Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kilua


kilua
senior tag

Három ember beszélget a börtönben

"Én 8 évet kaptam gyilkosságért"
"Én 10 évet mert bitcoint bányásztam"
"Én 15 évet, mert pubgvel játszottam mobilon" (kb tíz fiatalt vittek ezért börtönbe Indiában komoly)

(#2) Narxis válasza kilua (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ott nem szaroznak.

Thanos was right.

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Sajat bitcoin helyett nem lenne jobb az a penznem es penzugyi rendszer ami most is van? A tiltast ertem, de azt nem hogy ok is ugyanazt akarjak csinalni, csak kontrollalva. Az allamilag kontrollalt megoldas az, ami most is letezik. Nem kell ujra feltalalni.

En csak abban remenykedek, hogy senki nem lesz rakenyszeritve semmilyen modon a kryptopenzek hasznalatara.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) MrT


MrT
csendes tag

Én azt nem értem hogy ha India meg tudja tenni akkor az USA miért nem tiltotta be a BitCoin-t? A terroristák ezt használják fizetésre szóval nemzetbiztonsági kockázat.

(#5) janeszgol válasza kilua (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Nálunk túl sok joga van az embernek (pláne a természettel szemben), Indiában meg túl kevés.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) koko52


koko52
veterán

A törvényhozók ezek helyett egy saját keretrendszert alkotnának, amelyen keresztül hivatalos, digitális pénzt bocsátana ki az indiai jegybank.--- :)) szóval újabb altcoin

MrT: minden coin nyomon követhető, semmi nem anonim. Még szerencse, hogy BTC előtt nem kereskedtek/fizettek a terroristák semmivel :U

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#7) Tigerclaw válasza MrT (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nagyjabol meg is valaszoltad a kerdesed. Erdekellentet, ahogy pl. az offshore adozas es mas adoelkerulo trukkoket is csak szinjatek az ezek ellen folyo harc, amit bemutatnak a politikusok. Nekik is jol jon az anonimitas.

Amugy a kinai es most az indiai kormany is ugy akarja betiltani ezeket, hogy kozben sajatot inditanak. Persze az meg mindig tobb mint a semmi, csak egy lepes a jo, majd a rossz iranyba.

Kivancsi vagyok a Facebook elojon-e iden a Libra-val, mikozben mindenki felgyujtana, soval behintene a helyet legszivesebben, kormanyok, politikusok, felhasznalok, nem hasznalok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) nemlehet válasza koko52 (#6) üzenetére


nemlehet
őstag

Nem vagyok szaki, de nem az van hogy pl a bitcoinnál a számítási kapacitás legalább fele kell hogy a kezedbe legyen ahhoz követni tudd a tranzakciókat? Ez azért még egy államnak is kihívás..

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) #06658560 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az elmúlt pár napban reklámozta nekem azt az ízét.

(#10) fatpingvin válasza MrT (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

a fenéket... egyrészt aki eddig BTC-vel kereskedett az ezután is fog, a tErRoRiStÁk kapcsán pedig a közepesen nagyobb pénzek terén továbbra is USD cash a legnépszerűbb

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) fatpingvin


fatpingvin
őstag

nyilván fosnak tőle hogy nem tudnak mindenkit monitorozni. szerintetek miért tolják ott is mindenhol az appos meg kártyás fizetést és próbálják eltántorítani az embereket a készpénztől? RMS is írt erről, ha valakit nagyon érdekel megkeresem

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

Én azért megkérdezném, mennyi pénzbe kerülne, ha a villanyáramot, úgy rendesen el kezdenek használni, egyszerre mindenhol. Mikorra érné utol az igényeket az ottani infrastruktúra, mennyire lenne az meghatározó a bitcoin bevétel szempontjából, hogy ki lakik városban, vagy közelebb az erőműhöz, mi történne azokkal, akiknek nem jutna áram emiatt.
Nem hülyeség, nem akarnak tönkre menni ilyen f@szság miatt.

(#13) Gdi válasza nemlehet (#8) üzenetére


Gdi
senior tag

Nem.
Azt egyébként is látod, hogy mi a feladó és mi a fogadó cím (letöltöd azt a pár száz gigabyteos láncot ami van eddig, és látod.)
Az 50% a quorumhoz kell, hogy a te éppen beküldött blokkod az érvényes (még ha nem is így van.. azaz valótlan tranzakciót hitelesítenél)

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#14) zone válasza MrT (#4) üzenetére


zone
őstag

Én azt nem értem, hogy miért nem tiltották be a késeket, fegyvereket, teherautókat meg repülőket? A terroristák ezeket használják támadásra, szóval nemzetbiztonsági kockázat.

:))

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#15) cuebler


cuebler
senior tag

pénzmosás elleni küzdelem? azért india erősen korrupt állam lehet, gondolom. az offshore egyre több országban szitokszó és nem kreatív adózási módszer, a svájciak is egyre jobban kiengedik az adatokat... nem kellenek ide terroristák, elég pár drog- és fegyverkereskedő, korrupt állami tisztviselő :) a BTC-t és társait továbbra sem vágom ("öreg vagyok én már ehhez...!" :DDD ), de amit eddig olvastam róla, az alapján ideális eszköz arra, hogy hatalmas összegeket mozgassanak anélkül, hogy a hatóságok kellemetlen kérdéseket tegyenek fel. ha jól emlékszem, pár éve valaki(k) 1mrd USD-nek megfelelő BTC-t mozgattak meg, ezt a hagyományos bankrendszeren keresztül anonim módon biztos nem tehették volna meg. persze, az itteni szakik majd biztos kiokítanak ;] :R

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#16) kilua


kilua
senior tag

Mondjuk a proof to work alapú criptokat én is tiltanám illetve kikényszíteném hogy proof to stake alapúvá váljanak

Nemsokára arra vált át az ethereum, hatékonyabb nem is pazarló.

[ Szerkesztve ]

(#17) jeni válasza zone (#14) üzenetére


jeni
félisten

felvágod helyettem a húst? ;]
ha minden kést be kell szolgáltatni?

(#18) _cHAos_ válasza MrT (#4) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Pont nem ér rá a kormányuk...olyan, mint a magyar kormány. :DDD A tőzsdei spekulációktól nincs idejük ilyen jelentéktelen dolgokkal foglalkozni, mellesleg itt van ez a COVID- 19 is.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#19) butch3r válasza kilua (#1) üzenetére


butch3r
senior tag

majd jön a negyedik, én nem vallottam be, hogy honnan utaztam vissza angliába :D

[ Szerkesztve ]

(#20) yodamester10


yodamester10
őstag

Az egyik legjobb hír amit eddig olvastam,csak így tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.