Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon várom már :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) pzstm válasza Sirandrish (#1) üzenetére


pzstm
titán

+1.

borzaszto kivancsi vagyok ra. Elso tesztek holnap este hattol jonnek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Továbbra is mobilos szint, ami a látványt illetti.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Döglött Róka válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Persze persze...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#5) Sirandrish válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy a mobilod OP, vagy az én PC-m egy szar, de ha ez neked mobilos szint, akkor valahol valami sz* van a palacsintába :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) pzstm válasza Sirandrish (#5) üzenetére


pzstm
titán

Feltetelezem a picit rajzos kepi vilagra gondolhat, de attol kerem igenis durvan szep lehet valami. Zelda is akkor gagyi feltetelezem grafikaban :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Döglött Róka válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindig valami nagyot probal mondani, de altalaban fail lesz a vege.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) Sirandrish válasza pzstm (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát mondjuk azt én nem tudtam hogy a cel shaded ,vagy legalábbis aféle cucc, az egyenesen mobilos szintnek minősül :B :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Sirandrish válasza Döglött Róka (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy olyan mobilos cuccokat tol amiről mi még nem is hallottunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) pzstm válasza Sirandrish (#8) üzenetére


pzstm
titán

Hat mert rajzfilm nem full valosagos megjelenites es akkor az nem is szep meg ket krumplin is 8k-ban kene mennie😁

:DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) Sirandrish válasza pzstm (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én marha meg drága pénzért Switchet vettem, ahelyett hogy a zöldségesbe mentem volna :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) myckey


myckey
veterán

Kellemes a látvány, jó ránézni.

A játékelemek is bejönnek, meg a korszak is pozitívum a számomra.

Egyszer nekiugrok, az már tuti fix. majd.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Most nem azért, de a Switch-ben is mobilos proci van és azon fut a Zelda....
Amúgy ez a game mobilon fut és kb ilyen. [link]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) atisr válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


atisr
csendes tag

"Továbbra is?"
Volt ígéret, hogy lecserélik a grafikát?

(#15) Döglött Róka válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat nem azert de nem gprs-el kene nezni youtube videokat.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Sirandrish válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azert megneznem melyik mobilos cucc fele annyit mint a 3 éves "mobilos" Zelda :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Wesder válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Van baj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) saelin


saelin
veterán

Írtam is a ps4-es topicba hogy youtube videók alapján nem néz ki annyira rossznak mint amilyennek elsőre gondoltam. Az AC Valhalla melett még frissnek is hat valamennyire. Engem csak pár AC Odyssey-es hasonlóság zavar benne, mert így van tőle egy keserű szájízem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#19) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Igen, sokaknál az értelmező olvasással... De engedjük el.
Amúgy nem a Zeldát szaroztam, hanem az alulórajelezett tegra x1 képességeit véleményeztem, amire van Zelda és Immortals is. A lényeg, hogy nem asztali konzolos szint a látvány.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

Az egy dolog, hogy a kepi vilaga full zelda csak sokkal szebb annal mega switches valtozat is, de ahogy nezem minden mas is.
Csak a ubit ismerve a zeldas fejtorok maradnak ki mert az agyilag megterhelo es ezert kirekeszto lehet a az amerikaiak szamara... :U
Amugy a zelda sokszor kifejezetten ronda es unalmas mert a "vilag" ures. A palya 80%-an semmi nincs csak textura a talajon.
Es ez igaz a gameplayre is fut 10 percig es semmi nincs aztan kepzeletbeli "arena" ahol jon par ellenfel aztan 5 percig megint semmi.
Ha lescalaeznenk a palyat a 25%-ara lenne elvezheto meretu.
Lehet fikazkodni de attol meg igaz.

[ Szerkesztve ]

(#21) pzstm válasza drotsztyuart (#20) üzenetére


pzstm
titán

pár rövid videóba/streambe beletekintve azért úgy fest van benne jópár, még ha nem is olyan durva szintű.....gondolom legalábbis emiatt volt hogy pár streamer értetlenül bámult a mit is kell itt csinálni fejjel a monitorra :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22) drotsztyuart válasza Döglött Róka (#15) üzenetére


drotsztyuart
tag

"Hat nem ezert", de vedd ki a szemed es torold le rola a a benyalkasodott csipat majd tedd vissza. :F
Szinte semmi kulonbseg nincs a pc es mobil valtozat kozt.

#21 az amcsiknak a cod nevu propaganda valo meg a gears of war.
De nem ujkeletu.
Annak idejen a commandos-sal se tudtak mit kezdeni. Usakiaban akkorat zakozott mint a haz.
A vilag "vezeto nemzete" a fold leghulyebb "nepe"....

