha be tudják szerezni. Persze ha mondanak rá egy nevetséges 14-15k-s árat akkor már nem is éri meg, mert annyiért (is) van jobb választás.

Viszont [Amazonon] és [ebayen] is van.

Free shippinggel még jobban is jársz, 2k-val, mert a hazai ár 13ezer.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#13) Atesz 666


Atesz 666
aktív tag

Üdv mindenkinek.

-Hosszas gondolkodás után eldöntöttem ,hogy mégis veszek egy Wi-Fi router-t és az alábbi linkben szereplő cuccot néztem ki magamnak.
[link]

-Erről esetleg vélemény ,érdemes ebbe beruházni...?

Megjegyzés:

-Az egészre kb 10.000 Ft-ot tudok szánni és mindenképpen csak ASUS márka jöhet szóba..

A válaszokat előre is mindenkinek nagyon köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.