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza drotsztyuart (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 100+ órát raktam a Zeldába és nem volt 2 olyan perc amikor céltalanúl bolyongtam volna.
Mindig volt mit csinálni, ami olyan szinten jól sikerült a játékba hogy volt olyan hogy kinéztem egy Shrine-t (kissebb dungeon) messziről hogy nah majd én azt megcsinálom, aztán gyakorlatilag 20-40 perc telt és és félútig jutottam, mert mindig belefutottam valami egyéb tennivalóba.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) drotsztyuart válasza Sirandrish (#23) üzenetére


drotsztyuart
tag

En se celtalanl bolyongtam benne csak minden a lehetoleg legmesszebbra van b@szva mindentol, hogy minel tobbet kelljen rohangaszni.
A toronymaszas is egy dogunalmas idopocsekolas.
En 45 ot toltam bele (nem jatszottam vegig mert nem adtak penzt erte) amibol kb 40 orat ereztem azt, hogy raboljak az idomet...
Nem volt szorakoztato.
3* fogtam neki (nem ujrakezdtem hanem folyattam).
Maceras volt, vontatott, sokszor eroltetett es "ures".
Senki nem mondhatja hogy nem kapott eselyt (max 2-ot szoktam adni).

[ Szerkesztve ]

(#25) Döglött Róka válasza drotsztyuart (#24) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha 45 órát beletoltál annyira mégse untad magad. Mellesleg én is le szoktam tenni, mivel:
A játék egyszerű végcéllal rendelkezik.
Nem kényszerít grind-ba.
Azt csinálsz benne amit akarsz és van hozzá bőven tartalom.

Az egész játékból érződik, hogy bármikor letehető. Nem az a lényeg benne, hogy 20-30 óra alatt végigdarálja az ember. Aki ilyet keres, menjen játszon a Sony csőjátékaival.

"En se celtalanl bolyongtam benne csak minden a lehetoleg legmesszebbra van b@szva mindentol, hogy minel tobbet kelljen rohangaszni." - Ez sem így van :) Van az a stílus, ami vulgáris "majdénmegmondom" módra próbál nyomatékot szerezni. Segítek, nem fog menni.

Próbáld egy kicsit árnyaltabban megfogalmazni a mondandódat és akkor talán hitelessé válik.

@GodGamer5: Mondom hogy fail lett, innentől hiába magyarázkodsz.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#26) Felesbandi válasza drotsztyuart (#20) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Az altalam eddig jatszott ubi jatekok mindig agyon voltak rakva content-tel, megis szenne untam magam majdnem az osszesnel.

BotW-ot fajo szivvel fejeztem be kb. 75 ora utan es nem emlekszem, hogy unatkoztam volna azalatt az ido alatt. Mondom ezt ugy, hogy egyebkent nem vagyok egy open world jatek fan.

Annak is oka lehet, hogy nyilt vilagu jatekoknal kb. mindig a Witcher 3, a GTA 5 es persze a BotW ugrik be az embereknek, mint kiemelkedo jatekok. AC-ket sokan szeretik, de nagyon kevesen mondanak, hogy az elobb emlitett 3 jatekkal egy szinten lennenek. Es nem azt akarom ezzel mondani, hogy a tobbseg szava mindig igaz, de lehet benne igazsag. Es sajat tapasztalataim szerint van is benne.

Amugy te jatszottal a Zeldaval, vagy csak videok alapjan jott ez le neked?

(Ne ertsd am felre, teljesen ertheto, ha valakinek nem jon be a jatek, en is jopar agyon dicsoitett jatekot ruhellek, de be kell latnom, hogy ez az en izlesem miatt van es a megitelesem szubjektiv.)

(#27) utomi válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


utomi
senior tag

Néha nincs az az érzésed, hogy sokkal jobb lett volna mindenkinek ha nem szólsz semmit? Attól még, hogy valami nem realisztikus lehet szép. Komolyan nem értem ezt az idióta divatot, hogy aminek rajzfilmszerű a grafikája az mobilos :W
Egyébként ma már sokan tolták Twitchen is és nekem baromira bejön ez a game is. Amint sikerült kipörgetni a Valhallát máris tolom, ja várjunk mindjárt December 10. és Cyberpunk 2077, nehezen hiszem, hogy addig a Valhallát és az IFR-t is kitolom. :C Na nem baj erre van a karácsony. :D

(#28) atisr válasza drotsztyuart (#24) üzenetére


atisr
csendes tag

Nekem most van folyamatban a második végigjátszásom, és nagyon élvezem. Már nem sietek, és rengeteg új dolgot fedezek fel benne, ami elsőnek kimaradt
Persze lehet más a véleményed, de el kell fogadni, hogy a többségnek úgy tűnik bejön. :))

(#29) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) pzstm válasza Wesder (#29) üzenetére


pzstm
titán

Immortals Fenyx Rising is funny, charming and wonderfully designed. It bucks many of the trends for which Ubisoft is best known and is all the better for it. I really, really enjoyed this

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.